Columbus – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:2 (kon.) | Ottawa – Chicago 5:3 (kon.)
Dallas – Nashville 7:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 4:3 (kon.) | Edmonton – Anaheim 4:3 (po pr.)
Washington – Boston 2:4 (kon.) | Colorado – San Jose 3:2 (kon.)
Calgary Flames
4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
New York Rangers
cz Sobota 29.03.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To už je z mé strany vše, díky za pozornost a u dalších online přenosů z NHL se opět těším na počtenou! (04:46:28)

3. Brad Richards (NYR) 1+1

Ve třetí třetině už gól nepadl a Plameny tak vítězství 4:3 udržely! Hráči Calgary ukazují, že i když už nemají šanci na postup do play-off, stále dokáží potrápit každého soupeře. Rangers si po pěti vítězných zápasech připisují první porážku a o udržení místa v elitní osmičce tabulky Východní konference budou muset ještě bojovat. Velkou zásuhu na domácí výhře má finský brankář Karri Ramö, který pochytal 38 střel.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:11, celkem – 28:41

60:00

59:57
    Ramö vyráží zoufalý pokus Richardse, který střílel od své obranné modré čáry. Je jasno!

59:52
    Rangers v plném počtu, ale už nemají téměř žádný čas...

59:33
    Hostům utekl kotouč do středního pásma...

59:23
    Domácí zahráli na icing, buly před jejich brankou.

59:15
    Rangers si vzali time-out!

59:02
    Poslední minuta třetí třetiny. Hosté i v oslabení zkouší hru bez gólmana!

58:44
    Od modré vystřelil Brodie, Lundqvist má puk v klíně.

58:38
    Giordano z rohu nahodil puk na Lundqvista, který ho stačil přikrýt před číhajícím Backlundem.

57:52
    To je velká komplikace pro hosty! St. Louis se ve snaze natlačit se přes Giordana dopustil faulu a Rangers tak budou téměř až do konce třetí třetiny hrát ve čtyřech!

57:33
    Střela Diaze domácí branku minula.

56:43
    Velký závar před domácí brankou, ale Ramö ho přestál bez obdrženého gólu!

56:24
    Zdá se, že Backlund má nějaké potíže s pravou bruslí. Po zakázaném uvolnění však nesmí střídat a rozhodčí ho posílají zpět do hry.

56:24
    Zakázané uvolnění domácích, Rangers se pomalu krátí čas.

55:56
    Nash projel téměř celé hřiště, ve střele mu ale zabránil Backlund.

55:33
    Icing domácích, hra se stěhuje před Karriho Ramöho.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 5. Colborne (Brodie, Glencross), 17. Giordano (Cammalleri, Byron), 34. Westgarth (Stajan, Brodie), 40. Cammalleri (Butler) – 23. Boyle (Dorsett, Moore), 23. Diaz (Richards), 26. Richards (Hagelin, Pouliot)

Calgary Flames: Ramö (MacDonald) – Brodie, Giordano, Wotherspoon, Šmíd, Butler, Russell – Hudler, Stajan, Glencross – Byron, Backlund, Cammalleri – Colborne, Monahan, Agostino – McGrattan, Bouma, Westgarth. Trenér: Bob Hartley
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Staal, Stralman, Klein, Diaz – St. Louis, Stepan, Nash – Pouliot, Richards, Hagelin – Miller, Brassard, Zuccarello – Dorsett, Moore, Boyle. Trenér: Alan Vigneault

Rozhodca: Leggo, Kowal – Gibbs, Shewchyk

Diváci: 19289