Vladivostok – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novgorod 4:2 (kon.)
Ufa – Viťaz 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižnekamsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Minsk 3:0 (kon.)
Jaroslavľ – Barys 4:1 (kon.) | Petrohrad – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Riga – Doneck 0:1 (kon.)
Lev – S.Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Záhreb 2:3 (kon.)
Atlant Mytišči
2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Utorok 04.03.2014, 16:30 • Arena Mytišči • KHL

57:01
    Domáci hokejisti si v závere zápasu zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za napadnutie odchádza sadnúť hosťujúci Gorbunov.

54:08
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Šmeľov.

44:32
    Atlant si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť Žuravľov.

23:15
    Domáci si opäť zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť Sami Lepisto.

20:00
    V závere prvej tretiny tohto zápasu obdržal hosťujúci Vasilij Strelcov dvojminútový trest za hákovanie. V druhej tretine si domáci zahrajú presilovú hru.

10:12
    Jekaterinburg si zahrá v početnej výhode. Na dve plus dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Jašin.

04:13
    Domáci hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie protihráča odchádza sadnúť hosťujúci útočník Simakov.

Góly a asistencie: 9. I. Radulov (Velikov, Majorov), 59. Jašin (Velikov, Petrov) – 8. Antonov (Lazarev, Černov), 14. Lazarev (Viklund, Lepisto), 19. Demagin (Simakov)

Atlant Mytišči: Borisov (Galimov) – Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Petrov, Velikov, Niskala, Dorofejev, Sošnikov – Michnov, K. Kolcov, Jašin – Arťuchin, Kadeikin, Šmeľov – Engqvist, Majorov, I. Radulov – Trubačjov, Haataja, Levickij
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Lobanov) – Žuravľov, Rybnickij, Viklund, Lepisto, Megalinskij, Antonov, Postnikov, Trjamkin – Golyšev, Vyglazov, Gorbunov – Lazarev, Černov, Malychin – Demagin, Fjodorov, Simakov – A. Strelcov, V. Strelcov, Arkalov

Rozhodca: Eduard Odinš, Roman Ščenjov – Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov