Vladivostok – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novgorod 4:2 (kon.)
Ufa – Viťaz 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižnekamsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Minsk 3:0 (kon.)
Jaroslavľ – Barys 4:1 (kon.) | Petrohrad – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Riga – Doneck 0:1 (kon.)
Lev – S.Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Záhreb 2:3 (kon.)
SKA Petrohrad
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Utorok 04.03.2014, 16:30 • Ľadový dvorec • KHL

V tretej tretine sme gól nevideli a dnešný duel tak končí výsledkom 1:2 a výhrou Jugry. Petrohrad dokázal zo svojich 52 striel pretlačiť za chrbát hosťujúceho gólmana len jednu jedinú a preto odchádza z dnešného merania síl ako porazený celok.
    Odo mňa je to na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok dňa. (18:51:05)

60:00

59:33
    Salák opúšťa domácu bránu, na ľad naskakuje z trestnej lavice Ćervenka a Petrohrad bude dohrávať zápas v šestici.

59:00
    Jugra si s výnimkou Savinainenovej strely nevypracovala v presilovke šancu, ale drží útočné pásmo a to je pre hostí v tejto chvíli dôležitejšie.

57:33
    Oddychový čas domácich.

57:33
    Roman Červenka oslabuje svoj tím a dostáva dve minúty za nedovolené bránenie. Hostia si zahrajú presilovú hru a majú tak veľkú šancu dotiahnuť stretnutie do víťazného konca.

55:40
    Kuznecov je stále v jednom ohni, teraz prerušuje hru po strele Šipačjova z medzikružia.

54:30
    Roman Červenka triafa v stopercentnej šanci len Kuznecova a jeho dorážka do odkrytej svätyne hostí sa za bránkovú čiaru nedostala, lebo Chvostov zasiahol včas a puk vyhodil von z pásma.

53:00
    Tretíkrát v tejto tretine sa do puku oprel Alexandrov, Kuznecov jeho pokus vyrazil, aby následne Panarin minul odkrytú bránu hostí.

52:06
    Puk sa dotkol ochrannej siete, hra sa prerušuje a bude sa vhadzovať pred Salákom.

51:25
    Po delovke Alexandrova Kuznecov prikrýva puk a prerušuje hru.

50:00
    V dobrej pozícii páli Martenson, krátko na to ho napodobil spoluhráč Červenka. Petrohradu akoby naozaj nebolo dnes súdené skórovať, respektíve bodovať.

49:07
    Kuznecov musel v druhej polovici oslabenia čeliť strelám Makarova, Semenova, Kalinina a Dallmana, ktorý sa o strelu pokúšal trikrát, ale dvakrát trafil len beka hostí. Tí však tlak ustáli a už sú v plnom počte.

48:00
    V presilovke pokračuje tlak domácich, na Kuznecova pálili Kovalčuk a dvakrát Maxim Chudinov.

47:06
    Nikita Točitsky dostáva trest za nedovolené bránenie, presilovku si zahrá SKA.

45:30
    Nevýrazný úsek hry, o jedinú strelu sa postaral domáci Ponikarovskij.

43:50
    Jugra dostala nakrátko domácich pod tlak, Salák musel čeliť strelám Savinainena a Chvostova.

42:30
    Na bránu Jugry pálili Chudinov a Dallman, na druhej strane to za hostí skúsil Kručinin.

41:00
    Tretia tretina pokračuje tlakom Petrohradu, na Kuznecova pálili Alexandrov a Makarov.