Vladivostok – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novgorod 4:2 (kon.)
Ufa – Viťaz 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižnekamsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Minsk 3:0 (kon.)
Jaroslavľ – Barys 4:1 (kon.) | Petrohrad – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Riga – Doneck 0:1 (kon.)
Lev – S.Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Záhreb 2:3 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Avangard Omsk
Utorok 04.03.2014, 16:30 • Ľadový dvorec, Čerepovec • KHL

V tretej tretine sme už gól nevideli, stav sa nemenil a Avangard Omsku si z Čerepovca odnáša tesnú, no zaslúženú výhru 1:2. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (18:55:35)

60:00

59:35
    Alexander Perežogin mal na hokejke definitívne potvrdenie výsledku, ale minul prázdnu domácu bránu.

59:02
    Domáci získali útočné pásmo a opäť hrajú v šestici.

58:44
    Hra sa presunula do stredného pásma, kde sa bude vhadzovať a Jakub Štepánek je tak opäť na ľade, v bránke Ćerepovca.

57:55
    Omsk vyhadzuje puk cez všetky čiary.

57:34
    Domáci skúšajú šťastie v šestici a hrajú s prázdnou bránou.

57:34
    Oddychový čas domácich.

57:00
    Ospravedlňujem sa za výpadok internetového pripojenia, zápas pokračuje za stavu 1:2 pre Omsk a do konca zostávajú necelé tri minútky.

52:30
    Hre chýba spád a znovu sledujeme len súperenie o puk v strednom pásme, kedy si ani jedne z tímov nedokáže dlhšie udržať puk.

51:12
    Na bránu hostí strieľal Monachov, krátko potom ohrozil domácu svätyňu Sergej Kalinin.

50:00
    Omsk sa dlho držal v útočnej tretine, na bránu smerovali strely Blaťáka, Kurjanova a Širokova. Domácim sa napokon predsa len podarilo dostať k puku a zakončiť svoju akciu strelou Zemčenka, tej ale chýbala razancia.

47:30
    Stále sledujeme hru prevažne v strednom pásme, videli sme po strele na každej strane. Za domácich to skúšal Bumagin, za hostí Semin.

46:25
    Hra prerušená potom, čo jeden z hráčov Omsku vyhodil puk cez všetky čiary.

46:00
    Nevýrazný úsek hry, ani jeden z celkov sa výraznejšie nepúšťa do útočenia.

44:00
    Prvú strelu z domáceho tábora vyslal na bránu Vicharev, na druhej strane ohrozili českého gólmana Semin a Kosticyn.

42:50
    Tretia tretina začala opatrne, na Štepánka páli Perežogin, ale český gólman si poradil. Domáci rozohrávajú spoza vlastnej brány.

41:00
    O prvú strelu tretej tretiny sa postaral hosťujúci Dmitry Semin.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 36. Kazakovcev (Vicharev, Bumagin) – 13. Kurjanov (Širokov, Perežogin), 17. Berdnikov (Machanovsky)

Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Trjaničev) – Andersen, Laakso, Čáslava, Kiselevič, Stasenko, Jevsejenkov, Kalašnikov – Nikoncev, Stoljarov, Berdnikov – Videll, Černov, Monachov – Kazakovcev, Zemčenko, Bučnevič – Vicharev, Gogolev, Bumagin – Dedunov
    Avangard Omsk: Karlsson (Mezin) – Kuljaš, Pivcakin, Nurislamov, Blaťák, Ljamin, Gončarov, Poleščuk – Popov, Semin, Kosticyn – Kurjanov, Širokov, Perežogin – Rúžička, Kalinin, Kazionov – Macharovskij, Kazakov, Berdnikov – Ivanov

Rozhodca: Ravodin, Ronn – Misjur, Raming