Malaga – Valladolid 1:1 (kon.) | Levante – Osasuna 2:0 (kon.) | Getafe – Espanyol 0:0 (kon.)
Elche – Vigo 1:0 (kon.)
Levante UD
2:0 (2:0)
Osasuna Pamplona
Sobota 01.03.2014, 18:00Španielska LaLiga

42
    Levante dalo gól! Domáci sa dokázali presadiť na začiatku i konci prvého dejstva, pred polčasovou prestávkou tak vedú 2:0. Dlhý pas Juanfrana zaletel až k RUBENOVI GARCIOVI, ktorý prihrávku svojho spoluhráča dokázal využiť a Fernandeza prekonal.

4
    Levante dalo gól! Domáci si lepší vstup do stretnutia ani nemohli predstavovať. Už v štvrtej minúte sa dostávajú do vedenia. Rakúšan Ivanschitz sklepol loptu PAPAKOULI DIOPOVI, ktorý strelou z pokutového územia k tyči nedal Andrésovi Fernándezovi v hosťujúcej bráne šancu.