Mladá Boleslav – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Most – Třebíč 2:8 (kon.) | Jihlava – Kadaň 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:0 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:0 (1:0, 0:0,2:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 10.02.2014, 18:001. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Základní část první hokejové ligy se nám chýlí pomalu ke konci. V pondělí již má na programu své 50. kolo, ve kterém se Medvědi Beroun představí na vlastním stadionu. Jejich soupeřem bude Stadion Litoměřice, jenž již má jistou účast v play off, ale stále ještě bojuje o lepší umístění do vyřazovací části. Utkání na zimním stadionu v Berouně začíná v tradičních pondělních 18 hodin. Pokud se nebudete moci přijít podívat osobně, můžete jako vždy utkání sledovat prostřednictvím našeho online textového přenosu.

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Tverďák, Špelda, Růžička, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Hrouda, Kučný, Gutwald, Sklenička – Vrdlovec, Hrdel, Marek – Třetina, Babka, A. Půlpán – T. Půlpán, Kubeš, Stromko

HC Stadion Litoměřice: Král (Lavinger) – Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan Šulc, Míka, Piskáček – Doležal, Švagrovský, Koudelka, Racek, Rubeš, Procházka, Čermák, Podlešák, Bahenský, Budínský, Škop, Chlapík

Rozhodčí: Škrobák – Svoboda, Špůr.

00:01

00:53
    Beroun právě vstřelil branku!
    Tak to je opravdu rychlý start domácích Medvědů! Hosté se sice jako první dostali do útoku, ale vzápětí o kotouč přišli a z rychlého protiútoku udeřil hned v první minutě zápasu MIROSLAV TŘETINA, po jehož střele se Král jen bezmocně odhlédl za sebe. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jakub Babka.

02:32
    Domácí tým je povzbuzen rychlým gólem a je nadále aktivní. Nyní však Medvědy zastavil v útočné snaze odpískaný ofsajd.

04:04
    Medvědi se dostali do útočného pásma, kde od modré vypálil Marek, ale trefil jen vlastního spoluhráče.

04:55
    Čermák (LIT) zavezl puk až k Cikánkovi, kde byl však odzbrojen berounskou obranou, která následně vyhodila kotouč až ke Královi.

05:13
    Dva rychlé zákroky v řadě si připisuje Lukáš Cikánek, po jehož levici se nyní bude vhazovat.

05:41
    Berounským se zajímavě otvíral prostor pro útok, ale Sklenička trefil pukem pouze nejblíže stojícího obránce hostů.

06:22
    Miroslav Třetina (BER) – 2 minuty za hákování.

07:31
    Medvědi se zatím dobře brání a nepouštějí Stadion do tlaku.

07:32
    Zbyněk Hrdel (BER) – 2 minuty za držení. Hostům se naskýtá příležitost v podobě 50 sekund dlouhé přesilovky 5 na 3.

08:04
    Cikánek v permanenci. Berounský brankář zatím odolává velkému tlaku hostů a připsal si již několik velmi dobrých zákroků.

08:22
    Beroun hraje ve čtyřech.

09:15
    Zakázané uvolnění hostů. Berounští se s nepříjemnou situací popasovali velmi dobře.

09:32
    Domácí hrají v plném počtu.

10:42
    Podlešák tečoval nahozený kotouč přímo před Cikánkem a puk proletěl těsně vedle levé tyče domácí branky.

11:13
    Berounští teď dvakrát za sebou vyhodili na zakázané uvolnění.

12:02
    Vrdlovský z levého kruhu prověřil střelou pozornost hostujícího brankáře.

12:44
    Doležal (LIT) dostal puk do stoprocentní gólové příležitosti, brankář Cikánek už ležel na zemi, ale hostující útočník trefil pouze boční síť domácí branky.

13:53
    Špelda (BER) – 2 minuty za nedovolené bránění.

14:29
    Švagrovský (LIT) – 2 minuty za držení. Poměr sil na ledě se vyrovnává.

15:45
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale nadějnou situaci zastavilo ofsajdové postavení.

16:29
    Oba týmy jsou v plném počtu.

16:58
    Medvědi uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu. Akci nakonec zakončil od modré Jiří Jebavý, ale jeho střela vyrazil Král betonem.

17:29
    Procházka (LIT) – 2 minuty za napadení.

18:11
    Další střelecký pokus Jebavého opět kryje hostující brankář.

19:06
    Medvědi pokračují v náporu, ale zatím se jim nedaří najít způsob, jak překonat dobře chytajícího Krále.

20:00

Po první části mohou být spokojenější domácí Medvědi, kteří díky bleskovému úvodu, kdy se hned v první minutě prosadil Miroslav Třetina, vedou nad Litoměřicemi 1:0.

20:01

20:17
    Icing domácího týmu.

21:27
    V prvních okamžicích druhé třetiny se hraje převážně v obranné třetině hostů.

23:34
    Po Drábkově přihrávce se do puku opřel Podlešák, ale Cikánek byl včas na svém místě.

24:32
    Daniel Vrdlovec si najel po levé straně do útočné třetiny a solidní střelou prověřil hostujícího Krále.

24:56
    Dušan Žovinec (LIT) – 2 minuty za vysokou hůl.

25:31
    Třetina trpělivě míchal s pukem v rohu kluziště a následně našel krásnou přihrávkou zcela ideálně postaveného Babku, kterého neméně skvěle vychytal hostující Král.

26:34
    Marek zavezl kotouč do rohu a křižnou přihrávkou vybídl ke střele najíždějícího Vrdlovce. Brankář Litoměřic se však opět zaskvěl a skvěle vychytal berounského útočníka.

26:49
    Hostující Král měl nyní plné ruce i nohy práce. Medvědi vysílali na hostující bránu jednu nebezpečnou střelu za druhou, ale brankář Litoměřic drží svůj tým nad vodou.

26:51
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Na dvě minuty odchází na trestnou Daniel Vrdlovec.

26:56
    Hosté hrají v plném počtu.

27:46
    Litoměřice uzavřely Medvědy v jejich obranném pásmu, ale brankář Cikánek zatím nemusel řešit žádnou vážnější situaci.

28:51

30:03
    Po útoku Berouna skončil kotouč v ochranné síti. Vhazovat se bude před brankářem Králem.

31:45
    Hra se momentálně přesouvá rychle z jedné strany na druhou, ale v posledních minutách nejsme svědky výraznějších šancí.

33:45
    To je neuvěřitelné co teď Medvědi nedali! Kubeš s Vrdlovcem se opakovaně ocitli s kotoučem sami před ležícím králem, ale ani jednomu z nich se nepodařilo trefit zcela odkrytou branku.

33:57
    Po velké šanci Medvědů se řítil jeden z hostů v samostatném protiútoku na Cikánka, ale skvělým hitem ho na modré zastavil Jiří Jebavý.

34:22
    Další velká šance Daniela Vrdlovce! Kotouč končí v boční síti a berounští fanoušci ožívají.

36:14
    Hra je nyní přerušena z důvodu posunuté brány domácích.

36:28
    Hosté si zahrají přesilovou hru.

37:50
    Cikánek nyní předvedl výtečný zákrok proti střele Budínského!

38:05
    Medvědi ukrajují vteřiny ze hry v oslabení chytrou kombinací na vlastní polovině.

38:28
    Beroun hraje v plném počtu.

38:30
    Efektní zákrok lapačkou nyní předvedl Cikánek proti střele Podlešáka.

39:22
    Postavení mimo hru hostujícího týmu.

39:54
    Velkou šanci Medvědů nyní zastavil hlavní rozhodčí, který pískl do píšťalky i přesto, že hostující brankář neměl kotouč pod kontrolou.

40:00

Ve druhé třetině jsme i přes velké šance žádnou branku neviděli, a tak i po 40 minutách odchází Medvědi do šaten za nejtěsnějšího možného vedení 1:0. Uvidíme co nám přinese třetí třetina, která začne přibližně v 19:45.

40:01

40:31
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

41:10
    Jebavý vyprášil střelou betony hostujícího Krále.

42:22
    Podlešák (LIT) – 2 minuty za faul kolenem.

42:56
    Hosté se osvobozují.

43:14
    Medvědi měli problém s přechodem do útočného pásma, takže se nakonec rozhodli nahodit kotouč na Krále, který ho podržel ve své lapačce.

43:41
    Do protiútoku se vydal hostující Bahenský, ale jeho střela mířila přímo do připraveného Cikánka.

44:03
    Ofsajd Litoměřic. Medvědům se tato přesilovka vůbec nedaří.

44:22
    Hosté hrají v plném počtu. V ten samý okamžik předvedl hostující Král efektní zákrok lapačkou.

45:23
    Po odpískání dochází k menší potyčce před Cikánkovou bránou. Celkově vzato se v posledních minutách na ledě přiostřuje.

46:08
    Medvědi si zahrají přesilovou hru. Chlapík (LIT) – 2 minuty za vysokou hůl.

47:04
    Medvědi si zatím nevypracovali v přesilovce žádnou šanci. Vhazuje se před Králem.

47:32
    Litoměřice vyhazují přes všechny čáry.

49:13
    Již při vyrovnaném počtu hráčů Medvědi navyšují své vedení! Berounský kapitán Vladislav Kubeš zavezl kotouč po pravé straně a přesnou přihrávkou na hůl vybídl k zakončení JIŘÍHO KUČNÉHO, který si tak připisuje svůj první zásah v berounském dresu. Asistence: Vladislav Kubeš.

51:12
    Další přesilová hra pro Medvědy.

52:32
    Domácí se při své přesilovce nikam neženou a v klidu kombinují s pukem na svých hokejkách.

53:12

53:22
    Zakázané uvolnění hostů. Z obrazu hry se zdá, že druhá branka byla pro vývoj utkání zásadní, protože Medvědi svou hru evidentně zklidnili, zatímco Litoměřice si nyní vůbec nevědí rady a čas se jim neúprosně krátí.

53:35

54:41
    Litoměřice si vytvořili tlak, ale Cikánek je v podstatě bez práce.

55:03
    Postavení mimo hru hostujícího týmu přesouvá hru do středního pásma.

55:17
    Cikánek má po střele Budínského kotouč bezpečně schovaný pod svou lapačkou. Vhazuje se v obranném pásmu Medvědů.

55:35

56:37
    Zápas je nejspíš rozhodnut. Na trestnou lavici usedá jeden z hostujících hráčů za sekání. Přesilová hra pro Medvědy.

58:30
    Domácí měli déle než minutu signalizovanou výhodu, kterou nejprve využívali k šetření času a nakonec ji zakončili tím nejlepším možným způsobem. Jiří Kučný našel před bránou zcela volného MIROSLAVA TŘETINU, který střílí svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Jiří Kučný.

59:22
    Medvědi dohrávají zápas v útočné třetině.

60:00

Zápas je u konce. Medvědi byli po většinu utkání lepším týmem a svého soupeře předčili hlavně nasazením. Díky výhře 3:0 tak zůstávají všechny tři body u Berounky. (20:33:10)

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 1. Třetina (Vrdlovec, Babka), 50. Kučný (Kubeš), 59. Třetina (Kučný)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Tverďák, Špelda, Růžička, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Hrouda, Kučný, Gutwald, Sklenička – Stromko, Hrdel, Marek – Třetina, Babka, Vrdlovec – T. Půlpán, Kubeš, A. Půlpán
    HC Stadion Litoměřice: Král (Lavinger) – Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan Šulc, Míka, Piskáček – Čermák, Rubeš, Procházka – Budínský, Koudelka, Chlapík – Bahenský, Švagrovský, Podlešák – Doležal, Škop, Racek

Rozhodca: Škrobák – Svoboda, Špůr