Jugra Chanty-Mansijsk – Omsk 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 6:2 (kon.) | Novgorod – HC Slovan 2:3 (kon.)
Kazaň – Lev 2:3 (2:3 po s.n.) | D. Moskva – Riga 2:4 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Piatok 24.01.2014, 16:00 • Aréna Nahornyj Nižnij Novgorod • KHL

58:53
    Sigalet za seknutie dve minúty, nuž, čoho sa dočkáme?

51:03
    Galuzin domachroval, fauloval ihneď po buly, najskôr dostal dve minúty za hákovanie, následne dostal osobný trest v trvaní 10 minút za nešportové správanie a v zápätí trest do konca zápasu za prostesty a už je v šatni....

50:15
    Za držanie odchádza von na dve minúty Ölvecký, bude horúco pred Janusom?

37:22
    Hudáček dve minúty za podrazenie, nejdem to radšej ani komentovať, tá hokejka tam predsa len bola.

32:05
    Za podrazenie odišiel na trestnú lavicu na dve minúty Bernackij.

29:02
    Za seknutie dve minúty pre Bartoviča, škoda.

26:45
    Domáci založili akciu, za hákovanie však odchádza von Sigalet, presilovka domácich o dvoch hráčov.

25:23
    Ölvecký dostal dve minúty za podrazenie, hostia budú brániť svoje dvojgólové vedenie.

21:28
    Dve minúty za nedovolené bránenie dostal Krasnoslobodcev, je po presilovke.

19:52
    Bližňák za hákovanie odchádza na dve minúty na lavicu hanby, presilovka pre domáci tím.

16:57
    Kulemin za hákovanie Ölveckého naviac dostáva dve minúty, Slovan si zahrá na záver tretiny presilovú hru.

03:11
    Za seknutie dostal dve minúty Mihálik, prvá presilovka v zápase a pre domáci tím.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 28. Wolski (Salminen, Valentenko), 31. Skačkov (Krasnoslobodcev, Valentenko) – 17. Miklík (Ölvecký), 25. Bartovič (Miklík), 35. Hudáček (Radivojevič, Šatan)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Demidov) – Hietanen, Chomickij, Valentenko, Bernackij, Denisov, Grigoriev, Belochvostikov, Tverdochlebov – Salminen, Immonen, Wolski – Krasnoslobodcev, Galuzin, Skačkov – Kulemin, M. Potapov, Liudučin – Žarkov, Badiukov, Dvurečenskij
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Škoula, Štajnoch, Mihálik, Sigalet, J. Brejčák, Mojžíš, Luža, Daňo – Hudáček, Radivojevič, Šatan – Bartovič (C), J. Mikúš, Miklík – Ölvecký (A), Bližňák (A), Kukumberg – T. Mikúš, Šťastný, Bakoš

Rozhodca: Soin, Cyplakov – Ivanov, Nesterov