Espanyol – Alcorcon 4:2 (kon.) | Bilbao – Real Betis 2:0 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 1:0 (kon.)
Osasuna – Real Madrid 0:2 (kon.)
Osasuna Pamplona
0:2 (0:1)
Real Madrid
cz Streda 15.01.2014, 21:30 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španielsky pohár

Je tu konec druhého utkání osmifinále španělského poháru Copa del Rey mezi Osasunou a Realem. Stejně jako před týdnem vyhrál madridský celek 2:0 a bez větších problémů si zajistil postup do čtvrtfinále. Vítězný gól dnes zaznamenal Cristiano Ronaldo, druhou branku přidal Ángel di María. Real ale dohrával zápas v devíti, když byl pět minut před koncem vyloučený po dlouhé době uzdravený Fabio Coentrão a následně musel odstoupit zraněný Morata. (23:21:27)

90+3
    Tvrdě nyní vypálil Oriol Riera, gólman Casillas dobře zasáhl a míč vyrazil na rohový kop.

90+3
    Již se hraje poslední minuta dnešního zápasu. Na bránu Realu se valí další útok.

90+2
    Po centru z pravé strany ale nyní balon odkopl do zámezí dnes výborně hrající Pepe.

90+2
    Domácí cítí šanci, že by mohli alespoň snížit. Real je teď velkým tlakem.

90+1
    Po dlouhém pasu do vápna Realu si Casillas nekomplikoval život a odkopl balon na tribunu.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.

90
    Hráči Realu i v devíti zkoušejí držet balon. To se jim ale samozřejmě nedaří, protože oslabení o dva hráče je hodně výrazné.

89
    Domácí nakonec kopali rohové kopy dva, bránu Realu ale ohrozili jen velmi málo. První centr vyrazil Casillas a při druhém rohu zasáhl po střele José Garcíi.

88
    Domácí až nyní zahrávali přímý kop po faulu Coentrãa, centr mířící do vápna vyrazil na roh Sergio Ramos.

87
    Morata sice opustil hrací plochu po svých, zápas ale asi nedohraje. Real tak bude hrát poslední minuty jen v devíti hráčích.

86
    Problémy má ale nyní Morata, kterému se ozvala bolavá hlava a monokl.

85
    Za lehkou strkanici s Coentrãem dostal žlutou také Roberto Torres.

85
    Fabio Coentrão nyní nešikovně zastavil na zemi unikajícího protihráče a dostává druhou a následně červenou kartu!

84
    Po rychlém protiútoku šli dva hráči Realu na jediného obránce. Jenže di María nedokázal Iscovi přesně přihrát a míč poslal právě přímo na obránce.

83
    Hráči Realu jsou nadále při chuti a obrana Osasuny musí být neustále na pozoru.

82
    Zajímavá situace. Na hřiště přišel Oriol Riera, který v úvodu zápasu jako hráč na lavičce dostal žlutou kartu. Pokud by teď dostal v průběhu hry žlutou kartu, byla by to jeho druhá žlutá v zápase a byl by následně vyloučený.

81
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází De las Cuevas, přichází Oriol Riera.

81
    Nyní budou mít naopak hráči Realu sami možnost ohrozit bránu soupeře z rohového kopu.