Dubnica – Zlín 0:2 (kon.) | R. Sobota – Košice 1:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 0:1 (kon.)
Plzeň – Králův Dvůr 4:0 (kon.)
FK Dubnica
0:2 (0:0)
FC Zlín
Streda 15.01.2014, 11:00Prípravný zápas

Stretnutie je na konci. Po góloch z poslednej pätnásť minútovky sa tešil z výhry 2:0 hostia. Góly dali Malchárek a Holík. (12:42:12)

88
    Zlín dal gól!
    Po faule domácich pred 16-tkou sa hostia presadili z priameho kopu, ktorý trafil do siete HOLÍK.

82
    Hostia mohli zvýšiť svoje vedenie, ale prudkú strelu z hranice 16-tky domáci brankár bravúrne vyrazil.

78
    Hostia sa konečne dočkali gólu. V blízka nedal útočník hostí MALCHÁREK šancu domácemu brankárovi.

75
    Frustrácia hostí sa dostáva do štadiá, že sa jeden v žltočierno dopustil zákerného faulu. Domáci hráč musí byť ošetrený. Rozhodca kartu nevytiahol, ale hráča slovne napomenul.

71
    Hostia na ihrisku dominujú, ale čo sa týka koncovky sú veľmi nemohúci.

67
    Domáci sa po dlhšom čase dostali do zakončenie, ale lopta skončil len na ochrannej sieti.

63
    Hostia pred domácim pokutovým územím zakombinobali a hráč hostí s ocitol zoči-voči domácemu brankárovi, ale ten zaváhal. Stav je naďalej bezgólový.

61
    Po hodine hry strela hostí z 30 m opečiatkovala brvno domácej svätyne.

55
    Ďalšia čistá možnosť hostí. Útočník sa ocitol sám nepokrytý pred domácou bránou a hlavičkou poslal z malého vápna do rukavíc domáceho brankára.

50
    Domáci ako by boli ešte v kabíne. V obrane sa nevedia medzi sebou dohodnúť, kto koho bude brániť. Loptu dokážu udržať a čo najďalej. Na polovici ihriska ju zväčša strácajú..

46
    Hostia aj v druhom počlase pokračujú vo vysokom tempe. Hneď v úvode mali výhodu rohového kopu, ale nedokázali po ňom ohroziť domácu svätyňu.

46

Skončil sa prvý polčas, v ktorom boli aktívnejší hostia, ktorí si vypracovali niekoľko strelecký príležitostí, ale nedokázali ich využiť. Nevyužili ich vďaka veľmi dôraznej obrane domáceho celku. V prvej časti hry sa hralo slušne bez kartového napomínania.

41
    Hostia sú aktívnejší a nebezpečnejší. Po centrovanej lopte z pravej strany zakončoval jeden z útočníkov, ale lopta míňa bránu.

35
    Strela hostí vypadla domácemu brankárovi z rúk pred dobiehajúceho útočníka hostí. Ten sa však v rozhodujúcom momente pošmykol a domáci loptu upratali do bezpečia.