Catania – Siena 1:4 (kon.) | AC Miláno – Spezia 3:1 (kon.) | Neapol – Bergamo 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
cz Streda 15.01.2014, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol. • Taliansky pohár

Děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. U dalších komentovaných on-line přenosů se těším na počtenou. (23:15:49)

Červené karty: 0 – 1

Neapol se ve čtvrtfinále utká s Laziem Řím, které vyřadilo poměrem 2:1 Parmu.

O osudu zápasu nakonec rozhodl velice kuriózní moment, o kterém se bude zřejmě ještě hodně mluvit a polemizovat. Podle hráčů Calcia šlo o jasný ofsajd a hra měla být přerušena, ale nestalo se tak, domácí skórovali a hosté následně přišli o Yepese, který nejprve za protesty viděl první a vzápětí druhou žlutou kartu, kvůli čemuž musel předčasně pod sprchy. Jeho tým poté v oslabení inkasovali ještě jeden gól a na nějaký odpor se už nevzmohl.

90+2
    Emoce stále planou, opět rozepře mezi dvěma fotbalisty z obou táborů.

90+1
    Albiol se provinil faulem a míč putuje k soupeři.

90+1
    Tak nakonec ne. Jen dvě minuty navíc. Upřímně řečeno, jsem docela dost překvapený, myslel jsem si, že se nastaví minimálně pět minut.

89
    Domácí drží míč na kopačkách a nechtějí připustit žádné problémy. Nastavovat se však bude vzhledem k velkému zdržování nejspíš ještě dost minut.

88
    Domácí zakopli míč do autu, neboť na trávníku zůstal ležet Inler.

86
    Higuaín velice hezky zpracoval přihrávku v pokutovém území, obtočil se kolem bránícího soupeře a poté vystřelil, levou tyč však minul.

85
    Hamšík centroval z pravé strany před branku, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Callejón, přichází Bariti.

84
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giorgi, přichází Cigarini.

82
    Žlutou kartu dostává Livaja (Atalanta Bergamasca Calcio).
    Žlutou kartu dostává Albiol (SSC Neapol). Emoce planou, nyní se do sebe pustili Livaja a Albiol, hlavní sudí oba kohouty od sebe odtrhává a uděluje každému zatím jen žlutou kartu.

80
    Neapol právě vstřelila branku!
    Opět se domácímu hráči podařilo dostat za obránce hostů, nyní to byl JOSÉ CALLEJÓN, a tentokrát se už domácí radují z branky. Mladý Španěl tečoval přihrávku spoluhráče, míč poslal k bližší tyči a potřetí překonal hostujícího gólmana.

79
    Hamšík si naběhl za obranu hostů na centr, sám před brankářem ale poslal míč z voleje pouze nad břevno.

78
    Dvakrát odpustil hlavní arbitr faul, po jednom prohřešku na každé straně.

76
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Baselli, přichází Stendardo.

75
    Nyní se hodně dlouho nehrálo, protože hosté vehementně protestovali proti inkasovanému gólu. Vrcholem všeho byla červená karta udělená před chvílí hráči Calcia. Nutno však říct, že vstřelená branka Neapole byla zcela regulérní.