SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 20.12.2013, 18:00 • Zimný štadion Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

49:41
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Využitá presilová hra hostí! RADOSLAV MACÍK, 10minút pred koncom záverečnej tretiny, zvyšuje na 3:2!

Asistencia: Devečka, Bartík

39:28
    Považská Bystrica dala gól!

ADRIÁN PALÁK vyrovnáva tesne pred koncom druhej tretiny!

Asistencia : Kudlej

29:04

Domáci panteri sa dočkali gólu! Na 1:2 znižuje MIROSLAV IŽVOLT a Považská Bystrica je znova v hre!

Asistencia : Zlocha, Palák

25:11

Domáceho brankára dnes Liptovský Mikuláš prekonáva už druhý krát! Teraz si vylepšil gólové štatistiky PETER BARTÍK, po dobrej spolupráci s Kuricom!

Asistencia : Kuric

01:23

Otvárací gól stretnutia si napokon pripísal na svoje konto MARTIN MARCINKO !

Asistencia : Školiak, Poliaček
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Matúš Kubala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 30. Ižvolt (Zlocha, Palák), 40. Palák (Kudlej) – 2. Marcinko (Školiak, Poliaček), 26. Bartík (Kuric), 50. Macík (Devečka, Bartík)

HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Hriňa, Šuda, J.Dubeň, Lehocký, Reitmayer, L.Dubeň – Koleda, Kostelanský, Zlocha – Valach, Vokulič, Ligas – Ižvolt, Palák, Kudlej
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Klepáč, Bača, Špila, Bakoš, Školiak, Janči, Mezovský – Macík, Bartík, Kuric – Roháč, Piatka, Vartovník- Marcinko, Poliaček, Broska – Janček, Lištiak, Števuliak

Rozhodca: Štefik- Mráz, Drblík