SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 20.12.2013, 18:00 • Zimný štadion Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:24
    Vylúčenie na strane hostí, Špila oslabuje mužstvo na 2 minúty, za nedovolené bránenie. Domáci majú šancu v tomto zápase zabodovať.

48:12
    Na 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou si odchádza posedieť J. Dubeň

44:03
    Za vrazenie sa budú domáci brániť 2 minúty, Kostelanský odchádza na trestnú lavicu

30:01
    Marcinko teraz dáva šancu na vyrovnanie! Oslabuje svoje mužstvo na 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

12:29
    Hriňa si odsedí 2 minúty za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Matúš Kubala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 30. Ižvolt (Zlocha, Palák), 40. Palák (Kudlej) – 2. Marcinko (Školiak, Poliaček), 26. Bartík (Kuric), 50. Macík (Devečka, Bartík)

HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Hriňa, Šuda, J.Dubeň, Lehocký, Reitmayer, L.Dubeň – Koleda, Kostelanský, Zlocha – Valach, Vokulič, Ligas – Ižvolt, Palák, Kudlej
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Klepáč, Bača, Špila, Bakoš, Školiak, Janči, Mezovský – Macík, Bartík, Kuric – Roháč, Piatka, Vartovník- Marcinko, Poliaček, Broska – Janček, Lištiak, Števuliak

Rozhodca: Štefik- Mráz, Drblík