SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
HC Dukla Senica
Piatok 20.12.2013, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:18:15)

56:26
    Vylúčenie na strane hostí – na dve minúty odchádza Jakub Sajdl.

54:23
    Senica dala gól!
    Hostia však krátko nato znižujú gólom z hokejky JAKUBA SAJDLA. Asistencie: Samuel Petráš

54:10
    Dukla dala gól!
    Domáci sa dostávajú do trojgólového vedenia zásluhou MARTINA DROTÁRA. Asistencie: Jaroslav Kmiť, Richard Šechný

40:01

40:00

37:55
    Seničania znižujú zásluhou PETRA GULU. Asistencie: Martin Ivičič, Martin Mikolášek

37:51
    Opäť vylúčenie na strane domácich – na trestnú lavicu odchádza Martin Opatovský.

35:43
    V tom istom čase vylúčenie na strane domácich – dve minúty pre Maroša Žembu.

35:43
    Vylúčenie na strane hostí – 5 minút plus do konca zápasu dostáva Michal Šalka.

23:51
    Domáci pridávajú ďalší gól z hokejky MARTINA DROTÁRA. Asistencie: Richard Šechný, Jaroslav Kmiť

22:50
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odchádza Martin Ivičič.

20:01
    V bránke hostí došlo k zmene, Mareka Peksu nahradil Tomáš Porubský.

20:01

20:00

15:54
    Domáci sa dostávajú do dvojgólového vedenia, strelcom gólu je RICHARD ŠECHNÝ. Asistencie: Jaroslav Kmiť

15:01
    Michalovce sa dostávajú opäť do vedenia zásluhou TOMÁŠA BANOVSKÉHO. Asistencie: Richard Šechný

08:23
    Svoju presilovku využívajú aj hostia, strelcom gólu je ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ. Asistencie: Martin Ivičič, Filip Surovka
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Žemba (Palovčík, Cmorej), 16. Banovský (Šechný), 16. Šechný (Kmiť), 24. Drotár (Šechný, Kmiť), 55. Drotár (Kmiť, Šechný) – 9. Vaškovič (Ivičič, Surovka), 38. Gula (Ivičič, Mikolášek), 55. Sajdl (Petráš)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Petro – Petrina, Vorobel, Kubát, Urban, Šeliga, Žemba, Lenďák, Buraľ – Drotár, Šechný, Kmiť – Opatovský, Palovčík, Majerník – Banovský, Stríž, Cmorej – Megela, Markuš, Schnelly
    HC Dukla Senica: Peksa – Gula, Ivičič, Salajka, Janík, Lukáčik, Reissmuller, Mrázik – Vaškovič, Surovka, Mikolášek – Sajdl, Šúrek, Daráš – Méry, Jarolín, Šalka – Petráš, Klučiar

Rozhodca: Štec – Kalina, Hric