Kazaň – Novgorod 2:1 (kon.) | HC Slovan – A. Mytišči 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Atlant Mytišči
Pondelok 09.12.2013, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

Je dobojované, tím hostí víťazí po samostatných nájazdoch. Ceny najlepším hráčom odovdáva legenda ľadového hokeja, Jozef Golonka, v tíme domácich bol ocenený Milan Bartovič, v tíme hostí mám pocit že Konstantin Koľcov. Mytišči tak vo štvrtom vzájomnom zápase víťazí a berie domácim dôležité body. To je od nás dnes všetko, dobrú noc všetkým z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (21:36:52)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Atlant Mytišči.
    Rozhodujúci nájazd premenil Igor Radulov.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie gól neprienieslo, Janus podržal svoj tím a tak o víťazovi dnešného zápasu budú rozhodovať divákmi obľúbené samostatné nájazdy. Kto sa bude napokon radovať z víťazstva? Samostatné nájazdy začne Atlant Mytišči.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:42
    Janus hasil ďalšiu šancu hostí, Slovan sa len prizerá, čo to hostia na ľadovej ploche stvárajú.

64:28
    Puk v pásme hostí, na ich hokejkách, pôjdu ešte vpred?

63:58
    Opäť v akcii Janus, teraz prikryl strelu Gluchova, ktorý vystrelil ihneď po prechode modrou čiarou.

63:18
    Kapustin ohrozil bránku Janusa, od vnútornej strany pravého kruhu tečoval nahadzovaný puk, Janus ho bezpečne chytá!

62:41
    Batyršin vystrelil od pravého kruhu, Janus poslal puk na opačnú stranu klziska.

62:18
    Igor Radulov z pravého kruhu zblokovanou strelou Janusa neprekvapil, Jaroslav oblúčikom letiaci puk ukryl vo svojom náručí.

61:47
    Vidíme pekné korčuľovanie na ľadovej ploche, chlapi akoby sa už tešili na samostatné nájazdy.

60:40
    Hráme štyria proti štyrom, vidíme nahadzované puky, veľmi opatrná hra, nikto pochopiteľne nechce urobiť chybu.

60:07
    Dnešné stretnutie sleduje 10.055 divákov, vypredaná Slovnaft Aréna ženie svojich vpred.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Pomerom striel 9:6 sme ukončili túto časť hry, ktorá bola viac bojovná, ako technická. Každý hrá to, čo mu súper dovolí, Slovan dostal opäť možnosť presilovej hry, nedokázal štvorminútovú výhodu využiť a tak pôjde zápas do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:39
    Vondrka dlho vozil puk na svojej palici až napokon oň prišiel, je koniec....

58:47
    Miklík vystrelil spoza kruhov, ani táto strela v sieti nekončí, Galimov puk vyrazil za svoju bránku.

58:22
    Janus zlikvidoval ďalšiu strelu v podaní hráča v bielom drese, ešte že tak.

58:13
    Puk na hokejkách hráčov hostí, ktorí sa pri vlastnom oslabení mohli presadiť, vďaka Janus.

57:48
    Hostia v plnom počte, tak toto bolo ozaj na dlhé lakte.

57:05
    Gluchov vystrelil spomedzi kruhov, Janus musel aj tento puk upratovať, Slovan hrá presilovku veľmi mizerne!

56:41
    Slovan je s pukom v pásme, no streleckú šancu nie a nie si vypracovať.

56:13
    Šmeľov sa dostal do brejku, pocvičil domácu obranu, z medzikružia vystrelil, Janus puk chytá do náručia!

55:29
    Slovan sa teraz nevie dostať s pukom do útočného pásma, Atlant dobre bráni modrú čiaru.

55:06
    Mojžíš stál pred bránkoviskom, puk trafil zle a ten skončil až na ochrannej sieti. Vhadzujeme v strednom pásme.

54:44
    Slovan zamkol hostí v pásme, Hudáček prestrelil teraz bránku Galimova.

54:37
    Krásna strela Sersena od modrej čiary končí kde? V roztancovanej lapačke dnes výborného Galimova!

54:00
    Atlant poslal puk až k Janusovi, Slovan poďme....

53:48
    Na tvrdú hru doplatil teraz Koľcov, za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou vyfasoval dve plus dve minúty! Slovanisti, kedy ak nie teraz?

53:19
    Bojovnosť obom tímom nemožno uprieť, teraz vidíme nepresností na oboch stranách.

52:22
    Sersen vystrelil od modrej, Galimov všetko pozorne sledoval a puk bezpečne ukryl vo svojej lapačke.

50:38
    Na druhej strane vystrelil Radivojevič, Galimov puk bezpečne chytá vo svojom náručí.

50:09
    Igor Radulov sa dostal do šance, spomedzi kruhov vystrelil, Janus cez hruď puk zrazil pred seba, Radulov sa k dorážke už nedostal.

49:03
    Hudáček sa dostal do šance, Galimov v rozkľaku Liborov puk chytá cez svoje betóny pod rukavicu.

48:40
    Strely na bránku v tejto časti hry chudobných 1:3, je to dôležitý zápas, ktorý sa nebude hrať na krásu.

48:32
    Na ľavej strane povozil puk na hokejke Dyblenko, nemal komu prihrať, napokon zvolil strelu, Janus bez problémov puk schoval pod lapačku.

46:59
    Miklík nahodil puk do pásma a domáci išli prestriedať, hráme dlho bez prerušenia hry, bez vážnejších gólových šancí.

45:56
    Gluchov nakorčuľoval s pukom poza bránku až pred Janusa,dobre tiesnený ho však poslal mimo priestor bránky.

45:25
    Škoula tvrdo vystrelil od modrej, Galimov puk vyráža a obrana hostí ho upratala.

44:46
    Domáci v plnom počte, teraz by mal Slovan zobrať konenčne taktovku do svojich rúk.

44:25
    Slovan výborne bráni svoje pásmo, ešte treba vydržať chalani.

43:54
    Ďalší puk domáci vyhodili von z pásma, Galimov si potrebuje tiež zahrať.

43:28
    Radivojevič vyhodil puk von z pásma, Slovan sa musí ešte brániť a bude zrejme horúco.

43:17
    Nastúpila upratovacia čata a chvíľku veru hrať nebudeme.

43:17
    Mihálik bol tvrdo atakovaný, na ľadovej ploche zostalo moc krvi, ktorú treba odstrániť, no vylučovať asi nebudeme.

42:55
    Slovan puk vyhodil von z pásma, Atlnat sa ale vráti pred Janusa.

42:46
    Matoušek dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, hostia si svojou aktivitou vypýtali faul.

41:37
    Od ľavej strany pri bránkovisku strieľal Igor Radulov, puk moc zdvihol a poslal ho na ochranné sklo.

41:23
    Michnov pekne vystrelil z ľavého kruhu spoza obrancu, Janus šiel do rozkľaku a puk chytá!

40:50
    Michnov vystrelil, od hokejky Mojžíša skončil puk hore na sieti, Atlant získal pásmo.

40:24
    Slovan založil peknú akciu, na konci z ľavej strany spoza kruhu vystrelil Miklík, Galimov puk vyrazil, hostia ho majú na svojich hokejkách.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:43.

Skončila nám druhá – bojovná tretina. Videli sme množstvo vylúčených hráčov, Brejčák si dovolil pustiť sa do Arťuchina, no neviem neviem, keby Jevgenij nezostal len pasívne stáť, videli by sme zrejme poriadnu pästiarskú vložku. Sošnikov dostal trest do konca zápasu, Slovan potom dostal výhodu hrať presilovku o dvoch hráčov, no fauloval Bartovič a napokon sa Slovan bránil po sérii vylúčení svojich hráčov. Tréner Čada bude zrejme pumpovať žalúdky svojim zverencom a uvidíme, aký osoh to prinesie domácim v záverečnej tetine dnešného duelu. V druhej tretine bol pomer striel do priestoru bránky 8:5.

40:00

39:45
    Mihálik bránil dlho bez hokejky, Slovan napokon puk vyhadzuje von zo svojho pásma, v tejto tretine sa toho moc už neudeje.

39:27
    Domáci v plnom počte, Atlant stále melie domácich v pásme.

38:45
    Dyblenko vystrelil od modrej, jeho puk bol zblokovaný, Slovan sa bráni tlaku hostí.

38:12
    Bartovič v brejku, vypálil z pravého kruhu, Galimov puk cez ľavé rameno vyráža.

37:50
    Slovan sa dostal do prečíslenia tri na dva, po Šatanovej strele Galimov puk chytá do lapačky, Slovan získal aspoň pásmo a cenné sekundy.

37:27
    Za krosček odchádza von na dve minúty Štajnoch, ďalšia presilovka hostí.

37:24
    Domáci v plnom počte, ale opäť budeme vylučovať.....

36:53
    Slovan puk vyhadzuje až pred Galimova, Atlant sa ale poponáhľa späť pred Janusa.

36:44
    Puk opäť končí hore na sieti, vhadzujeme po pravici Janusa.

36:32
    Atlant teraz zamkol Slovan v pásme, Slovan musí pozorne brániť. Emócie pracujú.

36:02
    Slovan hrá s pukom futbalové bago, hostia sa puku ešte nedotkli.

35:27
    Slovan so štyrmi hráčmi. Hostia ale hrajú presilovú hru.

35:24
    Za držanie odchádza von na dve minúty Radivojevič, nuž, 3 sekundová presilovka piatich proti trom a potom päť proti štyrom.

35:17
    Hostia v plnom počte, hrajú krátku presilovú hru.

35:08
    Atlant bol na chvíľku v pásme domácich, strela hostí bola tečovaná na ochrannú sieť, Atlant má pásmo.

34:40
    Kablukov síce zaviezol puk do pásma, tam ho však domáci odzbrojili a na chvíľku poslali puk do stredného pásma.

34:09
    Hostia hrajú so štyrmi hráčmi.

34:05
    Slovan vyšachoval obranu hostí, zo stredu od modrej pálil Sersen, Galimov šiel na ľad, v pokľaku puk chytá!

33:27
    Bartovič dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

33:27
    Ani Bartovič, ani Hudáček, ani jedna zo striel domácich sa neujala, Galimov čelil spŕške striel, hostia odolali.

32:42
    Hudáček na dvakrát neprestrelil Galimova v bránke, Slovan enormne tlačí.

32:33
    Atlant na kolotoči, kto vsieti?

32:16
    Novopašin vyhodil puk von z pásma, Slovan bude rýchlo späť.

32:09
    Oddychový čas domácich, teraz to jednoducho musí vyjsť!

32:09
    Petrov fasol dve minúty za seknutie.

32:02
    Hudáček prešiel s pukom poza bránku, nedokázal prihrať, Slovan však bude hrať presilovú hru o dvoch hráčov.

31:53
    Slovan sa sám pripravil o pásmo.

31:10
    Z pravého kruhu pálil Miklík, Galimov puk vyráža pred seba a obrana hostí ho upratala, vyhodila ho von z pásma.

30:55
    Slovan dostal hostí na kolotoč, bude z tohto gól?

30:17
    Sošnikov dostal trest päť minút plus do konca zápasu, za úder na hlavu a krk.

30:17
    Štajnoch boj zjavne faulovaný, otrasený opúšťa v sprievode svojich spoluhráčov hraciu plochu.

29:59
    Šťastný z pravej strany pálil a trafil žrď Galimovovej bránky, šanca nevyužitá, škoda!

29:47
    Od modrej krásne vystrelil Rukavišnikov, Janus puk vyráža a Slovan pôjde vpred.

29:04
    Obe mužstvá s plnym počtom hráčov.

28:33
    Miklík bol v šanci, z pravej strany pred bránkoviskom Galimova neprekvapil, hostia puk vyvážajú von z pásma.

28:06
    Mihálik vystrelil z pravého kruhu, Galimov puk vyráža a hostia ho berú pod svoju kontrolu.

27:28
    Z ľavého kruhu sa peknou strelou prezentoval Sersen, Galimov v pokľaku puk chytá.

27:04
    Arťuchin pritlačil Brejčáka pri mantineli, Brejčák sa do neho pustil údermi, hlavný píska a oboch vylučuje. Dve minúty pre Arťuchina za hrubosť, Brejčák rovnako hrubosť. Hráme štyria proti štyrom.

25:32
    Atlant chyboval v rozohrávke, zakázané uvoľnenie, vrátime sa pred Galimova.

25:21
    Domáci v plnom počte, Slovan ubránil svoje dlhé oslabenie.

24:59
    Slovan opäť vyhadzuje puk von z pásma cez všetky čiary, snáď to už ubránime priatelia.

24:23
    Janus vyhodil puk von z pásma, poslal ho až k svojmu kolegovi, Galimovovi.

23:55
    Slovan aspoň na chvíľku poslal puk do stredného pásma, hostia ale pôjdu pred Janusa.

23:41
    Domáci so štyrmi hráčmi, Atlant drží pásmo.

23:21
    Chyba pri striedaní, hráčska lavička dostáva dve minúty, hostia budú hrať 20 sekúnd presilovku piatich proti trom.

22:55
    Atlant zamkol Slovan v pásme, ubránime to? Tribúny mohutne pískajú.

22:22
    Slovan vybojoval puk v pásme, na brejk si nabiehal Mojžíš, puk v strednom pásme nezachytil.

22:00
    Slovan vyhodil puk von z pásma, Galimov rozohrá akciu svojho tímu.

21:41
    Mihálik dve minúty za seknutie, hostia hrajú presilovú hru.

21:41
    Do brejku sa dostal Arťuchin, faulovaný dokázal vystreliť, Janus ho vychytal a budeme vylučovať.

21:23
    Krásna strela Bartoviča spoza pravého kruhu a krásny zákrok Galimova, ktorý puk chytá do lapačky!

20:50
    Bojujeme o každý meter hracej plochy, zatiaľ v okolí stredného pásma, gólmani bez práce.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:52.

V prvej tretine sme videli slušný hokej, domáci sa po peknej akcii ujali vedenia gólom Bartoviča, no vzápätí prišla tiež pekná akcia hostí, na pravej strane bol nepokrytý Batyršin a ten prijatú výzvu zúžitkoval. Slovan si ešte vypracoval akcie a šance, Galimov bol však proti. Pomer striel po prvej časti hry 13:4, stav jeden jeden.

20:00

19:55
    Hostia v plnom počte. tretia presilová hra domácich v zápase, bez využitia.

19:51
    Miklík s Bližňákom si vymenili puk, Miklík strieľal, no Galimov už druhý gól v tejto tretine nedostane.

19:37
    Kablukov vyhral buly, prešiel s pukom do pásma, posunul ho na ľavý kruh Koľcovovi, ten sa však k strele nedostal.

19:15
    Škoula krásne vystrelil spoza kruhov, hráč hostí jeho tvrdú strelu zblokoval, puk končí pri mantineli.

18:43
    Vondrka vystrelil od ľavého kruhu, Galimov v pokľaku na dvakrát puk kryje.

18:10
    Slovan zamkol hostí v pásme, chcelo by to gól do šatne, poďme chalani.

17:55
    Ölvecký si vypýtal faul, na dve minúty za podrazenie odchádza von Haataja.

17:09
    Petrov pálil spoza pravého kruhu, aj jeho puk končí mimo Janusovu bránku, domáci majú čo robiť.

16:56
    Kablukov prešiel s pukom poza bránku až na medzikružie, vystrelil, minul Janusovu bránku.

15:28
    Hostia v plnom počte, Slovan druhú presilovú hru nevyužil.

15:26
    Bližňák sa prezentoval peknou strelou, Galimov puk vyrazil a zmenu skóre nepripustil.

15:10
    Slovan točí hostí v pásme, chce to streleckú pozíciu a rozjasať publikum.

14:42
    Škoula vystrelil od modrej, puk tečoval jeden z hráčov domácich na sieť, vhadzujeme v strednom pásme.

14:18
    Slovan zatiaľ nezamkol hostí v pásme, bude tomu tak teraz?

13:28
    Za seknutie dostal Arťuchin dve minúty, budeme vidieť gól?

13:28
    Na druhej strane sa dostal do šance Peter Ölvecký, bol faulovaný, dokázal však vystreliť, Galimov puk kryje.

12:52
    Obrovská šanca hostí, do brejku sa dostal Igor Radulov, položil si Janusa na ľad, chcel mu puk zasunúť k pravej žrdi po ľade, Jaro tam však vsunul svoj betón a puk zrazil za bránku!

12:12
    Rozhodcovia berú domácim pásmo, pre hru s vysokou hokejkou, vhadzovať tak budeme v strednom pásme.

11:58
    Atlant Mytišči dál gól!
    RAFAEL BATYRŠIN vystrelil z pravého kruhu a prestrelil Janusa v bránke. Asistencie: Michail Gluchov a Konstantin Koľcov.

10:40
    Daňo umne vystrelil od modrej, Galimov puk vyrazil pred seba, Šťastný sa však k dorážke nedostal, no z druhej strany vystrelil ešte Bakoš, Galimov však v pokľaku zastavil puk na svojich betónoch.

09:13
    Slovan Bratislava dal gól!
    Libor Hudáček vystrelil spoza pravého kruhu, pred bránkou stál síce tiesnený, no dobre postavený MILAN BARTOVIČ, ktorý usmernil puk do siete. Asistencie: Libor Hudáček a Vladimír Mihálik.

08:46
    Opäť kolotoč pred Galimovom, z pravého kruhu vystrelil Hudáček, Galimov ho vychytal.

08:18
    Atlant vyhodil puk von z pásma až k Janusovi, Slovan sa bude ponáhľať späť pred Galimova.

08:06
    Šatan vystrelil, Galimov puk vyrazil, Sersen sa k dorážke nedostal, Hudáček však áno, Galimov Liborov puk ukryl pod rukavicu.

07:51
    Slovan zamkol hostí v pásme, uvidíme úvodný gól zápasu?

07:42
    Bartovič mohol ísť do brejku, fauloval ho Velikov, nedovolené bránenie a dve minúty.

07:15
    Slovan na malú chvíľku zamkol hostí v pásme, vystrelil, puk skončil na ochrannej sieti. Vhadzujeme po pravej ruke Galimova.

06:43
    Brejčák vystrelil od modrej od mantinelu, Galimov jeho puk bez problémov cez betóny varáža.

05:20
    Hra sa nám prelieva zo strany na stranu, vyložené gólové príležitosti zatiaľ nevidíme.

04:31
    Janus kryl v náruči strelu hráča v bielom drese, pomer striel do priestoru bránky do týchto chvíľ 2:2.

03:36
    Z ľavého kruhu vystrelil pekne Vondrka, Galimov vyrážačkou poslal puk na ochranné sklo.

03:27
    Gluchov vystrelil spoza pravého kruhu, Kablukov puk sklepol na ľad, Janus ho pravým betónom vychytal.

02:34
    Technici už závadu odstránili, budeme pokračovať v hre.

02:34
    Posunutá bránka hostí, vhadzovať budeme po pravej ruke Galimova.

01:59
    Šatana poslal na ľad Batyršin, toto však faul rozhodne nebol, mierne aktívnejší domáci hráči.

00:51
    Hostia sa dostali s pukom do pásma, priviezol ho tam Michnov, na ľavom kruhu sa však Haataja k strele nedostal, obrana domácich situáciu vyriešila.

00:27
    Zaznamenali sme prvú strelu v zápase, autorom bol Michal Sersen, Galimov Michalov puk chytá.

00:13
    Slovan vyhral úvodné buly, natlačil sa do pásma, no puk končí hore na sieti, rozhodca vykázal hru do stredného pásma.

00:01

Na ľadovú plochu už korčuľujú hráči hostí, privítame aj domáci tím, vypočujeme si hymny Ruskej federácie a Slovenskej republiky a môžme začať.

V drese hostí dnes uvidíme aj najtrestanejšieho hráča KHL, s číslom 44 nastúpi Jevgenij Arťuchin, ktorý už vyfasoval 148 trestných minút, priemer na zápas 5 minút a 55 sekúnd.

Atlant Mytišči ešte nad HC Slovan nevyhral, všetky doterajšie tri zápasy sa skončili víťazstvom belasých v riadnom hracom čase, snáď bude tomu aj dnes tak, v tomto dôležitom šesť bodovom zápase Slovan jednoducho potrebuje bodovať. Atlant má slabšiu ofenzívu, doposiaľ zaznamenal 64 gólov, rovnako ako Novokuzneck, čo je o gól viac ako Jaroslavľ a tieto tri mužstvá sú na chvoste ofenzívneho pelotónu. Ešte jeden štatisticky ukazovateľ, Atlant má najhoršie percento využitých presilových hier, po dnešnom dni by nemalo byť tomu inak.

V drese domácich uvidíme najproduktívnejšieho hráča Michela Miklíka, ktorý doposiaľ zaznamenal 25 kanadských bodov za 10 gólov a 15 asistencií, v tíme hostí máme dvoch hráčov s rovnakým počtom kanadských bodov, Konstantin Koľcov aj Alexander Kadejkin zaznamenali po 12 kanadských bodov, Konstantin za 11 gólov a 1 asistenciu, Alexander za 6 gólov a 6 asistencií.

Príjemný podvečer z Bratislavy, na ľadovej ploche už môžme sledovať rozkorčuľovanie pred dnešným zápasom, hostia nastúpia v bielo-modrej kombinácii farieb, domáci tým v modrých dresoch. V bránke hostí sa dnes predstaví Stanislav Galimov, v domácej bránke vo výbornej forme chytajúci Jaroslav Janus.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Slovnaft Aréna privíta Atlant Mytišči a my Vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na ľadovej ploche.

V prebiehajúcej sezóne si hráči Mytišči vedú striedavo úspešne, z 33 odohratých zápasov získali 46 bodov a boj o play – off bude ešte náročný. HC Slovan získal z 33 odohratých zápasov 40 bodov a momentálne sa nachádza na predposlednom mieste konferenčnej tabuľky. V tabuľke formy je Mytišči s 11 bodmi lepšie ako hráči HC Slovan, ktorí v piatich posledných zápasoch získali 7 bodov. Vzájomné zápasy súperov z minulej sezóny dopadli víťazstvami slovenského zástupcu, v Mytišči zvíťazil Slovan 0:2, odveta v Bratislave vyznela pre Slovan v pomere 3:2. V aktuálnej sezóne koncom októbra HC Slovan zvíťazil v Mytišči gólom Juraja Mikúša 0:1.

Modro-žltý dres Atlantu obliekajú hráči z Ruskej federácie, doplnení dvomi hráčmi z Fínska, po jednom hráčovi má zastúpenie Švédsko a USA. Tréner Alexej Kudašov má v kádri hneď niekoľko známych hráčov Andreas Engqvist, reprezentant Švédska, Jevgenij Arťuchin, Maxim Mayorov, či Konstantin Koltsov, rodák z Minsku, ktorý okrem ruského pasu vlastní aj bieloruský a reprezentuje Bielorusko na medzinárodnej hokejovej scéne.

Atlant Mytišči, hokejový klub vznikol v roku 2005. Najskôr ako Chimik a od vzniku KHL v roku 2008, odkedy je klub jej účastníkom, sa premenoval na Atlant. Hokejový klub je však nástupcom klubu, ktorý vznikol ešte v roku 1953 a sídlil v meste Voskresensk pod známym názvom Chimik Voskresensk. Voskresensk aj Mytišči sú mestá v Moskovskej oblasti a Atlant si v KHL doteraz počínal veľmi dobre. Vo všetkých štyroch odohraných ročníkoch sa vždy prebojoval do play-off súťaže, postupne sa umiestnil na 6., 11., v treťom ročníku im Gagarinov pohár ušiel pomedzi prsty, keďže boli nad ich sily hráči Ufy, ktorí zvíťazili 4:1 na zápasy, vo štvrtom ročníku obsadil pekné 8. miesto a v ostatnej sezóne to bolo najhoršie umiestnenie vyjadrené matematickou hodnotou 16. Domáce zápasy hráči Atlantu hrávajú v Ľadovom dvorci, Aréne Mytišči s kapacitou 6.434 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 19:00.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Bartovič (Hudáček, Mihálik) – 12. Batyršin (Gluchov, Koľcov), rozh. náj. Radulov

HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Sersen (A), Škoula, Mojžíš, Mihálik, Brejčák, Štajnoch, T. Mikúš, Mráz – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Bartovič (C), Ölvecký, Radivojevič – Hudáček, Šťastný, Šatan – Bakoš, Matoušek, Daňo
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Batyršin, Novopašin, Petrov (C), Rukavišnikov, Dyblenko, Aťušov, Ševčenko, Velikov – Koľcov (A), Kablukov, Gluchov – Michnov, Engqvist (A), Haataja – I. Radulov, Trubačov, Arťuchin – Šmeľov, Kadejkin, Sošnikov

Rozhodca: Ravodin, Romasko – Zacharenkov, Sadovnikov

Diváci: 10.055