Minnesota – San Jose 3:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 1:4 (kon.) | Chicago – Florida 6:2 (kon.)
Toronto – Boston 2:5 (kon.) | Vancouver – Colorado 3:1 (kon.)

Tomáš Fleischman (FLO) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:39;
    Tomáš Kopecký (FLO) 0+1 0 střel, čas na ledě 18:34. (03:50:04)

Tři hvězdy utkání:
    1. Patrick Sharp (CHI) 1+2;
    2. Patrick Kane (CHI) 0+3;
    3. Brent Seabrook (CHI) 1+1.

Viděli jsme utkání, ve kterém zcela zaslouženě vyhráli domácí hráči. Na střely byl sice aktivnější jejich soupeř (35:32), ale na góly to byla z domácího pohledu jasná záležitost.

60:00

59:29
    Winchesterovu střelu zneškodnil Raanta.

59:04
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Parádní přihrávku dostal BRANDON SADD do brejku, ve kterém si poradil s brankářem. Zvolil zakončení mezi betony. Asistence: Jeremy Morin.

58:40
    Bollig tísněný stačil vystřelit na brankáře Clemmensena.

58:32
    Bolling sestřelil Gudbransona, který to vůbec nečekal.

57:41
    Gólman domácího týmu podržel kotouč, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.

57:03
    Utkání se v klidu dohrává, o vítězi je jasno.

56:01
    Velmi aktivní Toews vyzkoušel pozornost brankáře hostujícího celku.

55:27

54:31
    Do středního pásma vyhodil kotouč brankář Clemmensen.

53:35
    Fleischmann v přesilové hře vystřelil na branku Raanta. Nepřesně.

53:27
    Vyloučen domácí Brent Seabrook na dvě minuty za držení protihráče.

52:37
    Hostující Gubranson branku minul. Jednalo se o takové nahození směrem k brance.

50:38
    Za bitku vyloučeni na pět minut domácí Brandon Bollig a hostující Krys Barch. Domácí borec vyhrál pěstní souboj.

50:38
    Gubranson rychlou střelou protáhl gólmana Raanta. Komerční přestávka.

49:27
    Hossa střelou zápěstím trefil brankáře do betonu.

49:15
    Huberdeau střelou zápěstím našel pouze hruď brankáře domácích.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 2. Sharp (Toews, Kane), 10. Seabrook (Saad, Hossa), 21. Hossa (Sharp, Toews), 38. Handzuš (Seabrook, Kane), 43. Shaw (Sharp, Kane), 60. Saad (Morin) – 25. Olsen (Kopecký, Gudbranson), 30. Goc

Chicago Blackhawks: Crawford , od 14. Raanta – Keith, Hjalmarsson, Seabruck, Leddy, Oduya, Rozsíval – Sharp, Morin, Kruger, Toews, Saad, Versteeg, Hanzuš, Smith, Bollig, Shaw, Hossa, Kane.
    Florida Panthers: Clemmensen (Thomas) – Olsen, Kulikov, Weaver, Gudbranson, Campbell, Gilbert – Huberdeau, Hayes, Fleischmann, Barkov, Winchester, Matthias, Upshall, Bergenheim, Barch, Bjugstad, Goc, Kopecký

Rozhodca: O'Halloran, Martell – Brisebois, Cameron

Diváci: 21 119