4:3 (0:0, 4:1, 0:2)
Ferencvároš TC
Pondelok 09.12.2013, 18:00MOL liga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (21:45:47)

Skončil sa zápas medzi HC Nové Zámky a Ferencvároš TC, v ktorom domáci napokon tesne vyhrali 4:3. Domáci šli do tretej tretiny s trojgólovým náskokom, no hostia sa nevzdali a po góloch z 54. a 59. minúty znížili na rozdiel jedného gólu. Hostia v závere odvolali aj brankára, no svoj útočný tlak už v gól nepretavili a domáci si ustrážili tesné vedenie.

Ferencvároš dal gól!
    Po Mestyánovej strele sa dostal k teču ARTYOM VASZJUNYIN. ASistencia: Mestyán István

56:33
    Domáci sú teraz pod tlakom, ale nepúšťajú súpera k streľbe.

55:15
    Hostia zvýšili útočnú aktivitu.

54:04
    Oddychový čas domácich.

53:21
    Po Pálovej nahrávke pohotovou strelou znižuje KISS GÁBOR. Asistencia: Pál Zoltán.

53:00
    Korýtko individuálne prenikol a bekhendom hľadal fialu, no neúspešne.

52:10
    Hardi prihrával spoza brány na Hurtaja a ten sa tesne pred Budaiom nepresadil.

51:10
    Frolík obkorčuloval súperovu bránu a hľadal spoluhráča, no jeho prihrávka nikoho nenašla.

50:16
    Puk skončil na striedačke domácich a bude sa vhadzovať v ich obrannom pásme.

49:58
    Prihrávka rukou v podaní hostí a buly v strednom pásme.

48:55
    Obrovské zmätky pred Budaiom, ale ten s vypätím všetkých síl zabránil gólu v jeho sieti.

47:52
    Ružička to skúšal z dobrej pozície, ale trafil len obrancu hostí.

46:28
    Na druhej strane samostatný únik v podaní Vaszjunyina, ale Chovan ho vychytal. Teraz sú obe obrany dosť deravé

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 28. Šiška (Korýtko), 33. Uram (Frolík), 37. Hurtaj, 39. Dubec (Uhnák) – 35. Sijka (Vaszjunyin), 54. Kiss (Pál), 59. Vaszjunyin (Mestyán)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Baron, Kowalczyk, Fiala, Ružička, Štefanka O. – Sucharda, Šiška, Hurtaj, Frolík, Uram (C) – Pavešic, Zajac, Korýtko, Dubec (A), Uhnák – Král, Kubica, Hardi.
    Ferencvároš TC: Budai (Meravy) – Ölander, Tőkési, Feil, Kiss (A), Berta (C) – Győri, Mestyán, Pál (A), Dancsfalvi, Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Papp, Horváth, Borbás.

Rozhodca: Juhász Gábor, Stano Peter – Moravec Martin, Soltész Áron