Chabarovsk – Doneck 0:4 (kon.) | Vladivostok – S.Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Záhreb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
CSKA Moskva
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Pondelok 02.12.2013, 16:30 • CSKA Ice Palace. • KHL

57:49
    Yakovlev vyhodil puk z hracej plochy a dostáva tak 2 minúty za zdržovanie hry. Veľká šanca pre domácich na strelenie gólu.

49:00
    Pashnin za hákovanie putuje na trestnú lavicu. Šanca na gól pre domácich.

34:15
    Rozhodca uvidel príliš veľa hráčov na ľade, tohoto priestupku sa dopustili domáci. Bude to presilovka pre hostí.

10:45
    Presilovku si zahrajú po prvý krát hostia. Nepryayev dostáva 2 minúty za hákovanie.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 46. Morozov (Yegorshev, Filppula) – 2. Khlopotov (Musatov), 28. Konkov (Plotnikov, Apalkov), 29. Redlish (Zotov, Apalkov)

CSKA Moskva: Proskuryakov ( Filonenko ) – Misharin, Zaitsev, Grigorenko, Radulov A., Prokhorkin – Denisov, Rylov, Filppula, Saprykin, Morozov – Eminger, Yegorshev, Zharkov, Reid, Frolov – Gimayev, Nemirovsky, Nepryayev, Lyubimov, Fefelov.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford ( Kolesnik ) – Vasilyev, Gorokhov, Plotnikov, Konkov, Apalkov – Kronwall, Pashnin, Khlopotov, Redlish, Musatov – Holos, Yakovlev, Chernikov, Petrov, Kraskovsky – Vishnevsky, Zotov, Kapustin, Maltsev, Korenev.

Rozhodca: Anisimov, Odins – Mikhel, Shikhanov