Chabarovsk – Doneck 0:4 (kon.) | Vladivostok – S.Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Záhreb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
Admiral Vladivostok
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Spartak Moskva
Pondelok 02.12.2013, 10:00KHL

A je to tak! Hostia vybojovali veľmi tesné víťazstvo 2:1, domácim nepomohla ani záverečná power-play. Za hráča zápasu možno označiť hosťujúceho brankára Ivanova, ktorý neraz privádzal domácich do zúfalstva.
    Ja sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:12:30)

60:00

59:50
    Spartak ide s pukom do stredného pásma a zdá sa, že to už udrží.

59:26
    Je tu power-play domácich. Hovinen zostáva na striedačke.

59:26
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

59:26
    Gynge mohol poslať zápas do predĺženia, no Ivanov sa výborne presunul a tento jeho strelecky pokus mu zmaril.

58:10
    Začali sa nám posledné 2 minúty základnej hracej doby.

58:00
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

57:12
    Vorobjov dobre vystrelil od modrej čiary, k puku sa už, už dostával Bergofrs, no nakoniec dobre zakročili obrancovia Spartaku.

57:00
    Až teraz Admiral roztočil pred Ivanovom pravý presilovkový kolotoč.

56:30
    Spartak odoláva ataku súpera a zatiaľ sa úspešne bráni.

55:59
    Sergejev ide na trestnú lavicu za zdržovanie hry. Ďalšie zbytočne vylúčenie hostí.

55:03
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

54:53
    Admiral vyhadzuje puk cez všetky čiary.

54:00
    Spartak nehrá túto presilovku vôbec dobre, no je treba dodať, že hrá presne to, čo mu stačí a drží puk na svojich hokejkách.

53:02
    Domáci sa budú musieť brániť. Na trestnú lavicu odchádza Ugarov za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

51:30
    Lesnuchin to skúsil, ale s jeho strelou od mantinelu nemal Ivanov problémy.

50:45
    Admiral sa snaží dostať do útočnej tretiny, no hosťujúci tréner pripravil svojmu tímu dobrú obrannú taktiku.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 19. Schutz (Bergfors) – 9. Anderson (Sergejev, Wandell), 22. Yunkov (Volkov)

Admiral Vladivostok: Hovinen (Ivannikov) – Porseland, Těrnavskij, Osipov, Antropov, Zemčjonok, Vorobjov, Pervušin, Barbašev – Gračev, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Lesnuchin, Drugov, Bortnikov – Kuzněcov, Avcin
    Spartak Moskva: Ivanov (Truškov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Grišin, Mamkin, Několenko – Anderson, Wandell, Špirko – Kozlov, Junkov, Volkov – Nikulin, Kvaša, Toluzakov – Bobrov, Medveděv, Pešechonov

Rozhodca: Komarov, Ščenjov – Strelcov, Tarasov