HC MIKRON Nové Zámky
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
DVTK Miškovec
Pondelok 02.12.2013, 18:30MOL liga

A je koniec! Miškolc tak dokázal zobrať Novým Zámkom v dnešnom stretnutí všetky 3 body a po víťazstve 4:2 môže byť jeho hráči právom spokojní. Nové Zámky síce nepodali zlý výkon, no rozdiel bol v koncovke.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:44:28)

60:00

59:32
    Hégyi sa ocitol osamotená pred Chovanom, no trafil ho iba presne do hrude. Stav sa tak nemení.

59:10
    Puk je na hokejkách Miškolcu, jeho hráči majú hru plne pod kontrolou.

58:50
    Navyše sa vhadzuje po Chovanovej pravici.

58:50
    Tréner Lubina ešte dohovára hlavnému rozhodcovi, tomu sa pochopiteľne jeho verdikt nepáči.

58:50
    Áno je to tak. 5 minútový trest pre Polčíka je skutočnosťou a dovolím si tvrdiť, že je po bodových nádejách Nových Zámkov.

58:50
    Polčík korčuľuje do šatne, zdá sa, že HC budú hrať v oslabení.

58:50
    Polčík sa dostal do konfliktu s Boylom, hra je prerušená. Počkáme si, či sa bude vylučovať.

58:39
    Šiška tvrdo vystrelil, pred Duschekom bolo síce viacero hráčov, no puk si k nemu cestu predsa len našiel.

58:01
    Puk je v obrannej tretine HC na hokejke Suchardu. Do konca tretej tretiny nám zostávajú 2 minúty.

57:35
    Polčík sa dostal do dobrej pozície, no bránu netrafil.

57:14
    Frolík prihral na modrú čiaru Šiškovi jeho nahodený puk Duschek chytá a hru prerušuje.

56:30
    O puk sa bojuje v obrannom pásme HC, podotýkam, že Chovan je stále na striedačke.

55:55
    Nové Zámky sa však nevedia dostať do tretiny! Ak sa aj tak udeje, vlastnou nepresnosťou sú nútený ísť pre puk až do stredného pásma.

55:20
    Po vyhranom buly korčuľuje Chovan na striedačku!

55:10
    Tréner HC Ladislav Lubina si vyžiadal oddychový čas.

55:10
    Na druhej strane podobná situácia, tentokrát Duschek prerušil hru pred dobiedzajúcim Štefankom.

54:56
    Chovan teraz radšej podržal nahodený puk, pretože už k nemu korčuľoval Fliszár.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 19. Polčík (Kowalczyk, Frolík), 33. Korytko (Uhnák, Hardi) – 9. Faith (Rafaj), 33. Boyle (De Bruyn, Popovics), 46. Bruyn (Fliszár), 49. Ďurčo (Faith)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Baron, Kowalczyk, Šiška, Pavešic, Zajac, Král, Sucharda- Štefanka, Weissmann, Čaládi , Frolík, Uram, Polčík , Korytko, Ružička, Uhnák, Hardi
    DVTK Miškovec: Duschek- (Gyenes) – Boyle, De Bruyn, Dubek, Rafaj, Faith – Láda, Hegyi, Hajós, Szilágyi, Tóth – Durco, Vojtkó, Ritó, Miskolczi, Fliszár – Orosz, Budai, Popovics, Roczanov

Rozhodca: Halassy, Varjú – Gangel, Berger