Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.) | Jekaterinburg – Riga 3:1 (kon.)
Barys – Lev 2:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzneck 4:5 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.) | S.Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doneck – Nižnekamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhreb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
po s.n. (3:2)
HK Donbass Doneck
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
Neftechimik Nižnekamsk
Štvrtok 28.11.2013, 18:00KHL

Koniec zápasu. (20:33:50)

Koukal nepremieňa a Donbass tak udržal doma aspoň dva body. Prajem vám ešte pekný zvyšok večera

YAKUTSENYA svoj nájazd premieňa!

Milovzorov nepriemieňa matchball!

A teraz taktiež aj Robitaillov!!!

Dalton chytá Dadunovov nájazd!

PETR KOUKAL si položil na zem Leightona a zakončuje prekrásny nájazd!

MAXIM YAKUTSENYA za Donbass premieňa!

Milovzorov za Neftechimik taktiež!

Robitaille premieňa svoj nájazd!

Leighton prvý nájazd Neftechimiku chytá!

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

3:58
    Aj Leighton si ešte siahol na puk. Bude sa zrejme rozhodovať až v samostatných nájazdoch.

3:16
    Dalton kryje Dadonovovu strelu!

2:05
    Milovzorov vypálil ranu ktorá išla len tesne vedľa ľavej tyčky!

1:29
    V postavení mimo hry sa ocitol Razin.

0:30
    Netechimik v útočnom pásme avšak bez zakončenia. Puk má v moci Donbass.

0:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:21
    Nižnekamsk dal gól!

Vyrovnanie za päť minút dvanásť! BELYAKOV vykúpil svoj tím a vynútil si predĺženie zápasu! Asistencia: Milovzorov

59:02
    Power-play Neftechimik!

58:56
    Postavenie mimo hry – Neftechimik.

58:02
    Donbass teraz nachvíľu zvieral hráčov Neftechimiku! Tí sa oslobodzujú.

56:56
    Dalton nedopustil ani tentokrát zvýšenie vedenia Donbassu! Skvelý zákrok.

55:02
    Neftechimik v útočnom pásme, nasťahovaný pred Leightonom!

53:59
    Wirtanen zamestnal Daltona, ten opäť vytiahol skvelý zákrok.

53:06
    Neftechimik nasťahovaný v útočnom pásme.

52:02
    Hráči sú už v plnom počte na oboch stranách.

50:59
    Neskutočný zákrok teraz vytiahol Matt Dalton! Dvaja hráči Donbassu sa hrnuli na bránu Neftechimiku, ale v tom Dalton nastavil semafor skvelej strele!

49:21
    Vylúčenie na oboch stranách. Laine (Donbass) a Yarullin(Neftechimik) za sekanie na 2.minúty.

48:23
    Hráči Donbassu však vedia že vyhrávajú a nenchávajú nič na náhodu. Tlačia sa tak či tak stále do útoku.

47:10
    Neftechimik vo veľkej snahe o vyrovnanie!

46:20
    Leighton teraz podržal svoj tím a skvelým zákrokom zachránil svoj tím od vyrovnania.

44:36
    Osalova zblkovaná strela skončila mimo hracej plochy.

43:20
    Zakharovu strelu chytá skvelý Dalton!

42:40
    Snaha Neftechimiku je viditeľná, no obrana domácich robí všetko čo je v ich silách.

41:23
    Matt Dalton sa predviedol pekným zákrokom.

40:42
    Neftechimik sa tlačí dopredu, určite sa bude snažiť o vyrovnanie.

40:01

40:00

39:31
    Neftechimik sa v posledných okamihoch druhej tretiny zmohol zaútočiť, avšak bez väčšej šance.

38:25
    Strela z hokejok hokejistov Neftechimiku končí na ochrannej sieti.

37:12
    Neftechimik v útočnom pásme po dlhšej dobe.

36:01
    V ofsajde sa ocitol Kiiskinen.

34:50
    Presilovka domácich končí, nevypracovali si žiadnu šancu na skórovanie.

32:50
    Kosmachyov (Neftechimik) 2.minúty za vyhodenie puku mimo hraciu plochu.

32:25
    Donbass Doneck dal gól!
    Václav NEDOROST poslal puk pomedzi betóny brankára hostí. Zúročil skvelú prihrávku od Dadonova. Asistencia: Dadonov

31:12
    Po dlhej reklamnej pauze sa opäť hrá, a puk je na hokejkách Donbasuu.

30:51
    Hra sa vyrovnala a opäť sa hrá bez prerušenia. Bez šancí.

29:50
    Stále sa hrá bez gólov. Tomuto zápasu by prospel nejaký ten gól aby sa hra viac naštartovala.

28:35
    Teemu Laine vyslal strelu zápästím. Dalton jeho štipľavú strelu chytá.

27:40
    Donbass Doneck je v plnom počte.

27:12
    Milovzorovu strelu chytá pozorný Leighton!

26:48
    Cibákova strela sa nezmestila medzi tri žrde.

25:40
    Kiiskinen (Donbass) 2.minúty za podrazenie.

24:23
    Vhadzovanie pred Leightonom.

24:03
    Donbass v druhej tretine zatiaľ prevyšuje svojho súpera.

23:42
    Neftechimik je v plnom počte.

21:42
    Taratukhin (Neftechimik) 2.minúty, hra so zdvihnutou hokejkou.

20:49
    Od prvej minúty vidíme v útoku ukrajinský Donbass.

20:01

20:00

19:35
    Yakutsenya sa pokúšal o zakončenie. S jeho strelou si ľahko poradil Dalton.

18:29
    Nižnekamsk sa drží v útočnom pásme.

17:49
    Laineho strela zblokovaná jedným z hráčov hostí.

16:38
    Po dlhej dobe strela smeruje do priestoru troch žrdí. Ranu však Leighton chytá do lapačky.

15:25
    Množstvo nepresností radí dnešný hokej do kategórie druholigových.

13:38
    Polygalova strela ide mimo Leightonovej brány!

12:15
    Vidíme obranný hokej z oboch strán. Zatiaľ divácky nezaújimavý duel.

11:56
    Závar pred Leightonom ! Nakoniec brankár zakrýva puk a je to bez gólu.

10:26
    Puk je na hokejkách hráčov Donbassu.

8:31

8:23
    Yakutsenya v obrovskej šanci míňa bránku!

6:54
    Dalton v nebezpečnej situácií kryje puk!

6:31
    Khokhrykov (Neftechimik) 2. minúty za vyhodenie puku mimo ihriska.

6:12
    5 minút sa už hrá bez prerušenia! V úvode stretnutia kontroluje puk Neftechimik.

4:23
    Dlho sa teraz hra neprerušila. Puk sa strieda na hokejkách oboch tímov.

2:30
    Neftechimik sa od začiatku tretiny tlačí pred Leightona.

1:12
    Prvú šancu si pripísali hostia keď sa sám na bránu rútil Tolpeko, Leighton však pohotovým zákrokom vyrazil puk.

00:01

HK Donbass Doneck: Leighton (Shevcuk) – Silnitsky, Wilson, Bartulis, Kolář, Podhradský, Razin – Nedorost, Wirtanen, Robitaille, Kiiskinen, Kvitchenko, Blagoi, Fedotenko, Yakutsenya, Belukhin, Zakharov, Dadonov, Toryanik, Laine

Neftechimik Nižnekamsk: Dalton (Sudnitsin) – Berezin, Kosmachyov, Mnatsyan, Belyakov, Belov, Mamashev, Yarullin, Romanom – Tolpeko, Cibák, Lyuduchin, Khokhryakov, Kulikov, Osala, Rybin, Koukal, Taratukhin, Milovzorov, Polygalov, Yakimov

Rozhodca: Dreyev Alexander, Shchenyov Roman – Misyur Sergei, Raming Stanislav.

Váženi športoví priatelia, vítam Vás pri online prenose zo zápasu Kontinentálnej Hokejovej Ligy, kde proti sebe nastúpia – domáci HK Donbass Doneck, proti tímu Neftechimik Nižnekamsk.

5.miesto – Západná konferencia, 51 bodov, skóre – 75:56
    Ukrajinský Donbass predvádza v doterajšom priebehu vyrovnané výkony a má namierené do play-off. Svedčí o tom aj výhra v minulom zápase proti silnému súperovi z Magnitogorsku. Najproduktívnejším hráčom Donecku je Maxim Yakutsenya s 19-timi bodmi za 8 gólov a 11 asistencií.

10.miesto – Východná konferencia, 34 bodov, skóre – 75:80
    Tím sa nachádza v spodnej časti tabuľky a podáva veľmi nevyrovnané výkony. Ak sa chce mužstvo posnažiť o účasť v play-off, musí začať vyhrávať a zbierať body. Najproduktívnejším hráčom Nižnekamsku je s 28-mi bodmi Yegor Milovzorov za 14 gólov a 14 asistencií.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.