Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.) | Jekaterinburg – Riga 3:1 (kon.)
Barys – Lev 2:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzneck 4:5 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.) | S.Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doneck – Nižnekamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhreb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Viťaz Moskovská oblasť
2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Štvrtok 28.11.2013, 16:00 • Vityaz Ice Palace • KHL

56:15
    Vladimir Loginov zbytočne v závere zápasu oslabuje hosťujúci tím, domáci majú skvelú príležitosť na strelenie druhého gólu.

46:33
    Opäť sa vylučuje za hákovanie, no tentokrát na druhej strane. Domáci budú hrať presilovú hru po vylúčení Orlova.

43:50
    Hostia si zahrajú presilovú hru po vylúčení Sergeja Rozina za hákovanie.

36:30
    Slovenský obranca Branislav Mezei sa v dnešnom zápase vylučuje po druhýkrát, hostia majú skvelú príležitosť na vyrovnanie.

23:35
    Prvá presilová hra pre Chabarovsk. Za hrubosť si dve minúty na trestnej lavici posedí slovenský obranca Branislav Mezei.

15:01
    Domáci budú hrať presilovku 5 na 3. Aleksandr Junkov oslabuje hosťuúci tím za hákovanie.

13:32
    Sme svedkami prvého vylúčenia, za podrazenie si dve minúty na trestnej lavici posedí Artem Dubinin. Domáci budú hrať presilovú hru.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 31. Makejev (Afinogenov), 65. rozh. náj. Šitikov – 37. Reese (Tarasov, Salcido)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivančik) – Rozin, Chafizullin, Mezei, Pyett, Golovkov, Seleznev, Kudinov – Klimenko, Šitikov, Kokšarov – Soloduchin, Iggulden, Korolev – Afinogenov, Rybakov, Makejev – Topol, Ayrat, Zjazov – Makarenko
    Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jeremin)– Reese, Salcido, Sedunov, Loginov, Ježov, Bilalov, Terjajev – Tarasov, Junkov, Petružálek – Muršak, Šiškanov, Stepanov – Lugin, Orlov, Krjukov – Dubinin, Šmurov, Klimčuk

Rozhodca: Baluška, Naumov – Golovlev, Šeljanin

Diváci: 2 000