Nitra – Žilina 5:3 (kon.) | Martin – Košice 1:3 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 2:3 (kon.)
Skalica – Piešťany 2:3 (kon.) | Zvolen – Trenčín 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC MONACObet Banská Bystrica
Piatok 18.10.2013, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

57:32
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť hosťujúci útočník Petr Kafka.

54:54
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Heizer.

52:34
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť Lukáš Paukovček.

49:23
    Banskobystričania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť domáci Mlynarovič.

38:39
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za tvrdýkrosček na Lapšanského odchádza sadnúť hosťujúci Chris Saracino. Lapšanský sa po krátkom pobyte na ľade napokon pozviechal a odišiel na striedačku.

34:38
    Prichádzajú vylúčenia na oboch stranách. Na dve minúty si za filmovanie odchádza sadnúť Paukovček a na dve minúty za hákovanie domác Matúš Chovan.

30:34
    Banskobystričania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Jaroslav Kasík.

22:59
    Kamzíci budú hrať v dvojnásobnej početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť aj útočník Lukáš Handlovský.

22:05
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť banskobystrický útočník Tomáš Zigo.

18:42
    Presilovú hru si zahrajú hostia, no vylučovať sa bude na oboch stranách. Paločko obdržal menší trest za hákovanie, Kasík za krosček a hosťujúci Lamper za hrubosť.

06:16
    Banskobystrickí hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci obranca Makovský.

01:48
    Po Paločkovom prieniku sa bude vylučovať. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť hosťujúci Zigo.

Góly a asistencie: 34. Kroták (Paločko, Takáč), 43. Mlynarovič (Paukovček, Kasík) – 26. Bambúch (Rosandič, Zigo), 32. Handlovský (Saracino, Chovan), 53. Handlovský (Hudec)

HK Poprad: Sidor (Srnec) – Gaborčík, Suchý ("A"), Kasík ("A"), Makovský, Fabian, Kurali – Jabrocký, Stals, Lapšanský – Belluš, Mlynarovič, Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Gápa, Paukovček, Jáchym.
    HC MONACObet Banská Bystrica: Kalemba (Hollý) – Saracino, Martin, Macháček, Meland, Rosandič, Bambúch ("A"), Zošiak, Kadura – Handlovský, White, Kafka – Macík, Hudec ("C"), Matúš Chovan – Lamper, Zigo, Lunter – Dolník, Heizer ("A"), Hegyi.

Rozhodca: Rudolf Lauff – Martin Korba, Tibor Rovenský