Cagliari – Sampdoria 2:2 (kon.) | Chievo – Udinese 0:0 (18:00) | CFC Janov – Livorno 0:0 (kon.)

3 Rohové kopy 3 (20:03:35)

Bol to zdrvujúce záver v podaní oboch tímov, ktorý prispel ku konečnému stavu 2:2. Veľa čierne svedomie bude mať najmä brankár Cagliari Agazzi, ktorý si siahol na loptu u oboch gólov, ale ani raz nevyrazil loptu pred seba. Aj vďaka bojovnosti až do konca si tak hostia vydreli deľbu bodov.

90+3
    Sampdoria dala gól! Tak toto je záver ako hrom!!!! Bleskovo sa trafil LORENZO DE SILVESTRI!!!!

90+3
    Cagliari dalo gól! tak toto bol nádherný gól s priameho kopu!!! O gól sa postaral Kapitán domácích DANIELE CONTI!!!

88
    Sampdoria dala gól! Gól strelil MANOLO GABBIADINI!!!! Obrovská chyba domáceho brankára ktorý leptu neudržal vo svojích rukaviciach !

87
    Útočník Cagliari Ibarbo už sa s loptou dostal za čiaru, hostia tak získali loptu – budú zahrávať aut.

86
    Agazzi sa postará o odkop od svojej bránky.

84
    Rossettini je ďalší hráč, ktorý dostáva kartu v dnešnom zápase za škaredý faul pri postrannej čiary na Sasnoneho.

82
    Kapitán hostí Daniele Gastaldello dostal žltú kartu. Po faule na Ibarba.

81
    Sme v poslednej 10 minútovke zápasu a domáci stále vyhrávajú 1:0.

80
    Center Palomba bol zablokovaný pozornú obranou domácich.

80
    Hostia v ďalšej šanci. Po centri z hĺbky poľa sa do šance dostal Pozzi. Jeho hlavička z hranice pätnástich metrov ale mieri presne do náručia brankára Agazziho.

78
    Ibarbo sa teraz previnil v strede ihriska, keď potiahol za dres k zemi Palomba.

76
    V druhej polčase má viac z hry hosťujúce mužstvo, ktoré sa tlačí dopredu a rado by vyrovnalo.

Ste našimi fanúšikmi? Pridajte sa ku nám aj na FACEBOOKU .

75
    Bankár Da Costa vychytal strelu nováčika Serie A Ibraimiho, bývalý útočník NK Mariboru len vyprášilo rukavice.

73
    UC Sampdoria strieda: Gavazzi ide z hry, namiesto neho ide na ihrisko Barilla.

72
    Calcio znova strieda- Sau má dobojované. Namiesto neho sa pozrie na trávnik Ibarbo.

69
    Calcio strieda: Cossu ide z hry, na jeho miesto prišiel Ibraimi.

68
    Ekdal zrazil na zem hosťujúceho hráča a za tento faul,vidí žltú kartu.

66
    Sau prešiel s loptou na ľavej strane, následne našiel voľného Cossua, ktorého ale trochu zahnal; toho následná prihrávka bola odkopnutá Obiangom.

64
    De Silvestri vybojoval po pravej strane roh pre svoj ​​celok. Už tretí v stretnutí.

63
    Gavazzi sa pokúsil o center z ľavej strany, ten však vystihol brankár Agazzi a posiela loptu ihneď do hry.

62
    Ekdal teraz vyslal strelu zo svojej kopačky, tá ale zmenila trajektóriu a preto auto nemieri do bránky Sampdorie.

61
    Murru centr nebol presný, a končí za bránou. Da Costa sa postará o výkop.

60
    Obiang prihral Pozzimu, ten z prvej vyslal prihrávku do centra diania. V 16ske domácich ale u lopty nie je nikto iný ako brankár Agazzi, ktorý je pohotový a veľmi istý.

59
    Rohový kop v podaní Sampdorie,bol úspešne odvrátený obranou domáceho celku.

57
    Obiang poslal k zemi Pinilla, preto tiež vidí žltú kartu.

56
    UC Sampdoria strieda: Wszolek dohral. Pozzi je tým mužom, ktorý príde zvýšiť snahy svojho celku.

55
    Marco Sau sa teraz pokúsil o sólo na pravej strane, u čiare sa dostal cez brániaceho Costu, potom ale stroskotal na Palombovcov.

54
    Hostia majú v druhom polčase viac loptu na svojich kopačkách,a tlačia sa dopredu.Nový hráč na ihrisku túto hru isto oživil.

53
    Obiang teraz našiel milimetrovým pasom voľného De Silvestriho no obrana Cagliati sa ubránila.

52
    Gavazzi zakombinoval sa Sansonem po ľavej postrannej čiare, následný center z kopačky Sasnoneho bol však nepresný a obrana Cagliari ho odhlavičkovala do bezpečia.

50
    Sonsone bol stiahnutý za dres k zemi v strede ihriska.

49
    Nainggolan vyslal veľmi nepresnú strelu z hranice 30 metrov. Brankár Da costa sa tak postará o odkop.

48
    Wszolek fauloval Murrua. a domáci tak budú rozohrávať.

47
    Hostia držia loptu na svojich kopačkách,a snažia sa prejsť na súperovu polovicu.

46
    Začal druhý polčas.

45
    Bjarnason dohral,a cez polčas ho vymenil Sansone.

Hráči už vychádzajú z tunela.

Rozhodca Di Bello ukončil prvý polčas,v ktorom bolo lepšie domáce mužstvo ktoré sa po zásluhe Ekdala dostala do vedenia v 26.minúte a tento stav si hráči domáceho týmu ustrážili až do konca prvého polčasu,avšak hosťom nebol uznaný regulérny gól.

44
    Na zemi je Sau, no vyzerá že bude všetko v poriadku.

44
    Zvolili krátku prihrávku následný prienik De Silvestriho, ktorý vybojoval rohový kop pre svoj ​​celok.

43
    Obiang bol stiahnutý k zemi Ekdalemom. Hostia tak budú zahrávať z hranice 50 metrov.

41
    Sme v poslednej 5minútovke prvého polčasu stav je zatiaľ priaznivý pre domácich hráčov.

39
    Obiang sa pokúsil o vyrovnanie svoju strelou z ľavej strany. Jeho pravačka však mierila len tesne nad bránu Agazziho, ktorý sa postará o odkop.

38
    Wszolek teraz po prihrávke Gavazziho strieľa gól! Rozhodca ju však neuznáva. Z opakovaného záberu môžeme konštatovať, že sa o ofsajd nejednalo.

37
    Bjarnason si vo vzduchu počínal nedovolene, Murru sa tak teraz dvíha zo zeme.

36
    Nainggolan neposlal presný center na rozbiehajúceho sa Murrua po ľavej strane.

34
    Krstičić už je už späť v hre, hra pokračuje ďalej.

32
    Krstičič je stále na zemi a už pri ňom aj lekársky tím, ktorý ho ošetruje.

31
    Kapitán Daniele Conti, vidí žlutú katru za sklz na Obianga.

30
    Sampdoria má veľké problémy, dokonca aj s rozohrávkou od obrancov. domáci výborne presujú. Tím Diega Lópeza je veľmi kompaktný, a nie je sa ani čom diviť, väčšina hráčov je spolu už dlho.

28
    Wszolek fauloval v strede ihriska Rossettiniho. Vidí za trest žltú kartu.

26
    Cagliari dalo gól! Je tu prvá Gól zápasu, strelil ho ALBIN EKDAL, ktorý po kombinácii s Pinilla nedáva brankárovi Da Costa žiadnu šancu. Jeho strela zo 14 metrov bola nechytateľnou. 1:0!

25
    Hosťom je pískanie útočný faul. Previnil sa Poliak Wszolek, keď k zemi poslal Cossua.

23
    Sau poslal do pokutového územia center z ľavej strany, jeho prihrávka však bola odvrátená.

21
    Ďalšia šanca, asi druhá v tomto stretnutí pre hostí. Gavazzi vypálil z väčšej vzdialenosti, ale medzi tri tyče jeho strelu neusmernil.

20
    Nainggolan dostal prihrávku od Perica z prava,a následnej pozície 20ich metrov vypálil, ale jeho strela bola zablokovaná

19
    Cagliari hľadajú voľný priestor v obrane hostí.

18
    Cossu našiel v 16ske Blucerchiatti Saua, ten sa s loptou šikovne otočil a odpútal od obrancu Costu , bohužiaľ pre jeho tím strela mu nesadla a z uhla pálil vedľa.

17
    Ekdal postrážil krídelníka Gavazziho, bude sa tak odkopáva od brankára Agazziho.

16
    Po dlhej dobe teraz Doria u lopty na polke Cagliari.

15
    Costa sa previnil faulom, Cossu sa len ťažko zdvíha zo zeme.

15
    Ku strele sa dostal Conti, ten ako je pre neho typické vypálil z väčšej vzdialenosti.Rana skončila vysoko nad.

14
    Pericova strela bola Palomba zablokovaná na roh pre Cagliari.

13
    prvých 10 minút je veľmi zaujímavých a tými sa snažia streliť čo najskôr gól.

11
    Conti teraz dostal prihrávku za obranu od Cossua, následne sa prekľučkoval cez jedného hráča, druhý obranca Costa mu už ale loptu odkopáva.

10
    Wszolek sa ocitol v dobrej pozícii po kolmici z hĺbky poľa, ale je pískaní ofsajd.

9
    Nainggolan už bol s loptou za čiarou. Nasleduje tak odkop od brankára Samp Da Costu.

9
    Ďalší roh, tentokrát z druhej strany po tom, čo Murruovu strelu zablokoval Bjarnason.

7
    Cagliari bude teraz zahrávať štandardku z ľavej strany. Cossu si stavia loptu.

6
    Murru teraz zaváhal s rozohrávkou, čoho mohol využiť aktívny De Silvestri, ale k lopte bol bližšie brankár Da Costa, ktorý ho odkopol, čo najďalej od svojej brány.

4
    Marco Sau bol pristihnutý v ofsajde postrannými rozhodcom, akcia skončila.

2
    Wszolek sa previnil faulom na Saua v strede ihriska.

2
    K prvej vážnejšej strele sa dostal hráč hostí Obiang, ktorý nebezpečne vypálil z hranice 30 metrov, Ale bránu Agazziho minul len tesne.

1
    Hostia z Janova práve rozohrali, stretnutie je v plnom prúde!

1
    Stretnutie práve začalo.

Na ihrisku je teraz minúta ticha, oba tímy stoja v kruhu v objatí za ramená.

Vítam vás pri sledovaní dnešného zápasu Série A medzi Cagliari Calcio a UC Samdporia.

Zápas začne približne o 10 minút.

Sampdoria:
    Da Costa – Costa, Palombo, Gastaldello, Krstičić – Obiang, Wszolek, Bjarnason, De Silvestri – Gavazzi, Gabbiadini.

Agazzi – Perico, Astori, Rossettini, Murru – Nainggolan, Conti, Ekdal – Sau, Pinilla, Cossu.

UC Sampdoria:

Hosťom sa zatiaľ príliš nedarí, keď majú po 3 odohraných stretnutí na konte iba jeden bod. Treba podotknúť, že tím zatiaľ nemal jednoduchý žreb.

Cagliari Calcio:

Domác po troch odohraných kolách sa nachádzajú na svojom typickom 12. mieste v tabuľke Serie A.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Góly: 26. EKDAL, 90+3. CONTI – 88. GABBIADINI., 90+3. SILVESTRI

Karty:   31. Conti (CAG), 68. Ekdal (CAG), 84. Rossettini (CAG) – 28. Wszolek (SMP), 57. Obiang (SMP), 82. Gastaldello (SMP)

Cagliari Calcio: Agazzi – Perico, Astori, Rossettini, Murru – Ekdal, Conti (C), Nainggolan – Pinilla, Sau (72. Ibarbo), Cossu (67. Ibraimi).
    Náhradníci: Avramov – Ariaudo, Eriksson, Dessena, Nenê, Ibarbo, Ibraimi.

Sampdoria Janov: Da Costa – Gastaldello (C), Palombo, Costa – De Silvestri, Obiang, Krstičić, Bjarnason (45. Sansone), Gavazzi (73. Barillà) – Wszolek (56. Pozzi), Gabbiadini.
    Náhradníci: Fiorillo – Salamon, Mustafi, Regini, Renan, Rodríguez, Soriano, Gentsoglou, Pozzi, Sansone, Barillà, Petagna.Petagna.

Rozhodca: M. Di Bello-L. Manganelli,M. Tonolini