Norwich – Aston Villa 0:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Hull City 2:3 (kon.)
West Bromwich – Sunderland 3:0 (kon.) | West Ham – Everton 2:3 (kon.) | Chelsea – Fulham 2:0 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (0:0)
Fulham FC
Sobota 21.09.2013, 18:30 • Stamford Bridge • Anglická Premier League

Chelsea dokázala v druhom polčase streliť dva góly a potvrdila tým v domácom londýnskom derby proti Fulhamu pozíciu favorita. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších prenosoch! (20:20:22)

90+3
    Chelsea má v záverečných sekundách loptu vo svojej moci a čaká už len na záverečný hvizd.

90+2
    De Bruyne vystrelil spoza šestnástky, no Stockdale nemal náročnú prácu.

90+1
    Hostia držia loptu a snažia sa streliť čestný gól.

90
    Nastavujú sa tri minúty.

90
    Center z rohového kopu vyboxoval Petr Čech do bezpečia.

89
    Vzrušenie domácich priaznivcov je zbytočné, Fernando Torres bol v postavení mimo hry.

88
    Spoza šestnástky napriahol Frank Lampard, no jeho prízemný pokus hosťujúci brankár kryl.

87
    Prudký prízemný center Ramiresa nenašiel nikoho v modrom drese pred bránou hostí.

86
    Posledné striedanie domácich, Hazarda nahradil Kevin De Bruyne.

85
    Nigérijský záložník skóroval v Chelsea po dlhých 286 zápasoch!!!

84
    Chelsea dala gól!

Po ďalšom rohu Oscara si však domáci poisťujú svoje vedenie, po odrazenej lopte sa po prvýkrát v drese Chelsea presadil netradičný strelec JOHN OBI MIKEL!

83
    Na prudký center Oscara z rohového kopu si najvyššie vyskočil Torres, no jeho skvelú hlavičku bravúrne zneškodnil Stockdale!

82
    Ramires sa znova dostal do dobrej pozície, po jeho zblokovanom pokuse bude nasledovať rohový kop.

81
    Chelsea je síce aktívnejšia, no zápas stále nerozhodla. The Blues si musia dať pozor na podobné zaváhanie ako naposledy v stredu proti Bazileju, kedy hostia v priebehu niekoľkých minút otočili skóre.

79
    Druhá zmena v tíme Josého Mourinha. Za potlesku tribún odchádza André Schürrle, ktorého nahrádza legenda Chelsea Frank Lampard.

78
    Steve Sidwell spadol v pokutovom území Chelsea, no o penaltu sa v žiadnom prípade nemohlo jednať.