Hannover – Augsburg 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Norimberk – Dortmund 1:1 (kon.)
Mainz – Leverkusen 1:4 (kon.) | Hamburger – Brémy 0:2 (kon.) | Schalke – Bayern 0:4 (kon.)
Hannover 96
2:1 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 21.09.2013, 15:30 • HDI-Arena (Hannover) • Nemecká Bundesliga

Divoký zápas je za nami. V prvom polčase sme sa futbalovou krásou príliš nebavili, ale všetko nám vynahradil druhý polčas, v ktorom padli tri góly! Hannover zostáva na domácom ihrisku v tohtoročnej sezóne 100% a pripisuje si do tabuľky ďalšie body. (17:37:55)

90+3
    Striedanie v tíme Hannover z ihriska odchádza Huszti, prichádza Schulz.

90+3
    Hannover strieda. Na záver zápasu prichádza Hoffmann, ktorý nahradí Ya Konana.

90
    Ostrzoleka nahradí v závere útočník Milik.

90
    Rozhodca Dingert bude nastavovať 3 minúty!

89
    Hannover dal gól! Z pokutového kopu sa trafil SZABOLCS HUSZTI.Hannover otáča zápas!

87
    Penalta pre domácich!

87
    Prebiehajú posledné minúty dnešného zápasu. Loptu majú na kopačkách domáci.

85
    Altintopov center zachytáva domáca obrana a Hannover je opäť pri lopte.

84
    Sané poslal k zemi Hahna a Augsburgu sa tak rysuje nádejná štandardka. Loptu do pokutového územia bude krútiť Altintop.

83
    Domáci fanúšikovia ženú svojich hráčov dopredu.

81
    Sané! Tesne hlavičkuje tesne vedľa Manningerovej pravej tyče.

81
    Rohový kop pre Hannover.

80
    Domáci sa snažia vstreliť ešte jeden gól narozdiel od hosťujúceho Augsburgu ktorý vyzerá že je s bodom spokojný.