AS Rím – Hellas 3:0 (kon.) | Bergamo – Turín 2:0 (kon.) | Catania – Inter 0:3 (kon.)
AC Miláno – Cagliari 3:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 2:2 (kon.) | Sassuolo – Livorno 1:4 (kon.)
Udinese – Parma 3:1 (kon.) | CFC Janov – Fiorentina 2:4 (kon.)
Catania Calcio
0:3 (0:1)
Inter Miláno
Nedeľa 01.09.2013, 20:45Talianska Seria A

80
    Inter dal gól! Perfektné sólo hodné majstra! Inter mal v poslednom čase väčší tlak, keď pred pár minútami postranný neuznal gól pre ofsajd. Tentokrát sa dostal do úniku RICHARDO ARVALES, ktorý krížnou strelou do tyče nedal brankárovi nárok.

77
    Catania sa po nejakom čase dostáva znovu do útoku, ale ten ani teraz nevyšiel. Inter využíva protiútok, ktorý končí aj strelou a následne aj gólom, ktorý pre ofsajd neplatí!

67
    Máme tu striedanie v tíme domácich. Ihrisko opúšťa Leto, nastupuje Doukara.

67
    Brankár Andújar dostáva žltú kartu, keďže niečo si asi povedali s rozhodcom.

56
    Inter dal gól! V druhom polčase sa zvyšuje náskok hostí. Po tom ako sa Inter dostal do útoku po pravej strane prišiel center, ktorý preletel popred malé vápno a pristal na hlave YUTA NAGATOMA, ktorý nemal problém zakončiť do voľnejšieho priestoru brány.

44
    Prvá žltá karta v zápase dostáva ju Nagatomo.

41
    Vynútenie striedanie v mužstve domácich. Ihrisko s bolesťou v členku opúšťa Izco, na jeho miesto nastupuje Lopez.

20
    Inter dal gól! Pekný útok hostí, ktorí začal na ich polovici a skončil v bráne súpera. Dlhšia kombinácia na polovice Interu. Nasledoval tak prechod cez stred, hra sa odklonila na pravú stranu a následná prihrávka pred bránu. kde už bol pripravený RODRIGO PALACIO, ktorý už nemohol zaváhať.

10
    Obrovská šanca pre Inter! Kombinácia v okolí 16-tky a kolmá prihrávka na hranicu malého vápna. Zakončenie pokrýva brankár na rohový kop.