Sputnik – Třinec 2:5 (kon.) | Martin – Katowice 7:0 (kon.) | Košice – Sheffield 4:2 (kon.)
Břeclav – Trnava 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:5 (kon.) | Kadaň – Burgdorf 7:2 (kon.)
Pelhřimov – Milevsko 7:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:6 (kon.) | Kolín – Tábor 1:2 (kon.)
SK Kadaň
7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
EHC Burgdorf
cz Piatok 30.08.2013, 18:00 • Kadaň • Prípravný zápas

60:00

59:49
    Hra je nejspíš dnes naposledy přerušená pro vysokou hůl.

59:30
    Utkání už se dohrává v poklidu.

58:58
    Damašek opět předvedl skvělý zákrok proti osamocenému Othmannovi a dnes si zaslouží velkou poklonu.

58:00
    Vyloučen hráč domácích Freiberg na dvě minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč hostí Sulzberger nad vě minuty za hrubost.

58:00
    Menší potyčku mezi Freibergem Sulzbergerem ukončuje hvizd rozhodčího.

57:26
    Pohotový zákrok lapačkou předvedl Kaufmann, když na poslední chvilku zneškodnil střelu Matějky.

57:00
    Hosté teď nevědí kde jim halva stojí. Domácí hráči skvěle kombinují a nepouští hosty vůbec k puku.

56:12
    Domácí i přes pětibrankové vedení nepolevují a ohrožují hostujícího brankáře.

55:46
    Individuální akce Proška končí až na připraveném Kaufmannovi.

54:56
    Domácí jsou v plném počtu a oslabení ustáli velmi dobře.

54:48
    Ofsajd hostujícího celku.

54:20
    Hostující hráči zatím nic nevymysleli a jejich poslední pokus byl dokonce až nad domácí mantinely.

53:30
    Domácí kontrolují hru i v oslabení a vyhazují puk přes všechny čáry.

52:56
    Vyloučen hráč domácích Vyšín na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:20
    Burgdorf se zatím v oslabení braní a nepouští domácí střelce k zakončení.

51:30
    Dva na jednoho uháněli teď hostující hráči, kteří však špatnou koncovkou neohrozili Damaška.

51:05
    Střela Řepíka končí na připraveném Kaufmannovi.

49:45
    Vyloučen hráč hostí Schutz na dvě minuty za podražení.

48:22
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Další branku přidává domácí tým. Sedmou branku Kadaně v utkání vstřelil po dorážce před prázdnou bránou Jakub Mužík.

Miroslav Bartoš

Góly a asistencie: 6. Bečvář (Heindl), 7. Jáchym, 8. Váňa, 23. Heindl (Bečvář), 37. Matějka (Chlouba), 43. Bečvář (Heindl, Prošek), 49. Mužík (Brettschneider, Heindl) – 6. Schar, 19. Schutz

SK Kadaň: Damašek (Tichý) – Štrach, Žižka, Loučka, Mašek, Brettschneider, Pokorný, Prošek, Opalek, Mála, Freiberg, Matějka, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mužík, Bečvář, Heindl, Váňa, Chlouba, Višný
    EHC Burgdorf: Kaufmann (Flueler) – Kuhnl, Schar, Schutz, Buri, Sagesser, Bruni, Muralt, Kohler, Othmann, Blaser, Muralt, Ruch, Tanner, Giger, Sulzberger, Baumberger, Weber, Burkhalter, Bettler, Kaspi