Sputnik – Třinec 2:5 (kon.) | Martin – Katowice 7:0 (kon.) | Košice – Sheffield 4:2 (kon.)
Břeclav – Trnava 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:5 (kon.) | Kadaň – Burgdorf 7:2 (kon.)
Pelhřimov – Milevsko 7:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:6 (kon.) | Kolín – Tábor 1:2 (kon.)
SK Kadaň
7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
EHC Burgdorf
cz Piatok 30.08.2013, 18:00 • Kadaň • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Klášterečtí a kadaňští hokejisté spojí své síly v utkání proti EHC Burgdorf na kadaňském stadionu. Kadaň odehrála ve čtvrtek zápas proti Mostu a připsala si výhru 3:0. Klášterec bohužel nestačil ve slibně rozjetém zápase udolat Řisuty a musel se spokojit s prohrou 5:7. Vzhledem k vytíženosti několika hráčů Kadaně tak dostane prostor několik kláštereckých hokejistů si zahrát v partnerském dresu proti švýcarskému soupeři.

Sportovní klub Kadaň: Damašek (Tichý) – Štrach, Žižka, Loučka, Mašek, Brettschneider, Pokorný, Prošek, Opalek, Mála, Freiberg, Matějka, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mužík, Bečvář, Heindl, Váňa, Chlouba, Višný

EHC Burgdorf: Kaufmann (Flueler) – Kuhnl, Schar, Schutz, Buri, Sagesser, Bruni, Muralt, Kohler, Othmann, Blaser, Muralt, Ruch, Tanner, Giger, Sulzberger, Baumberger, Weber, Burkhalter, Bettler, Kaspi

Rozhodčí: .

Ledová plocha už je upravená a na led kadaňského stadionu už nastupují hostující hráči.

A nyní nastupuje na led kombinovaný tým prvoligové Kadaně a druholigového Klášterce nad Ohří.

Vše už je připraveno k dnešnímu přátelskému mezinárodnímu zápasu mezi SK Kadaň / HC Klášterec nad Ohří – EHC Burgdorf.

00:01

00:20
    Domácí tým zahajuje svůj první útok ve středním pásmu.

00:51
    Jedovatá střela Michaela Rucha těsně minula Damaškovu branku.

01:20
    Domácí brankář likviduje další střelu hostujícího Kohlera.

02:15
    Tomáš Heindl nyní uklízel puk do odkryté klece, kde ho těsně před brankovou čárou stačil odehrát jeden z hostujících obránců

02:57
    Obrovská šance i na druhé straně. Patric Buri udělal Damaškovi blafák, ale puk už nestačil zasunout do branky.

03:26
    Z domácích vyloučen hráč Lukáš Matějka na dvě minuty za podražení.

03:54
    Vhazovat se bude před hostující brankou.

04:15
    Hosté kombinují v útočném pásmu, nyní už se však domácí osvobozují.

05:18
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení se dostává domácí tým do vedení. Tomáš Heindl zavezl puk až před brankáře hostí, kde ho doklepl za hostujícího brankáře Jiří Bečvář.

05:37
    Burgdorf právě vstřelil branku!
    A je tu belskurychlé vyrovnání. Nad rameno Damaška se trefil Alain Schar.

06:22
    Brankové hody pokračují. Po velmi pohledné akci se trefil Petr Jáchym, který tak posílá domácí opět do vedení.

06:53
    Damašek kryje střelu Webera do lapačky.

07:10
    Další útok domácích byl zastaven ofsajdem.

08:00
    Tak tohle je opravdu destrukce hostujícího týmu. Další branku vstřelil Váňa .

09:13
    Domácí tým má nyní velkou převahu a hostující hráči se nedokážou dostat ani do středního pásma.

09:38
    Z domácího týmu vyloučen hráč Petr Freiberg za hákování.

09:56
    Hostující tým kombinuje před Damaškem, ale ke střele se ještě nedostal.

10:00
    Tvrdá střela Blasera skončila těsně mimo branky.

10:31
    Damašek kryje i tečovanou střelu od modré čáry a drží domácí hráče stále ve dvoubrankovém vedení.

10:59
    Vyloučen hráč hostí Martin Muralt na dvě minuty za podražení.

11:13
    Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry a zatím nepouští domácí hráče do větších výpadů.

12:03
    Domácí se nemůžou dostat přes střední pásmo kde hlídkuje pečlivá obrana Burgdorfu.

12:35
    Střelu Freiberga od modré likviduje zákrokem lapačkou Kaufmann.

13:07
    Střela Řepíka končí mimo kluziště.

13:35
    Výborně zasáhla domácí obrana před dotírajícím Tannerem.

14:12
    Zatím sledujeme velmi pohledný hokej, který se přelévá ze strany na stranu.

14:29
    Damašek likviduje další střelu hostujícího celku.

15:00
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu.

15:09
    Vyloučen hráč hostí Michael Ruch na dvě minuty za podražení.

16:00
    Hostující celek zatím brání velmi pečlivě a domácí se nedostali ke střele, která by ohrozila Kaufmanna.

16:38
    Domácí se drží v útočném pásmu kde vidíme jejich pohlednou souhru.

17:23
    Zakázané uvolnění Burgdorfu.

17:41
    Kaufmann kryje střelu Mužíka ve své výstroji.

18:16
    První třetina se dohrává v klidu a nevypadá to na nějakou další branku.

18:54
    A přeci jenom je tu branka. Burgdorf snižuje před závěrečnou sirénou náskok domácích na pouhý gól. Střela Markuse Schutze propadla Damaškovi až do jeho svatyně.

19:53
    Poslední střelu v první třetině pokryl Kaufmann.

20:00

Zatím můžou být diváci na kadaňském stadionu velmi spokojení. Nasazení obou týmů je velmi vysoké a tempo hry odpovídá výkonům hráčů. Spokojenější zatím mohou být domácí hráči, kteří vedou po první třetině 3:2. Druhá třetina jisté nabídne také pohledný hokej jak na jedné tak i na druhé straně.

Domácí i hostující hráči jsou již na ledě a tak se může začít pomalu hrát.

20:01

20:15
    Prvn íšanc isi vytvořil domácí celek, branka však nepadla.

21:00
    Zakázané uvolnění domácího celku.

21:08
    Po buly se ihned k puku dostal domácí hráč a znovu se píská nedovolené uvolnění.

21:24
    Hosté jsou nyní v náporu a operují před Damaškovo brankou.

21:56
    Přihrávka rukou se píská domácímu celku.

22:16
    Pohledná akce domácích končí brankou. Jiří Bečvář zavezl puk až za branku odkud nahrál zcela volnému Tamášovi Heindlovi který puk zavěsil přimo pod víko.

23:12
    Domácí celek opět udává tempo hry a hostující hráči nestíhají.

24:10
    Burgdorf zkouší vymyslet nějakou akci ale zatím se mu to nedaří a hostující brankář měl nyní opět práci po střele Chlouby.

24:31
    Kaufmann předvedl skvělý zákrok lapačkou po střele Matějky.

25:15
    Domácí obrana zatím funguje ve druhé třetině dobře a všechny pokusy o ohrožení Damaška likviduje.

26:05
    Hraje se před hostující brankou kde drží puk ve své moci hráči hostí.

26:49
    Tři na dva uháněli teď domácí hráči. Střelou zakončil tuto akci Jiří Pokorný, Kaufmann však pokryl puk.

27:12
    Ofsajd hostujícího celku.

27:18
    Střelu Brettschneidera zlikvidoval pohotový Kaufmann.

28:03
    Vyloučen hráč domácích Brettschneider na dvě minuty za hrubost.

28:45
    Střela Sagessera šla mimo branku.

29:03
    Domácí se osvobozují a vyhazují puk až za hostující branku.

29:39
    Domácí jdou do třech! Na dvě minuty byl vyloučen Štrach za podražení.

30:13
    Spolehlivý Pavel Damašek kryje další střelu, kterou vyslal Sulzberger.

30:39

31:05
    Burgdorf nyní operuje před domácí brankou.

31:25
    Táhlou střelu Bettlera kryje dnes výborný Damašek.

31:39
    Domácí jsou v plném počtu.

32:08
    Krásně protáhlý semafor teď ukázal Pavel Damašek proti střele Gigera.

32:33
    Vyloučen hráč domácích Višný na dvě minuty za držení.

33:18
    Hostující celek dnes vyslal už mnoho střel na domácího brankáře, ale ten zatím pustil jen dvě z nich.

33:19
    Vyloučen hráč domácích Matějka na dvě minuty za zdržování hry.

33:45
    Vyloučen hráč domácích Mála na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:10
    Kadaň hraje ve třech, ale zatím se statečně brání a nepouští hosty k zakončení.

34:20
    Domácí vyhazují přes všechny čáry a osvobozují se tak.

35:11
    Hosté se usazují v útočném pásmu, kde však nikdo z hráčů nic nevymyslel a po Damaškovo zákroku se bude vhazovat.

36:46
    Pátá branka v hostující kleci. Za asistence Romana Chlouby poslal puk o břevno do branky z první Lukáš Matějka

37:00
    Kadaň rozehrává další akci za svou brankou.

37:30
    Hraje se ve středním pásmu.

38:40
    Domácí teď vyslali několik střel na hostujícího brankáře, ani jedna se však neujala.

39:00
    Máme tu poslední minutu druhé třetiny.

39:45
    Zakázané uvolnění domácích.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu, která nám opět přinesla velmi aktivní hru obou mužstev. Šťastnějším týmem po této třetině je opět domácí tým, který přidal další dvě branky a odskočil tak soupeři už o tři branky. Velká snaha hráčů Burgdorfu vstřelit branku však dneska zatím končí na perfektním výkonu Pavla Damaška.

Hráči už krouží na ledové ploše a vše je připraveno k poslední části hry.

40:01

40:16
    První akce domácích končí zakázaným uvolněním.

40:30
    Reflexivní zákrok Damaška, který na poslední chvilku vykopl betonem puk do bezpěčí.

41:26
    Tvrdou střelu od modré kryje Damašek do lapačky. Hosté jsou zatím aktivnější.

42:47
    Rychlá akce domácích od vlastní branky končí až pukem v brance. Puk se po trase Tomáš Heindl, Roman Prošek dostal až k Jiřímu Bečvářovi, pro kterého už nebyl problém poslat puk za bezmocného brankáře.

43:11
    Nyní jsou u puku hračí Burgdorfu, kteří zkouší ohrozit domácí svatyni.

44:04
    Vyloučen hráč domácích Miklovič na dvě minuty za sekání.

45:12
    Hosté rozehráli pohlednou akci na jejímž konci byl však opět přirpaven Pavel Damašek.

45:30
    Zakázané uvolnění.

46:04
    Domácí jsou v plném počtu a hosté až na pár střel které pokryl spolehlivý Damašek nic kloudného nevymysleli.

46:54

47:28
    Vyloučen hráč hostí Baumberger na dvě minuty za podražení.

48:00
    Domácí tým se zatím nedostal ani do útočného pásma a operuje ve středním pásmu

48:22
    Další branku přidává domácí tým. Sedmou branku Kadaně v utkání vstřelil po dorážce před prázdnou bránou Jakub Mužík.

49:45
    Vyloučen hráč hostí Schutz na dvě minuty za podražení.

51:05
    Střela Řepíka končí na připraveném Kaufmannovi.

51:30
    Dva na jednoho uháněli teď hostující hráči, kteří však špatnou koncovkou neohrozili Damaška.

52:20
    Burgdorf se zatím v oslabení braní a nepouští domácí střelce k zakončení.

52:56
    Vyloučen hráč domácích Vyšín na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:30
    Domácí kontrolují hru i v oslabení a vyhazují puk přes všechny čáry.

54:20
    Hostující hráči zatím nic nevymysleli a jejich poslední pokus byl dokonce až nad domácí mantinely.

54:48

54:56
    Domácí jsou v plném počtu a oslabení ustáli velmi dobře.

55:46
    Individuální akce Proška končí až na připraveném Kaufmannovi.

56:12
    Domácí i přes pětibrankové vedení nepolevují a ohrožují hostujícího brankáře.

57:00
    Hosté teď nevědí kde jim halva stojí. Domácí hráči skvěle kombinují a nepouští hosty vůbec k puku.

57:26
    Pohotový zákrok lapačkou předvedl Kaufmann, když na poslední chvilku zneškodnil střelu Matějky.

58:00
    Menší potyčku mezi Freibergem Sulzbergerem ukončuje hvizd rozhodčího.

58:00
    Vyloučen hráč domácích Freiberg na dvě minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen hráč hostí Sulzberger nad vě minuty za hrubost.

58:58
    Damašek opět předvedl skvělý zákrok proti osamocenému Othmannovi a dnes si zaslouží velkou poklonu.

59:30
    Utkání už se dohrává v poklidu.

59:49
    Hra je nejspíš dnes naposledy přerušená pro vysokou hůl.

60:00

Miroslav Bartoš

Góly a asistencie: 6. Bečvář (Heindl), 7. Jáchym, 8. Váňa, 23. Heindl (Bečvář), 37. Matějka (Chlouba), 43. Bečvář (Heindl, Prošek), 49. Mužík (Brettschneider, Heindl) – 6. Schar, 19. Schutz

SK Kadaň: Damašek (Tichý) – Štrach, Žižka, Loučka, Mašek, Brettschneider, Pokorný, Prošek, Opalek, Mála, Freiberg, Matějka, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mužík, Bečvář, Heindl, Váňa, Chlouba, Višný