Sputnik – Třinec 2:5 (kon.) | Martin – Katowice 7:0 (kon.) | Košice – Sheffield 4:2 (kon.)
Břeclav – Trnava 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:5 (kon.) | Kadaň – Burgdorf 7:2 (kon.)
Pelhřimov – Milevsko 7:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:6 (kon.) | Kolín – Tábor 1:2 (kon.)

59:41
    Zakázané uvolnění a zároveň oddechový čas hostů.

58:58
    Odpískána hra vysokou holí, vhazuje se před Pancem.

58:57
    Kozlové hrají power-play. A zkoušejí v 6 vyrovnat v poslední minutě!

58:40
    Domácí si berou oddechový čas.

57:50
    Barták si najel s pukem podél matinelu a vzápětí nahrál Valáškovi, který byl faulován a zůstal ležet. Naštěstí to vypadá že se mu nic vážného nestalo, vstal sám a jel střídat.

55:12
    Ofsajd Kolína.

54:01
    Teď se to vaří před brankou hostí.

52:50

522:17
    Kadlec chtěl doklepnou puk do Pancovy klece, ale marně. Panec puk drží mezi nohama.

50:50
    Vyloučen Tomáš Kratochvíl na 2 minuty za držení a oslabí tak táborský tým.

49:47
    Mejzr objel branku Pance a chtěl zpoza branku brunk zasunout do branky. Tam byl už připraven golman a vyrazil.

49:26
    Zakázané uvolnění.

47:17
    Tábor právě vstřelil branku!

Hosté využívají přesilovku! Moravcovi za záda puk dává JAKUB MATUŠÍK, po přesné nahrávce Seidla, a vyhrazuje si jednobrankový náskok svého týmu a to na 1:2!
    Asistenc: Seidl

46:43
    Kolínský tým oslabuje Jiří Kadlec, ktý si odsedí 2 minuty za podražení. Hosté mají 2 minutovou přesilovku.

46:27
    Zakázané uvolnění Tábora. Bude se vhazovat před Panecem.

44:26

44:05

42:36
    Hosté opět oslabeni. Za nedovolené bránění si odsedí 2 minuty Heršálek. Hra bude pokračovat ve výhodě domácích 5 na 4.

Tereza Nedbalová

Góly a asistencie: 11. Morkes (Pácal) – 18. Kratochvíl (Kolomý), 48. Matušík (Seidl)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pýcha, Pácal, Chaloupka, Hanzl, Výborný, Špringl, Barták, Skokan – Morkes, Kadlec, Šifta- Malý, Mejzr, Valášek – Ježek, Kočí, Šafránek – Semirád, Kubát- Zumr
    HC Tábor: Panec (Havlátko) -Černý, Heršálek, Kakos, Ošmyk, Liška, Kůma, Kouřil, Kellner, Sladký, Matušík, Seidl, Šimák, Kratochvíl, Kolomý, Perník, Zaymil