4:2 (1:0,1:2, 2:0)
HC Linköping
Piatok 30.08.2013, 18:00 • Hant Aréna, Skalica • European Trophy

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (20:18:28)

V dnešnom stretnutí hrali hlavnú úlohu vylúčenia. Padli kvôli nim až tri góly. Nebolo tomu inak ani v tretej tretine keď sa dokázal presadiť Mojžíš, ktorý vykresal nádej na úspech Slovana. Gólom do prázdnej brány uzavrel dnešné stretnutie Bartovič. Konečné skóre je teda 4:2!

60:00

59:42
    Slovan dal gól!
    Gól do prázdnej brány dáva po Škoulovej prihrávke MILAN BARTOVIČ! Asistencie: Martin Škoula.

58:46
    Salmonsson sa previnil faulom, nádeje hostí rapídne klesajú! Máme tu ešte timeout.

58:00
    Hostia hrajú šiesti bez brankára!

52:18
    Presilovka napokon využitá! TOMÁŠ MOJŽÍŠ napriahol a rozvlnil Engstrandovu sieť! Asistovali mu Roman Kukumberg s Markom Daňom.

51:15
    Už hrajú hostia so štyrmi hráčmi.

50:30
    Garde sa obracia, presilovka Slovana 5 na 3, pred ňou tu máme ešte oddychový čas!

49:15
    Pettersson odchádza na trestnú lavicu za podrazenie, teraz prichádza šanca pre Slovan!

43:00
    Hostia sú lepší než Slovanisti, tí po vyrovnávajúcom góle akosi zaspali.

40:01
    Aj v tretej tretine vyhralo úvodné buly švédske družstvo.

40:01
    Začala tretia tretina.

Druhá tretina mala úplne iný scenár ako tá prvá. Už sa začalo aj vylučovať, vďaka vylúčeniam je stav taký aký je. Po góle Linköpingu v presilovke prišlo v 40 minúte trestné strieľanie ktoré upravuje skóre na 2:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:05
    Linköping gal gól! JOACHIM ROHDIN bol exekútorom trestného strieľania, ktoré poľahky premieňa!

39:05
    Brejčák za držanie protihráča vybojoval pre Linköping trestné strieľanie!

37:20
    Zaskvela sa aj štvrtá lajna Slovana, zatiaľ víťazný gól zápasu strieľa mladík MILAN KOLENA. Asistencie: Tomáš Mojžíš, Martin Bakoš.

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 8. Netík (Sersen, Škoula), 38. Kolena (Mojžíš, Bakoš), 53. Mojžíš (Kukumberg, Daňo), 60. Bartovič (Škoula) – 31. Junland, 40. Rohdin

HC SLOVAN Bratislava: Janus (Kopřiva) – Sersen, Škoula, Bartovič, Bližňák, Miklík – Sigalet, Štajnoch, Hudáček, J.Mikúš, Netík – Brejčák, Mojžíš, Daňo, Ölvecký, Kukumberg – Ďatelinka, Kudrna, Bakoš, T. Mikúš, Kolena.
    HC Linköping: Engstrand (Andersson) – Grillfors, Junland, Salmonsson, Almtorp, Kolarik – Bäckman, Johansson, Hagelin, Lindhagen, Rohdin – Lorentzon, Hultström, Rygaard, Karlsson, Fish – Dahlström, Pettersson, Forsling, Nermark, Vrána.

Rozhodca: Vladimir Baluska, Robert Mullner – Roman Vyleta, Peter Sefcik