Marseille – Évian TG 2:0 (kon.) | Bastia – Valenciennes 2:0 (kon.) | Nice – Rennes 2:1 (kon.)
Remeš – Lille 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (0:0)
EA Guingamp
cz Sobota 17.08.2013, 20:00Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Taktické střídání domácího celku. Odchází střelec jediné branky v utkání Lemoine, místo něj na závěrečné okamžiky dojde Diomandé.

90+2
    Sankharé vidí žlutou kartu za protesty, zdá se, že hostujícím hráčům pomalu ujíždí nervy.

87
    Mandanne měl na hlavě vyrovnávací branku, nasměroval ji však těsně nad!

87
    Střídání domácích, v dnešním zápase druhé. Nicolita nahrazuje Cohada.

83
    Langil přenechá své místo v sestavě Giressovi aneb druhé střídání hostujícího mančaftu v dnešním zápase.

76
    První střídání pro hosty. Diallo přenechá místo Mandanneovi.

69
    Další žlutá karta, tentokrát ji vidí hostující Lemaître.

65
    První střídání v zápase, střídají domácí. Corgnet přenechá místo Guilavoguiovi.

64
    Brankář Ruffier neudržel nervy na uzdě a vidí tak od sudího žlutou kartu za protesty.

63
    Domácí Corgnet vidí žlutou kartu za faul na Mathise.

62
    Znovu Beauvue! Po rohu se dostal k míči v malém vápnu a nechal vyniknout domácího brankáře. Ten prokázal rychlý postřeh a opět míč vytěsnil mimo. Domácí svému gólmanovi mohou děkovat, že v utkání stále vedou!

61
    První vážná šance Guingampu v utkání! Beauvue zahrával přímý kop přímo na bránu k tyči, gólman Ruffier se musel pořádně natahovat, aby míč vyškrábl alespoň na roh.

60
    Brison vidí žlutou kartu za protesty směrem k rozhodčímu.

56
    Hamouma zahrával další rohový kop. Na něj si naskočil nejlépe domácí Brandão, hlavou však míč posadil o pár centimetrů nad břevno!

52
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Podporování domácích fanoušků vzalo za své a domácí se dostávají do vedení! FABIEN LEMOINE našel pěkným centrem nabíhajícího si Brandãa, který mu míč vrátil a na domácího útočníka tak zívala poloprázdná brána. Lemoine nemohl nedát.

39
    Pěkná akce domácího Cohada! Ten střílel z hranice šestnáctky jen těsně nad břevno hostující brány.

38
    Martins Pereira vidí žlutou kartu za faul na domácího Hamoumu.

36
    Velké zmatky v hostující šestnáctce. Po Haumomově centru vznikla v šestnáctce velká mela, hostům se však s vypětím všech sil nakonec podařilo odvrátit nejhorší a dostat míč daleko od svého gólmana.

27
    Pozor ruka hostujícího Dialla v pokutovém pásmu, sudí však celou situaci přehlédl a nebude pískat penaltu.

Pavel Kuba

Góly: 52. Lemoine (Brandão)

Karty:   60. Brison (SET), 63. Corgnet (SET), 64. Ruffier (SET) – 38. Martins Pereira (GUG), 69. Lemaître (GUG), 90+2. Sankharé (GUG)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Perrin (C), Zouma, Brison – Clément, Lemoine (90+2. Diomande), Cohade (87. Nicoliță) – Hamouma, Brandão, Corgnet (65. Guilavogui)
    EA Guingamp: Samassa – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Lemaître – Mathis (C), Diallo (76. Mandanne), Sankharé, Beauvue, Langil (83. Giresse) – Yatabaré