Inter – Parma 1:0 (kon.) | Neapol – Cagliari 3:2 (kon.) | Siena – Chievo 0:1 (kon.)
Catania – Palermo 1:1 (kon.) | AS Rím – Pescara 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
Fiorentina – Turín 4:3 (kon.) | Juventus – AC Miláno 1:0 (kon.)
Inter Miláno
1:0 (0:0)
FC Parma
Nedeľa 21.04.2013, 12:30 • Stadio Giuseppe Meazza • Talianska Seria A

Je to tak, je dobojované! Hlavný rozhodca Damato ukončuje zápas za skóre 1:0 a tak si tréner Stramaccioni môže konečne vydýchnuť. Jeho tím dnes vyhral tesne 1:0 a doma si ponecháva dôležité tri body. O jediný gól sa v 81. minúte postaral peknou strelou Rocchi. Väčší nápor od hráčov Parmy v samom závere neprišiel a tak sa skóre do konca zápasu nezmenilo.

Inter Miláno tak po dnešnom zápase poskočí na 5. priečku v tabuľke pred AS Rím. Naopak FC Parma aj naďalej zostáva na nelichotivej 11. priečke.

Odomňa je to všetko, lúčim sa s Vami a niekedy nabudúce dovidenia. (14:26:09)

90+3
    Galloppa potiahol loptu pred šestnástku Interu, vyslal center pred brankára Handanoviča, tam hlavičkoval Biabiany, ktorý však míňa bránu a zahadzuje tak zrejme poslednú príležitosť svojho tímu.

90+2
    Inter získal po tomto súboji aj priamy kop, ale zhral ho naozaj biedne, čo dáva príležitosť na posledný útok pre Parmu.

90+1
    Po vzdušnom súboji v útoku padá k zemi Kuzmanovič a ten sa so vstávaním pochopiteľne vôbec neponáhľa.

90
    Nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Center priletel do šestnástky, v ktorej spadol jeden z hráčov Parmy, hlavný rozhodca však pokutový kop nepíska.

90
    Álvarez teraz fauloval Santacroceho, hostia získavajú priamy kop v samom závere riadneho hracieho času.

89
    Do útoku sa po pravej strane pustil Zanetti, ktorý si loptu vymenil s Johnatanom, následne sa k nej znova dostal a dokonca aj vystrelil, avšak tento pokus bol veľmi chabý a nakoniec pomaličky míňa bránu Miranteho.

88
    Do konca riadneho hracieho času zostávajú 2 minúty, loptu majú navyše hráči Interu, zdá sa, že si už najtesnejšie vedenie ustrážia.

87
    Hráčom hostí rýchlo utekajú zvyšné minúty do konca stretnutia, podniknúť útok sa im ale nedarí, domáci hráči zrejme stavia na obrannú hru.

86
    V 86. minúte prichádza posledné striedanie na strane Parmy, zápas dnes končí pre Marchionniho, na jeho miesto prichádza Galloppa.

85
    Hráčom Parmy sa nedarí využívať príležitosti po rohovom kope, je tomu tak aj teraz, keď lopta preletela ponad šestnástku a končí mimo hracej plochy.

85
    Pred ním však ešte prichádza striedanie na strane Interu, z ihriska odchádza strelec gólu Rocchi, ktorého nahradí Chivu.

83
    Hostia však neskladajú zbrane, snažia sa o čo najskoršiu odpoveď, Sansone nastrelil iba protihráča a získava tak rohový kop pre Parmu.

82
    Ak si tento tesný náskok domáci hráči ustrážia po dobu ďalších 10 minút, získajú tak veľmi dôležité tri body do boja o postup do európskych súťaží.

81
    Inter dal gól! Z ničoho nič prichádza prvý gól stretnutia! Najprv si loptu potiahol Kovačić, ten prihral na krídlo Jonathanovi, ktorý poslal výbornú prihrávku nikým nekrytému TOMMASOVI ROCCHIMU, ktorý otvára dnešné skóre!