Pruské – Nemšová 6:1 (kon.)
ŠK 98 Pruské
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
NTS FK-ZŠ Nemšová
Nedeľa 14.04.2013, 15:00 • MŠH Kooperativa, Dubnica nad Váhom. • Play-off ženskej Extraligy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 15:00.

Srdečne Vás vítam pri sledovaní štvrtého finálového duelu play-off ženskej florbalovej extraligy, o 15:00 sa v Mestskej športovej hale v Dubnici nad Váhom začne stretnutie medzi domácim ŠK 98 Pruské a NTS FK-ZŠ Nemšová.

ŠK 98 Pruské si razilo cestu do play-off najprv cez Kométu Smolník, ktorú vyriadil 3:0 na zápasy. V semifinále proti Nitre sa po dramatickej sérii (3:2) podarilo dievčatám z Pruského postúpiť až do finále.

NTS FK-ZŠ Nemšová vybavila v štvrťfinále FTVŠ UK Bratislava 3:0 na zápasy, v semifinále vyradila Tvrdošín po štyroch zápasoch (4:1).

Spomeňme si na tri predošlé finálové duely, ktoré sa odohrali 6. a 7. apríla v sTC Púchov, potom sa séria presunula do Dubnice (12.4.):

V 1. zápase sa viac darilo hráčkam z Pruského. Už po 12. minúte viedli 2:0, svoje vedenie navýšili v druhej tretine na 4:0. Zbytočnými chybami si však situáciu sťažili, Nemšová sa vzchopila a dokonca viedla 6:5. 11 sekúnd pred koncom však prišlo vyrovnanie, v predĺžení sa gólovo presadila Ivana Hrehušová , ktorá zariadila prvý finálový bod pre ŠK98.

2. zápas bol už o niečo iný. Nemšovanky v ňom boli jednoducho celý zápas lepšie, vypracovali si sľubný náskok, ktorý sa síce Prušťanky snažili dobehnúť, no nakoniec sa im to nepodarilo a prehrali 6:4.

3.zápas bol poriadne dramatický. Na palubovke v Dubnici išli oba celky skutočne naplno, hra bola rýchla a dynamická. Vyzdvihnúť treba obe brankárky, Hôrkovú i domácu Letkovú, ktoré viackrát podržali svoje tímy. O niečo lepšie však boli Prušťanky, ktoré strelili dva góly zásluhou Klaudie Petrovskej (39. minúta) a Dominiky Florišovej (53. minúta). Letková si navyše udržala čisté konto.

Stav pred štvrtým finálovým duelom je priaznivejší pre ŠK98 Pruské, ktoré má prvý mečbal

Ako to bude vyzerať dnes? Podarí sa Prušťankam uspieť na domácej palubovke a získať titul pred domácim publikom? Alebo sa séria ešte predĺži a vráti do Púchova, kde hrá domáce zápasy NTS Nemšová? Sledujte náš prenos, ktorý začína zhruba pol hodinu pred úvodným buly a dozviete sa odpovede na všetky otázky.

Srdečne Vás všetkých pozdravujem z Mestskej športovej haly v Dubnici nad Váhom, dievčatá sa momentálne rozcvičujú na palubovke, do začiatku máme ešte dosť veľa času.

Úvodná zostava ŠK 98 Pruské je už známa: Letková – Hlaváčová, M.Šponiarová ("C"), Mončeková, Trošková, Hrehušová, Do.Florišová, Da. Florišová, V.Dobrodejová, Z.Šponiarová, L.Dobrodejová, Petrovská, Blašková, Reseková, Bachorcová, L. Florišová.

Zostavu Nemšovej zatiaľ nepoznáme, dopíšeme ju však včas.

Hala sa postupne plní divákmi, prítomné sú už aj fankluby, ktoré sú počas finálovej série neuveriteľné.

Oficiálny zápis nám stále na časomiere chýba, zostavu Nemšovej zatiaľ nepoznáme.

Hráčky už prichádzajú na palubovku spolu s rozhodcami.

Tak konečne vieme úplne úvodné zostavy:

ŠK 98 Pruské: Letková – Hlaváčová, M.Šponiarová ("C"), Mončeková, Trošková, Hrehušová, Do.Florišová, Da. Florišová, V.Dobrodejová, Z.Šponiarová, L.Dobrodejová, Petrovská, Blašková, Reseková, Bachorcová, L. Florišová.

NTS FK-ZŠ Nemšová: Hôrková – A.Ďuríková, Remová, Tydlačková, Melišová, Bobotová, Zderková, Maradíková, Strapková, Sádecká, Izraelová ("C"), Štefulová, Gáliková, V.Ďuríková, Tokárová, Malichová.

Rozhodcovia: Tomáš – Cíbik.

Pred začiatkom stretnutia si ešte vypočujeme národnú hymnu.

Hlásateľka nám predstaví otváracie päťky.

Začnime Nemšovou – do brány sa postaví Hôrková. V obrane Alžbeta Ďuríková a Štefulová. V útoku pôjde Melišová, Strapková a trojicu uzatvorí Gáliková.

A teraz domáce florbalistky – v bráne Veronika Letková. V obrane Dominika Hlaváčová a Jarmila Mončeková, v útoku potom Veronika Dobrodejová, Dominika Florišová a Zuzana Šponiarová.

Stretnutie povedie rozhodcovská dvojica Tomáš – Cíbik.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:02
    Úvodné buly pre hostky, tie sa ale do útoku nedostali.

00:18
    Prvý faul, v útoku si počínala nedovolene Veronika Dobrodejová. Z hľadiska sa už ozývajú oba fankluby, hlasnejší je ale domáci.

00:42
    Zderková pálila z veľkej diaľky, ale pomerne dosť vysoko.

01:15
    Mikrosúboje o loptičku, víťazne z nich vychádzajú domáce hráčky.

01:30
    Zhruba od polovice ihriska vystrelila Dominika Hlaváčová, loptička letela pod brvno, ale Hôrková dobre zasiahla.

01:57
    Bobotovej krížna strela z ľavej strany sa medzi tri žrde nezmestila. Nemšová si vytvára tlak, ale Pruské napáda.

02:29
    Menšie nedorozumenia v obrane domácich hráčok, spoza brány ale málokedy padajú góly. Všetko vyriešila Letková, ktorá chytila loptičku do rúk.

03:02
    V dobre šanci sa ocitla Tydlačková, ktorá si našla "medzi kruhmi" priestor na strelu, ale trafila len pripravenú Letkovú!

03:53
    Petrovská zakladala nový útok, ale pomedzi tri hráčky to jednoducho nešlo. Obrana Nemšovej teraz zapracovala dobre.

04:12
    Petrovská bola pri mantineli faulovaná, z následného rozohratia gól nepadol, strela nebola dostatočne presná.

04:36
    Alžbeta Ďuríková sa vydala na útočný výlet, jej strela z ľavého krídla neslávi úspech, Letková ani nezasahovala.

05:08
    Strapková teraz nahadzovala, ale Pruské odvrátilo.

05:37
    Hra sa teraz upokojila, loptičku drží za bránou Dominika Hlaváčová.

05:50
    Veronika Dobrodejová nezachytila nahodenú loptičku, útok sa teda nekoná, alebo predsa?

05:57
    Napokon Dobrodejová v útoku loptičku vybojovala a navyše ju obrankyne Nemšovej vyhodili za mantinel.

06:19
    Izraelová sa otočila okolo obrankyne a nebezpečne vystrelila, loptička letí asi 10cm od ľavej žrde!

07:21
    Štefulová sa až veľmi ľahko dostala cez početnú obranu Pruského, k presnému zakončenia sa už ale nedostala.

07:50
    Nahodenie na bránu odkopla Reseková do bezpečia.

08:05
    Vidíme naozaj rýchly floorball, smerom dopredu sú však o niečo aktívnejšie Nemšovanky. Potvrdzuje to aj táto strela od Malichovej, ktorá ale nebola úspešná.

08:45
    Ďalšia nepríjemná strela Izraelovej, Letková v sede dobre chytila!

09:02
    Znovu Izraelová, tentokrát nepresne.

09:08
    Sádecká hľadala prihrávkou spoluhráčky pred bránkou, ale tie nezachytili rýchly pass.

09:17
    Veronika Dobrodejová bola v útoku nepríjemne poslaná k zemi, pri páde si poranila nohu a rozhodca hru prerušuje. Snáď to nie je nič vážne.

09:39
    Ďuríková už dvíhala ruky nad hlavu, no gól to nie je! Gáliková ideálne trafila loptičku v rýchlost, ale Letková predviedla naozaj perfektný zákrok!

10:05
    Strapkovej strela bola zblokovaná a loptička skončila mimo ihriska.

10:30
    Nahodenie smerom dopredu bolo príliš razantné, Prušťanky to skúšajú znovu.

10:41
    Pekná strela Petrovskej z ľavého krídla, švihom trafila Hôrkovú do masky!

11:00
    Hrehušová to teraz v útoku prehnala a píska sa útočný faul.

11:32
    Na palubovke opäť vidíme Veroniku Dobrodejovú, ktorá je schopná pokračovať v hre. Z otočky pálila Zuzana Šponiarová, tesne nad.

12:09
    Znovu Zuzana Šponiarová ktorá nastrelila žrď!

12:14
    Pruské dali gól!
    Do tretice všetko dobré! ZUZANA ŠPONIAROVÁ napokon loptičku z blízkosti dorazila za chrbát Hôrkovej! Bez asistencie.

12:30
    Teraz sú pochopiteľne na rade Nemšovanky, príde ich odpoveď?

12:47
    Prušťanky však pokračujú v útočnom nasadení, s jednogólovým náskokom sa určite nespokoja.

13:01
    Veronika Izraelová tvrdo odrovnala Hlaváčovú, rozhodca poslednýkrát upozorňuje!

13:07
    Veľká chyba domácej obrany, loptička ostala presne na osi pred Letkovou, k strele si zbehla Ďuríková, ktorá zahadzuje stopercentnú šancu!

13:32
    Na druhej strane strieľala Trošková, tesne mimo.

14:00
    Petrovská sa k zakončenie nedostala, Hrehušová v útoku zahrala s vysokou palicou.

14:33
    S útočnou snahou to prehnala i Veronika Dobrodejová, ktorá pri forčekingu zahrala nedovolene.

14:52
    Teraz obranný faul Pruského. Všetko vyriešila Letková, ktorá si teda pripísala ďalší úspešný zákrok.

15:11
    Zuzana Šponiarová skúsila znovu strelu z otočky, ale teraz sa jej to nepodarilo. Bachorcová pri páde narazila na mantinel, rozhodca hru prerušil.

15:35
    Pri loptičke domáce hráčky, sú za bránou Hôrkovej.

15:46
    Nacvičený signál nevyšiel, Petrovskej lopta ušla pomedzi nohy.

16:05
    Letkovej strela vypadla z rúk, ale následne pochybenie napravila a lotpičku skrotila.

16:26
    Nenápadná akcia ale je z toho gól! RENÁTA RESEKOVÁ vyskúšala vystreliť od polovice a oplatilo sa – Hôrková mala zakrytý výhľad a loptička skončila v sieti! Asistencia: Zuzana Šponiarová.

16:46
    Obranný faul Zuzany Šponiarovej, rozhodca píska.

17:06
    Znovu sa previnili voči pravidlám domáce florbalistky, rozohráva sa z rohu.

17:15
    Padáčik padol do bránkoviska, odtiaľ ho upratala Dominika Florišová.

17:37
    Faul mimo diania hry, tuším to bola Melišová, ktorá asi stupila Veronike Dobrodejovej na nohu. Moment sa udial skôr v pozadí, loptička bola na druhej strane.

17:33
    Po buly loptička opustila hraciu plochu, rozhodca ju prisúdil Pruskému.

18:06
    Mončekovej strela potrápila Hôrkovú, tej totiž clonila Gáliková. Brankárka Nemšovej ale predsa predviedla úspešný zákrok.

18:49
    Tvrdé "sekanice" pri mantineli, lopta pre hostí.

19:11
    Prečíslenie 2 na 1, Petrovská ale nedokázala cez poslednú obrankyňu prihrať voľnej Hrehušovej.

19:34
    V. Ďuríková vystrelila švihom a trafila Letkovú do masky!

19:53
    Na záver tretiny ešte tvrdá strela Petrovskej iba do gólmanky!

20:00
    Prvá tretina skončila.

Po prvej tretiny vyhrávajú domáce Prušťanky 2:0, v 13. minúte sa presadila Zuzana Šponiarová, o štyri minúty na Renáta Reseková.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:20
    V úvode tretiny strela Bobotovej zo stredu ihriska, Letková postojačky chytá.

20:52
    Trošková to s útočnou snahou prehnala a faulovala.

21:01
    Štefulová pálila vysoko nad.

21:12
    Obrovská šanca! Zuzana Šponiarová preniesla hru na druhú stranu, kde bola voľná Veronika Dobrodejová, tá z prvej ale míňa! Tutovka nepremenená!

21:43
    Veronika Dobrodejová sa chcela obtočiť okolo brány, ale bola v početne nevýhode. Na dve obrankyne nemala.

22:10
    Rozohratie vyriešila Michaela Šponiarová jednoducho – jej strelu zastavilo bočné sito.

22:36
    Letková teraz musela chytať dobre namierenú strelu Zderkovej.

22:49
    Petrovská dobre vybojovala loptičku pri mantineli, na Hrehušovú však prihrávala bekhendom naslepo.

23:03
    Teraz si Petrovská vymenila rolu s Hrehušovou, prvá menovaná bola v rovnakej pozícii ako včera pri góle, ale Hôrková dobre zakročila.

23:32
    Tečovaná strela Alžbety Ďuríkovej skončila v rukách Veroniky Letkovej.

23:45
    Izraelová si obhodila obrankyňu, z pravého krídla sama zakončila, sieť sa rozvlnila, ale iba tá bočná.

24:18
    Pred bránou číhajúca Lenka Dobrodejová nedokázala tečovať loptičku.

24:20
    Tretí gól v sieti Hôrkovej, MICHAELA ŠPONIAROVÁ sa presadila z pravého krídla. Asistencia: Dominika Florišová.

24:41
    Znovu veľká šanca, teraz pálila Lenka Dobrodejová, tesne vedľa!

25:04
    Neuveriteľné, čo zahodila Remová! Hráčka Nemšovej dostala ideálnu prihrávku pred bránou, bola sama, ale namierila to nad!

25:31
    Mončeková si to ťahala na strelu, v poslednej chvíli jej Nemšovanka vložili palicu do strely.

25:50
    Izraelová z pomerne veľkej vzdialenosti míňa.

26:13
    Veronika Dobrodejová poriadne vyzvŕtala súperky kľučkami, jej zakončenie sa ale do siete nezmestilo.

26:37
    Nemšová dobre zakombinovala, ale chýbala tomu finálna prihrávka.

27:05
    Mončeková vysunula Lenku Dobrodejovú do útoku, ale tej sa nepodarilo cez defenzívu vystreliť.

27:18
    Pred bránou ešte dorážala Blašková, Hôrková to ale vyriešila ako prvá.

27:40
    Nádherný gól! Blašková jednou rukou poslala loptičku do siete, tá sa ešte odrazila od Hôrkovej do bránkoviska, odkiaľ ho LENKA DOBRODEJOVÁ upratala do brány! Asistencia: Mária Blašková.

28:04
    Domáce hráčky držia loptičku na svojich čepeliach, rozohrávajú ďalší útok.

28:37
    Ďuríková nevystrelila cez Resekovú.

29:05
    Izraelová vysoko napádala a faulovala.

29:33
    Izraelová presúvala ťažisko hry na druhú stranu, kde čakala Sádecká, ktorá dostala prihrávku na päty.

29:42
    Prihrávka prešla cez bránkovisko domácich, tam bola iba Veronika Dobrodejová, ktorá loptičku upratala.

30:10
    Melišová chcela cez Hlaváčovú zakončiť bekhendom, ale nepodarilo sa jej to.

30:49
    Blašková vytiahla loptu z obranného pásma až do útoku, odkiaľ i sama zakončila, Hôrková zakročila.

31:24
    V Dubnici je dnes naozaj skvelá atmosféra, nepočuť tu vlastného slova, fankluby sú perfektné, opäť treba spomenúť domácich, ktorí si idú chorálmi vykričať hlasy.

31:48
    Takmer chyba, Letkovej lopta vyskočila z rúk, dorážať chcela ešte Sádecká, ale ani tá nebola úspešná.

32:00
    Izraelová (NEM) – dve minúty – vrážanie.

Veronika Izraelová odchádza na trestnú lavicu po tom, čo viackrát vrážala do súperiek.

32:25
    Prušťanky už v presilovkovom vzorci, Trošková sa k strele neodhodlala, Hrehušová už áno, zákrok Hôrkovej.

32:55
    Trošková z veľkej diaľky iba do brankárky.

33:18
    Hrehušová z ťažkého uhlu, obrankyne Nemšovej si loptičku takmer zrazili do vlastnej siete, podržala ich brankárka.

33:42
    Hôrková teraz rozhodne nepochváli spoluhráčky, ktoré jej clonili a navyše aj tečovali loptičku do vlastnej siete. Z diaľky vypálila KLAUDIA PETROVSKÁ a je z toho gól č. 5! Asistencia: Zuzana Šponiarová.

34:14
    Dana Florišová (PRU) – dve minúty – opakované priestupky

Presilovku si zahrajú aj Nemšovanky, na trestnú lavicu odchádza Dana Florišová za opakované priestupky.

34:32
    Strela Tokárovej prešla cez bránkovisko ale aj z nej vyšla.

34:57
    Veľká šanca Nemšovej, presilovka 5 na 3, dve minúty pre Veroniku Dobrodejovú za sekanie.

34:58
    Michaela Šponiarová vyhodila loptičku a získala cenné sekundy.

35:16
    Pekná strela, z prvej pálila Bobotová, tesne nad!

35:30
    Nemšovanky poriadne tlačia!

35:38
    Zderková vedľa!

35:52
    Zuzana Šponiarová získala loptu a dokonca sa vydala i na útok!

35:58
    Zuzana Šponiarová drží loptu v rohu! Čochvíľa sa presilovka 5 na 3 končí.

36:14
    Dana Florišová je späť v hre, pokračuje presilovka 5 na 4 pre Nemšovú.

36:57
    Sily sa vyrovnali.

36:59
    Nemšová dala gól!
    Veronika Dobrodejová sa nestihla ešte zapojiť do hry a Nemšovanky znižujú. Strela VERONIKY IZRAELOVEJ prepadla Letkovej do siete. Asistencia: Dominika Sádecká.

37:20
    Tento gól bol vôbec prvý, ktorý Nemšovanky dali v Dubnici vo finálovej sérii.

37:55
    Removej krížna strela nebola presná.

38:30
    Prušťanky išli do útoku v trojici, loptička sa im zamotala medzi hokejkami, napokon strieľala v páde Petrovská iba do Hôrkovej.

39:00
    Zderková (NEM) – dve minúty – sekanie.

Veronika Dobrodejová sa drala do útoku, v zakončení jej však zabránila Zderková, ktorá ju sekla po hokejke.

39:07
    Nádherná výmena Pruského, na konci akcie pálila Petrovská iba do bočnej siete!

39:38
    Sádecká drží loptičku za bránou súperiek a získava cenné sekundy.

39:53
    Nahodenie Alžbety Ďuríkovej chytila Letková poľahky do rúk.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Po druhej tretine vyhrávajú Prušťanky už 5:1, v 25. minúte sa trafila Michaela Šponiarová, o tri minúty na to dorazila loptičku do siete Lenka Dobrodejová. V 34. minúte vystrelila z veľkej diaľky Petrovská, jej projektil bol tečovaný do siete. V 37. minúte znížila Izraelová.

Dnešné stretnutie sleduje 440 divákov.

Začiatok tretej tretiny sa ešte o chvíľu opozdí, rozhodcovia zabudli v šatni zápis.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:03
    Začala sa tretia tretina zápasu, Prušťanky majú ešte minútu presilovú hru.

40:26
    Petrovskej strela, následne faul Zuzany Šponiarovej.

40:29
    Janka Trošková (PRU) – dve minúty – hra rukou.

Sily sa vyrovnajú, Trošková zahrala rukou.

41:00
    Nemšová v plnom počte, pokračuje presilovka 5 na 4 pre hostky.

41:41
    Michaela Šponiarová zachytila prihrávku a nachvíľu svoj tím oslobodila.

42:16
    Sádecká sa rozhliadala, komu by prihrala, medzitým o loptičku prišla

42:29
    Trošková je späť v hre, Izraelová sa dostala k loptičke, vystrelila, Letková ju chytila.

43:11
    Dobrá strela Gálikovej, Letková ju na dvakrát skrotila.

43:45
    Nemšovanky si nerozumeli,naraz chceli zakončiť Ďuríková i Remová.

44:10
    Domáce odpovedajú pekným gólom, ZUZANA ŠPONIAROVÁ jednoducho vymietla šibenicu Hôrkovej brány. Asistencia: Dominika Hlaváčová.

44:33
    Nádherná strela Dominiky Hlaváčovej, Hôrková s ťažkosťami vyrazila!

44:42
    Znovu Hlaváčová, podobný moment, teraz loptičku zblokovali obrankyne.

45:22
    Sádecká sa odpútala od obrankyne, vystrelila, ale nad.

45:32
    Dominika Florišová nedokázala cez dve hráčky zakončiť.

45:59
    Ľahké nahodenie Sádeckej chytá Letková do rúk.

46:15
    Nemšová hrá už absolútny vabank, musia doháňať päťgólové manko!

46:30
    Ale ani táto strela sa neujala, letí totiž mimo.

46:40
    Letková bola už na zemi, ale Gáliková z prvej nevystrelila! Namiesto toho prihrala a akciu spomalila, Letková sa vrátila na svoju pozíciu.

47:19
    Z krídla pálila Jarmila Mončeková, Hôrkovej jednoduchý zákrok.

47:55
    Reseková sa chcela s loptičkou pretlačiť do útoku, ale stroskotala na stredovej čiare.

48:10
    Sádeckej loptička ušla, bekhend sa nekoná.

48:30
    Zderkovej strelu tečovala Sádecká, ale mimo.

48:51
    Ďalšie nahodenie na bránu, Reseková odvrátila.

49:06
    Krásna strela Izraelovej k žrdi, Letková ale dobre chytila!

49:24
    Po dlhšej dobe Prušťanky v útoku, Zuzane Šponiarovej loptička ušla z čepele.

49:49
    Melišová pred Letkovou faulovala – sekanie. Bez vylúčenia.

50:19
    Ivana Hrehušová síce nevystrelila, no vypýtala si faul a rozhodca aj vylučuje – Malichová dostala dve minúty za blokovanie hokejky.

50:35
    PRušťanky sa nedokážu usadiť v pásme, naopak, do útoku idú Nemšovanky. Alžbeta Ďuríková strieľala iba do defenzívnych hráčok Pruského.

51:22
    Trošková nabila Petrovskej, tá neprekonala ani obrankyne ani brankárku.

51:44
    A mohlo to byť 7:1 nebyť dobrého zákroku Hôrkovej, ktorá nohou vykopla loptičku!

52:08
    Na čepeliach Nemšovej badať nervozitu, teraz Remová vyhodila ale s vysokou hokejkou.

52:19
    Nemšová v plnom počte.

52:37
    Ďuríkovej nepríjemná strela, Letková sa iba obzerala, ale loptička ledí vedľa!

53:02
    Chybu v obrane nepotrestala Tydlačková, ktorá zachytila prihrávku. Obrankyne zblokovali strelu.

53:25
    Gálikovej zakončenie nedorazilo k Letkovej.

53:45
    Petrovská si obhodila hráčku, prihrala Zuzane Šponiarovej, tá ale bekhendom nedala.

54:34
    Tydlačková hľadala spoza brány Malichovú, tá ale bola zdvojená.

55:07
    Nemšová teraz v útoku faulovala, Prušťanky už naťahujú čas, do konca necelých 5 minút!

55:19
    Pred bránou dorážala Alžbeta Ďuríková, ale tá netrafila skackavú loptu.

55:46
    Lopta sa odrazila od mantinel na druhú stranu, kde pre tyči číhala Ďuríková, no tá si nestihla stiahnuť loptičku k sebe.

56:22
    Pruské v útoku. Alžbeta Ďuríková faulovala Dominiku Florišovú.

56:43
    Strelu Veroniky Izraelovej chytila Veronika Letková končekmi prstov!

57:15
    Fanklub Nemšovej stíchol, naopak domáci fans sú ešte hlasnejší. Do konca dve a pol minúty!

57:33
    Pruské drží loptičku na svojich čepeliach a hrá na čas!

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny, loptička v moci Pruského!

58:18
    S ľahkým bekhendovým zakončením nemala Letková problém.

58:26
    Zderkovej došli nervy, najprv nešetrne faulovala Veroniku Dobrodejovú, potom si svoju zlosť slovne vybila na rozhodcovi, ktorý jej udeľuje červenú kartu!

Oddychový čas hostí.

58:38
    Faul, po ktorom ostala sedieť na palubovke Bobotová.

58:51
    Zuzana Šponiarová faulovala Izraelovú. Domáci fans už oslavujú titul!

59:01
    Nepríjemná strela Alžbety Ďuríkovej letí len kúsok od šibenice! Posledná minúta tretej tretiny a dovolím si povedať že i zápasu a celkovo sezóny.

59:24
    Petrovská ešte potiahla do útoku, odpočítavajú sa posledné sekundy!

60:00

ŠK 98 PRUSKÉ SA STALO VÍŤAZOM ZEX 2012/2013 A OBHÁJILO TITUL Z MINULÉHO ROKU!!

Na palubovke sa oslavuje, šampanské strieka všade!

Všetci fans sú na palubovke a spolu s hráčkami oslavujú zisk titulu druhý rok po sebe!!!

Neuveriteľná atmosféra v MŠH Dubnica nad Váhom!!

Nasleduje podávanie rúk s protihráčkami, potom odovzdávanie pohárov a medailí!!

Fans si pohadzujú trénera Vladimíra Gábora vo vzduchu !! =)

Nasledovať bude spomínané odovzdávanie medailí.

Najprv bronzové medaily pre ŠK Slávia SPU DFA Nitra, ktoré sú prítomné aj v Dubnici!

No tak záverečný ceremoniál začal až teraz.

Strieborné medaily pre NTS Nemšová!

Striebro odovzdáva p. Peter Dobrý.

A teraz už ŠK 98 PRUSKÉ – MAJSTER ZEX 2012 / 2013 !

Pohár už v rukách kapitánky Michaely Šponiarovej, veľké oslavy!

Tak to je na dnes z Dubnice všetko, a celkovo všetko zo ZEX 2012/2013.

Konečné poradie :
    1. ŠK 98 Pruské
    2. NTS FK-ZŠ Nemšová
    3. ŠK Slávia DFA Nitra

Ďakujeme Vám za sledovanosť pri tomto dueli a celkovo pri celej ZEX, ostaňte verní Onlajnom i naďalej. Z MŠH sa lúči Peter Marienka. (17:35:54)

Peter Marienka

Góly a asistencie: 13. Z.Šponiarová, 17. Reseková (Z.Šponiarová), 25. M.Šponiarová (Do.Florišová), 28. L.Dobrodejová (Blašková), 34. Petrovská (Z.Šponiarová), 45. Z.Šponiarová (Hlaváčová) – 37. Izraelová (Sádecká)

Rozhodca: Tomáš – Cíbik