Pruské – Nemšová 6:1 (kon.)
ŠK 98 Pruské
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
NTS FK-ZŠ Nemšová
Nedeľa 14.04.2013, 15:00 • MŠH Kooperativa, Dubnica nad Váhom. • Play-off ženskej Extraligy

58:26
    Zderkovej došli nervy, najprv nešetrne faulovala Veroniku Dobrodejovú, potom si svoju zlosť slovne vybila na rozhodcovi, ktorý jej udeľuje červenú kartu!

50:19
    Ivana Hrehušová síce nevystrelila, no vypýtala si faul a rozhodca aj vylučuje – Malichová dostala dve minúty za blokovanie hokejky.

40:29
    Janka Trošková (PRU) – dve minúty – hra rukou.

Sily sa vyrovnajú, Trošková zahrala rukou.

39:00
    Zderková (NEM) – dve minúty – sekanie.

Veronika Dobrodejová sa drala do útoku, v zakončení jej však zabránila Zderková, ktorá ju sekla po hokejke.

34:57
    Veľká šanca Nemšovej, presilovka 5 na 3, dve minúty pre Veroniku Dobrodejovú za sekanie.

34:14
    Dana Florišová (PRU) – dve minúty – opakované priestupky

Presilovku si zahrajú aj Nemšovanky, na trestnú lavicu odchádza Dana Florišová za opakované priestupky.

32:00
    Izraelová (NEM) – dve minúty – vrážanie.

Veronika Izraelová odchádza na trestnú lavicu po tom, čo viackrát vrážala do súperiek.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 13. Z.Šponiarová, 17. Reseková (Z.Šponiarová), 25. M.Šponiarová (Do.Florišová), 28. L.Dobrodejová (Blašková), 34. Petrovská (Z.Šponiarová), 45. Z.Šponiarová (Hlaváčová) – 37. Izraelová (Sádecká)

ŠK 98 Pruské: Letková – Hlaváčová, M.Šponiarová ("C"), Mončeková, Trošková, Hrehušová, Do.Florišová, Da. Florišová, V.Dobrodejová, Z.Šponiarová, L.Dobrodejová, Petrovská, Blašková, Reseková, Bachorcová, L. Florišová.
    NTS FK-ZŠ Nemšová: Hôrková – A.Ďuríková, Remová, Tydlačková, Melišová, Bobotová, Zderková, Maradíková, Strapková, Sádecká, Izraelová ("C"), Štefulová, Gáliková, V.Ďuríková, Tokárová, Malichová.

Rozhodca: Tomáš – Cíbik