Novosibirsk – Omsk 2:5 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Nižnekamsk – Kazaň 2:3 (po pr.)
HC Salavat Julajev Ufa
2:3 (0:0, 2:0, 0:3)
Metallurg Magnitogorsk
cz Utorok 26.02.2013, 14:00 • Ufa Arena • Play-off KHL

48:35
    Až nyní je přerušená hra. Milan Gulaš půjde ven na dvě minuty, když v pádu zahákoval unikajícího Filatova.

44:41
    Další vyloučení Ufy. Pihlstrom vyhodil puk ven z hřiště a je vyloučen za zdržování hry.

38:56
    Metallurg bude mít šanci při přesilovce. Za zákrok u mantinelu je vyloučen Musatov.

33:50
    Šance na vyrovnání pro Magnitogorsk. Alexander Svitov ve vlastním pásmu doslova vysekl hokejku jednomu ze soupeřů a bude dvě minuty pykat.

30:37
    Další vyloučení na straně Magnitogorsku. Za zbytečný faul v útočném pásmu jde sedět Koroljuk.

27:27
    Za následnou strkanici jsou vzájemně vyloučeni Filatov s Proškinem za domácí a Zuccarelo a Khabarov za Metallurg. Pokračovat se bude pět na čtyři.

27:15
    Hned v další akci si ale Pankov vynutil faul na Gulašovi, který dostává dvě minuty za hákování.

23:34
    Za podražení si jde sednout Tverdovskij.

18:00
    Další vyloučení v týmu Ufy. Zinovjev odchází na trestnou lavici za podražení.

14:30
    Bude se poprvé vylučovat. Za sekání si dvě minuty odpočine domácí útočník Khlystov.

Michal Šíma

Góly a asistencie: 28. Sopel (Růžička, Blaťák), 37. Zubarev (Mirnov, Kajgorodov) - 43. O'Reilly (Mozjakin), 57. O'Reilly (Mozjakin, Zuccarelo), 60. Zuccarelo (Antipin)

HC Salavat Julajev Ufa: Tarkki (Vasilevskij) - Blaťák, Proškin, Zubarev, Koltsov, Sopel, Konev, Aťušov, Isangulov - Růžička, Khlystov, Zinovjev - Mirnov, Philstrom, Kajgorodov - Svitov, Slepyšev, Pankov - Musatov, Filatov, Gluchov.
    Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (Ahonen) - Bondarev, Mišerin, Antipin, Birjukov, Metljuk, Tverdovskij, Khabarov, Lisin - Zuccarelo, Kazionov, Koroljuk - Mozjakin Hodgman, Zdunov - Gulaš, Platonov, O'Reilly - Kosov, Jakubov, Potěchin.

Rozhodca: Bulanov, Zacharov – Metalnikov, Siročkin