Liberec – Teplice 2:2 (kon.) | Jihlava – Slovácko 4:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:2 (2:2)
1.FC Slovácko
cz Utorok 06.11.2012, 14:00 • Hřiště Na Stoupách, Jihlava. • Juniorská liga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1

3
    Hosté měli hned v úvodu velkou šanci, střele jednoho z hráčů Slovácka však skončila na břevnu.

9
    Úvod kromě již zmiňovaného břevna příliš vzruchu nepřinesl. Obě mužstva se na trávníku oťukávají.

14
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí se ujímají vedení. DANIEL KAVKA vystřelil ze 30 metrů a trefil se k tyči. Nádherný fotbalový moment.

17
    Hosté zahrávali volný přímý kop z nebezpečné pozice zhruba 24 metrů od branky. Domácí gólman Hanuš však podržel svůj tým.

20
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hosté vzápětí vyrovnávají. Bartoš byl nejprve ve velké šanci, jeho nájezd ale Hanuš zlikvidoval. Míč se ale poté odrazil k RADIMU KLEIBEROVI, a ten se už nemýlil.

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Vonásek, Vokoun, Štancl, Urbánek, Zeman, Přibyl, Kavka, Fadrný, Kliment, Koudelka.

1. FC Slovácko: Urbánek – Ondica, Banasík, Jeleček, Bartoš, Kleiber, Prajza, Zelinka, Břečka, Fojtášek, Křivánek.

Rozhodčí: Orel – Jiřík, Kučerik.

24
    Obě mužstva po brankách sklidnila hru, hraje se o poznání opatrněji.

30
    Máme za sebou půlhodinu hry. Stav je stále nerozhodný, k vidění nejsou ani žádné šance. Hraje se okolo středového kruhu.

35
    Hostující Marek Banasík uviděl žlutou kartu. Domácí navíc budou rozehrávat standardku.

36
    A juniorka Jihlavy se prosazuje ze standardní situace. Míč ze skrumáže dorazil do sítě za dezorientovaného Filipa Urbánka jeho jmenovec JAN URBÁNEK.

41
    Zajímavý souboj před jihlavským vápnem, Fojtášek ale skončil na zemi, pokračuje se dál ve hře.

44
    Hosté těsně před poločasovým hvizdem srovnávají. Po Kleiberově přihrávce se prosadil DANIEL FOJTÁŠEK.

Úvodní půle přinesla hned čtyři branky. Domácí dvakrát vedli, ale hosté z Uherského Hradiště vždy manko dotáhli. Druhý poločas začne přibližně v 15:03.

46

46
    Jihlava o přestávce vystřídala hráče. Na místo Přibyla nastoupil Radim Šuta.

48
    Hostující Zelinka vystřelil po zemi, ale Hanuš jeho ránu chytil do náruče.

55
    Ondica prošel přes tři hráče, ale netrefil.

58
    Vokouna střídá jihlavský Radek Cipnuš.

60
    Ondica trefil Hanuše a ten si balon srazil tak, že se otřel o břevno a vyletěl ven!

63
    Slovácko v klasické standardce mířilo jen o nějakých dvacet čísel výš!

64
    Kliment hlavičkoval také jen těsně vedle!

67
    Kavka musel být ošetřen, ale už je v pořádku a zpátky ve hře.

74
    Hosté střídají, na trávník míří Vojtěch Stráník.

75
    Domácí Kavka dostává žlutou kartu.

78
    DANIEL KAVKA ve vápně obehrál soupeře a zakončil. Celá situace se odehrál po rohovém kopu.

79
    Domácí nabírají čerstvé síly, Koudelku střídá Sodomka.

86
    Běží 86. minuta a veškeré dění se nám přestěhovalo na střed hřiště. Zatím tedy nic moc zajímavého.

87
    RADIM ŠUTA oběh brankáře a dává už na 4:2!

Jihlava vítězí poměrně jasným skóre 4:2. To je od nás pro dnešek vše. Na shledanou. (15:51:11)

Petr Jindra

Góly: 14. Kavka, 36. Urbánek J., 78. Kavka, 87. Šuta - 20. Kleiber, 44. Fojtášek

Karty:   75. Kavka (JIH) - 35. Banasík (SLO)

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Vonásek, Vokoun, Štancl, Urbánek J., Zeman, Přibyl (46. Šuta), Kavka, Fadrný, Kliment, Koudelka.
    1.FC Slovácko: Urbánek F. – Ondica, Banasík, Jeleček, Bartoš, Kleiber, Prajza, Zelinka, Břečka, Fojtášek, Křivánek.

Rozhodca: Orel – Jiřík, Kučerik