Liberec – Teplice 2:2 (kon.) | Jihlava – Slovácko 4:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:2 (2:2)
1.FC Slovácko
cz Utorok 06.11.2012, 14:00 • Hřiště Na Stoupách, Jihlava. • Juniorská liga (CZ)

Jihlava vítězí poměrně jasným skóre 4:2. To je od nás pro dnešek vše. Na shledanou. (15:51:11)

87
    Jihlava právě vstřelila branku!
    RADIM ŠUTA oběh brankáře a dává už na 4:2!

86
    Běží 86. minuta a veškeré dění se nám přestěhovalo na střed hřiště. Zatím tedy nic moc zajímavého.

79
    Domácí nabírají čerstvé síly, Koudelku střídá Sodomka.

78
    DANIEL KAVKA ve vápně obehrál soupeře a zakončil. Celá situace se odehrál po rohovém kopu.

75
    Domácí Kavka dostává žlutou kartu.

74
    Hosté střídají, na trávník míří Vojtěch Stráník.

67
    Kavka musel být ošetřen, ale už je v pořádku a zpátky ve hře.

64
    Kliment hlavičkoval také jen těsně vedle!

63
    Slovácko v klasické standardce mířilo jen o nějakých dvacet čísel výš!

60
    Ondica trefil Hanuše a ten si balon srazil tak, že se otřel o břevno a vyletěl ven!

58
    Vokouna střídá jihlavský Radek Cipnuš.

55
    Ondica prošel přes tři hráče, ale netrefil.

48
    Hostující Zelinka vystřelil po zemi, ale Hanuš jeho ránu chytil do náruče.

46
    Jihlava o přestávce vystřídala hráče. Na místo Přibyla nastoupil Radim Šuta.

46

Úvodní půle přinesla hned čtyři branky. Domácí dvakrát vedli, ale hosté z Uherského Hradiště vždy manko dotáhli. Druhý poločas začne přibližně v 15:03.

44
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hosté těsně před poločasovým hvizdem srovnávají. Po Kleiberově přihrávce se prosadil DANIEL FOJTÁŠEK.

Petr Jindra

Góly: 14. Kavka, 36. Urbánek J., 78. Kavka, 87. Šuta - 20. Kleiber, 44. Fojtášek

Karty:   75. Kavka (JIH) - 35. Banasík (SLO)

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Vonásek, Vokoun, Štancl, Urbánek J., Zeman, Přibyl (46. Šuta), Kavka, Fadrný, Kliment, Koudelka.
    1.FC Slovácko: Urbánek F. – Ondica, Banasík, Jeleček, Bartoš, Kleiber, Prajza, Zelinka, Břečka, Fojtášek, Křivánek.

Rozhodca: Orel – Jiřík, Kučerik