Myjava – Košice 3:1 (kon.) | Ružomberok – Slovan Bratislava 3:1 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Žilina – Senica 2:2 (po pen.)
FC Spartak Trnava
3:1 (2:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Utorok 06.11.2012, 17:00 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Spartak Trnava postúpil do semifinále Slovnaft Cupu. Po dobrom výkone v prvom polčase všetko zkomplikovala Dukla svojim gólom, dve minúty pred koncom rozhodol o postupe Ivan Schranz. Oslávil tak svoju nomináciu do reprezentácie 21tky.
    Pekný večer z Trnavy. (18:49:00)

90+
    Posledné striedanie Trnavy. Vlasko dohral a prichádza Gross.

90+
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Roh pre Duklu.Spartak sa ubránil.

88
    Trnava dala gól!
    IVAN SCHRANZ dorazil strelu Vlaska, ktorú Belic iba vyrazil pred seba.

87
    Spartak posiela do útoku Tomačeka za Pavelku.

86
    Sakhiuk pekne obohral Janečku, zastavil ho až Čvirik.

85
    Dukla strieda. Savič za Slančíka.

Dnešné stretnutie sleduje 2278 divákov.

82
    Dukla hrá na protiútoky, častokrát nebezpečné, práve sa musel obracať Janečka.

80
    Šanca domácich. Pavelka vo vnútri šestnástky vybojoval loptu a centrom hľadal Vlaska. ten prehral hlavičkový súboj s obrancom Dukly a nedokázal zakončiť.

78
    Útočný faul Dukly, Rusov vykopáva dlhú loptu, všetko končí Karhanova zlá prihrávka.

77
    Striel ako pri Verdune! Ďalšia v podaní Vlaska končí tesne nad bránou.

76
    Jednoduchá strela v podaná Saba nebezpečne vyskočila z rúk brankára Belica, Tomáš ju stihol chytiť ešte pred čiarou.

75
    Spartak mohol skórovať! Vyskočil poslal pas do ohňa, lopta sa po sklepnutí Pavelkom dostala k Vlaskovi a ten mohol dať svoj druhý dnešný gól.