Myjava – Košice 3:1 (kon.) | Ružomberok – Slovan Bratislava 3:1 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Žilina – Senica 2:2 (po pen.)
FC Spartak Trnava
3:1 (2:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Utorok 06.11.2012, 17:00 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Spartak Trnava postúpil do semifinále Slovnaft Cupu. Po dobrom výkone v prvom polčase všetko zkomplikovala Dukla svojim gólom, dve minúty pred koncom rozhodol o postupe Ivan Schranz. Oslávil tak svoju nomináciu do reprezentácie 21tky.
    Pekný večer z Trnavy. (18:49:00)

90+
    Posledné striedanie Trnavy. Vlasko dohral a prichádza Gross.

90+
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Roh pre Duklu.Spartak sa ubránil.

88
    Trnava dala gól!
    IVAN SCHRANZ dorazil strelu Vlaska, ktorú Belic iba vyrazil pred seba.

87
    Spartak posiela do útoku Tomačeka za Pavelku.

86
    Sakhiuk pekne obohral Janečku, zastavil ho až Čvirik.

85
    Dukla strieda. Savič za Slančíka.

Dnešné stretnutie sleduje 2278 divákov.

82
    Dukla hrá na protiútoky, častokrát nebezpečné, práve sa musel obracať Janečka.

80
    Šanca domácich. Pavelka vo vnútri šestnástky vybojoval loptu a centrom hľadal Vlaska. ten prehral hlavičkový súboj s obrancom Dukly a nedokázal zakončiť.

78
    Útočný faul Dukly, Rusov vykopáva dlhú loptu, všetko končí Karhanova zlá prihrávka.

77
    Striel ako pri Verdune! Ďalšia v podaní Vlaska končí tesne nad bránou.

76
    Jednoduchá strela v podaná Saba nebezpečne vyskočila z rúk brankára Belica, Tomáš ju stihol chytiť ešte pred čiarou.

75
    Spartak mohol skórovať! Vyskočil poslal pas do ohňa, lopta sa po sklepnutí Pavelkom dostala k Vlaskovi a ten mohol dať svoj druhý dnešný gól.

75
    Trnava strieda. Ciprys za Vyskočila.

73
    Vysoké lopty na Pavelku, taktika domácich sa nedarí, chystá sa striedanie.

71
    Hra v strede poľa, Dukla drží loptu. Spartak aktívne napáda, výraznejšia akcia sa nekoná.

70
    Habánek potiahol loptu, vymenil si ju s Vyskočilom, jeho center vysokého Pavelku nenašiel.

68
    Sakhiuk ležal na zemi, Spartak zakopol loptu.

66
    Sabova strela z diaľky neohrozila Belica, na druhej strane sa dostal k strele Ferenčík a mohol dať gól. Prestrelil Rusova aj jeho bránu.

65
    Janečka zpanikáril a zbytočne odkopol loptu preč, v zápätí svoju chybu napravil, keď zastavil útok Dukly.

64
    Poljovka fauloval Pavelku, priamy kop, zostal nevyužitý, ofsajd zastavil celú akciu.

63
    Strela Turňu, Rusov pozorný a chytá.

62
    Dukla strieda. Pančík dohral, prichádza Ferenčík.

61
    Lopta smerovala na Pavelku, obranca Dukly odvrátil na roh. Dukla sa dostáva do protiútoku. Stav sa nemení.

60
    Vyskočil faulovaný, priamy kop pre Spartak asi z 20 metrov.

59
    Ivan Schranz si nabehol na peknú prihrávku a z blízka netrafil presne. Mohol sa opýtať Belica kam to chce.Trnava stále v tlaku.

58
    Hrá sa na polovici Dukly, Spartak hľadá ideálnu pozíciu na strelu. Skúsil to Vyskočil a jeho strela končí na brvne Dukly.

55
    Spartak okamžite v tlaku. Habánkovi nevyšiel center do šestnástky, všetci hráči Dukly boli zatlačení na svoju polovicu.

54
    Banská Bystrica dala gól!
    Dukla sa dostala k šanci a premenila ju. Sakhiuk potiatol po ľavej strane, jeho center druhou strelou dostal do brány JAKUB BRAŠEŇ. Domáci obrancovia nedokázali loptu upratať.

51
    Patrik Čarnota videl žltý trest za faul v strede ihriska.

50
    Jemné zaváhanie Janečku a roh pre Duklu. Loptu vyviezol Vlasko, skúšal nájsť Saba, jeho pas bol nepresný.

49
    Janečka hľadal Habáneka, lopta bola privysoká, Hučko ju posunul do stredu poľa a hostia začínajú nový útok.

48
    Roh pre Duklu. Považanec si berie loptu, centruje a Hučko prestrelil bránu Rusova.

47
    Domáci si nerozumeli, signál nevyšiel a k strele sa dostal až Vlasko. Svojou strelou takmer trafil rohovú zástavku.

46
    Pavelka faulovaný, priamy kop pre Spartak asi z polovice ihriska. Následne faulovaný Michal Habánek. Tentokrát je vzdialenosť asi 25 metrov.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas zvládla Trnava nad očakávania, vedenie o dva góly znamená v tomto momente postup do semifinále. Druhý polčas však môže Dukla všetko zdramatizovať, ak sa im podarí dať gól a žiadny neinkasovať bude sa musieť až na penalty. Druhý polčas začne asi o 18.00.

Prvý polčas skončil.

44
    JÁN VLASKO si našprintoval po ľavej strane do šestnástky a keď zistil, že ho nikto neatakuje rozhodol sa vystreliť. Lopta končí za bezmocným Belicom.

43
    Spartak opäť v útoku, Vyskočil vybojoval roh, ktorý aj zahrá.

41
    Čarnota našiel pred šestnástkou Vyskočila a ten v behu prestrelil Belicovu bránu, akcia ako cez kopirák z momentu keď padol prvý gól.

41
    Karol Pavelka fauloval Poljovku a vidí žltú kartu.

40
    Čvirik sa dostal k lopte a z asi 18 metrov trafil nad bránu.

38
    Čarnota nestihol nakopávanú loptu od Vlaka, vybojoval však priamy kop zo vzdialenosti asi 20 metrov pred bránou.

37
    Považanec zahrá ďalší rohový kop. Janečka bol na správnom mieste a loptu odkopol do bezpečia.

36
    Čvirik fauloval Sakhiuka a Dukla bude kopať priamy kop. Loptu si stavia práve Sakhiuk, ale trafil prvého a jediného hráča v múre Vlaska.

35
    Sakhiuk opäť v akcii, jeho únik po čiare zastavil ofsajd.

34
    Hučko fauloval prenikajúceho Janečku, rozhodca sa už asi bál udeliť druhú žltú kartu.

32
    Brašeň vysunul Sakhiuka, ten si obohral dvoch obrancov a malou domov ohrozil Rusova. Inak sa jeho strele ani nedá povedať.

30
    Vyskočil vybojoval roh pre Spartak, do šestnástky smerujú vysokí hlavičkari. Zbytočne roh odvrátila obrana Dukly.

29
    Všetko sa začína opäť od Rusova, Spartak drží loptu v strede poľa.

28
    Čvirik rozohráva dlhú loptu Sabo stratil loptu, Sakhiuk si nedokázal nabehnúť na pas, protiútok sa tak nepodaril.

27
    Spartak na polovici Dukly, Vyskoč fauloval Chrappana, útočný faul bol zbytočný, lopta pre hostí.

26
    Priamy kop asi z polovice ihriska končí pohodlne v rukách Rusova, jeho rozohrávka bola však nepresná.

25
    Vlasko si nabehol s loptou pred šestnástku, hľadal Pavelku, jeho výška nedostačovala na zakončenie.

23
    Na zemi leží Gyombér, dnes už druhýkrát ošetrovaný. Rozhodcovská lopta pre Poljovku, kapitán Dukly ju vracia domácim.

22
    Rusov s námahou vyrazil peknú strelu po priamom kope. Považanec rozohráva roh, Hučko sa dostal k hlavičke, ale minul bránu.

21
    Turňa našiel pasom Pančíka a ten bol faulovaný. Priamy kop pre Duklu z ľavej strany, pri rohovej zástavke.

20
    Po prvých dvadsiatich minútach je Spartak jednoznačne lepším mužstvom, Dukla sa okrem jedného rohu k ničomu nedostala.

19
    Priamy kop pre Duklu, lopta končí v náručí Rusova, Čvirik pripravuje postupný útok.

17
    Následný priamy kop ostal nevyužitý, Spartak pokračuje v útoku dvomi rohmi v rade. Belic bol pozorný a stav sa nemení.

16
    Žltú kartu za faul na prenikajúceho Janečku vidí Hučko.

14
    Strela Karhana bola nebezpečná, Belic musel loptu vytlačiť na roh. Štandartu Spartak nevyužil, rodiaci sa protiútok zastavili andeli faulom v strede poľa.

14
    Vyskočil vysunul Vlaska, obrana ho však ustrážila, následne je faulovaný Sabo a Spartak rozohrá priamy kop z hranice šestnástky hostí.

13
    Prvý roh pre Duklu po útočnej akcii oboch útočníkov. Rohový kop obrana odvrátila, aut rozohráva domáci Sabo.

12
    Pokus o vysunutie Slančíka, Janečka šprintom zmaril akciu hostí.

10
    Ivan Schranz si nabehol po ľavej strane pred šestnástku Dukly a skúsil strelu, ktorú Belic zneškodnil.

9
    Dukla inkasovala rýchly gól, taktika trénera Hrnčára bola zrejme stavaná na inú situáciu.

8
    Učiteľka tanca znie na štadióne Spartaka. Prvý gól domácich dal po krátkych prihrávkach pred šestnástkou PATRIK ČARNOTA. Pekne si nabehol do priestoru a strelou do hornej časti brány prekonal Belica.

6
    Norbert Gyombér leží na zemi a je ošetrovaný, po minúte je už za čiarou a pýta sa späť.

5
    Schranz skúšal vysunúť Vlaska, lopta bola rýchlejšia ako hráč a hostia môžu rozohrávať od Belica.

4
    Erik Sabo hrá na poste ľavého obrancu, namiesto Ľuboša Hanzela, ktorý má trest za karty.

3
    Loptu rozohral Belic, nenašiel však žiadneho spoluhráča a hrajú Trnavčania.

2
    Čvirikova strela minula hornú žrď brány. Pekná strela, ale chýbala jej presnosť.

2
    Vlasko faulovaný, priamy kop pre Spartak asi z 25 metrov pred Belicom.

1
    Faul v strede ihriska, Janečka fauloval Poljovka nakopáva prvú loptu smerom na Rusova.

1
    Stretnutie práve začalo.

Hráči sú pripravení na hracej ploche, o malú chvíľu sa zápas začne.

Trénerovi Spartaka budú chýbať: Filipko, Mikovič, Gašparík, Bicák pre zranenie a Hanzel, Koubský pre karetné tresty.

Náhradníci:

Spartak: Stožický, Tomaček, Ciprys, Gross, Raška, Kaščák

Dukla: Podstavek, Šovčík, Boroš, Augustín, Ferenčík, Hlinka, Savič

Rozhodca: Chmura - Adám, Kubačka.

Dobrý podvečer, tridsať minút pred výkopom sú známe zostavy oboch mužstiev.

Pozývame Vás sledovať prenos, zápas má výkop o 17.00

Kurzy stávkových kancelárií sa pohybujú okolo 1,60 na výhru Spartaka. Na remízu si môžete staviť za kurz v priemere 3,75. Na výhru hostí je vypísaný kurz 5,00.

V 10. kole sa obaja súperi stretli v Trnave a Spartak vyhral gólom Petra Čvrika 1:0

Domáci Spartak si postupne poradil s Novým Mestom nad Váhom a následne so susedom zo Serede.

V Corgoň lige sú andeli posilnení výhrou z derby proti Slovanu, keď v nekonečnom zápase vyhrali 0:1.
    Víťazstvom sa odlepili z posledného miesta tabuľky.

Hostia z Banskej Bystrice, postúpili do tejto fázy súťaže cez Námestovo a Bardejov.
    V ostatnom kole Corgoň ligy prehrala Dukla na ihrisku Vionu zo Zlatých Moraviec 2:0.

V prvom zápase vyhrala Dukla Banská Bystrica na Štiavničkách 2:1, keď dokázala za šesť minút otočiť z 0:1. Jedná sa o reprízu minuloročného štvrťfinále, v ktorom sa tešili červeno - bieli.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.