Zenit – AC Miláno 2:3 (kon.) | Amsterdam – Real Madrid 1:4 (kon.) | Arsenal – Olympiakos 3:1 (kon.)
Manchester City – Dortmund 1:1 (kon.)
Arsenal FC
3:1 (1:1)
Olympiakos F.C.
Streda 03.10.2012, 20:45 • Emirates Stadium • Liga majstrov

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný pekný večer. Nezabudnite, aj zajtra sme tu pre vás, Onlajny.eu! (22:42:21)

Arsenal Londýn naplno preukázal svoje kvality, keď sa v druhom polčase skamarátil s nepríjemným terénom skôr ako ich súper a dokázali vsietiť gól. V 56. minúte na 2:1 upravil skóre Podolski, ktorý patrí medzi mužov zápasu. Kozmetickú úpravu skóre zavŕšil krásnym lobom striedajúci Ramsey, v hodine dvanástej, v poslednej minúte zápasu. Arsenal si odváža z Emirates Stadium plný počet bodov a zaslúžene vedie tabuľku B.

90+3
    Rozhodca fúkol do píšťalky, je koniec!

90+3
    Arsenal FC dal gól!Po rýchlej rozohrávke Mannoneho poslal Arteta do úniku RAMESYHO, ktorý využil svoje šprintérske schopnosti naplno, prešprintoval obrancu a podarilo sa mu aj efektne prekoť Megyeriho. To bol ukážkový lob!

90+2
    Coquelin sa po súboji s Holebasom ocitol na zemi, vyzerá to na podvrtnutý členok.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty, ani zďaleka to nevyzerá tak, že by sa Olympiakos dokázal čo i len priblížiť k Mannoneho bráne.

90
    The Gunners kontrolujú hru, hrá sa mimo Mannoneho brány.

89
    Rohový kop nebol dobre zahratý,Arsenal sa musí ešte brániť, Olympiakosu už ale veľa času neostáva.

88
    Giroud má neskutočnú smolu! Cazorla sa po pätičke Ramseyho uvolnil, odcentroval do šestnástky, kde stál pripravený Giroud, bohužiaľ jeho strela trafila len jedného z obraňujúcich hráčov, máme tu roh!

87
    Megyeri musel pokryť centre od Cazorlu, či Walcotta, brankár gréckeho mužstva to vyriešil viac než dobre.

87
    Olympiakosu množstvo času na zvrat, respektíve vyrovnanie neostáva. V ich neprospech hrá aj fakt, že sú pasívnejší ako ich súper.

86
    Maniatis si dokázal poradiť až s dvomi hráčmi Arsenalu, škoda následnej prihrávky, ktorá putovala len na kopačku Vermaelena.

85
    Vidno, že toho hráči majú už plné zuby, hra sa častokrát prerušuje kvôli taktickým faulom, či na jednej alebo na druhej strane.

84
    Pri lopte sú hráči Olympiakosu, avšak rýchlo ju strácajú, podmočený trávnik robí svoje.

83
    Mannone bol v plnej permanencii, podarilo sa mu vykryť center Abdouna. Na druhej strane sa z rýchlej akcie mohol presadiť Giroud, po centri od Walcotta trafil len do Megyeriho.

82
    Po dlhej dobe sa konečne hrá. Hvizd rozhodcu prerušuje ďalšiu sľubnú akciu Olympiakosu, Jenkinson sa dopustil faulu, šlapák!

81
    Posledné striedanie v zápase, prichádza Pantelič, odišiel Machado.

80
    Odchádza aj druhý strelec gólu, Podolski, strieda ho Aaron Ramsey.

80
    Z ihriska odchádza za potlesku strelec gólu Gervinho, nahrádza ho čerstvý Giroud.