ATP Houston (Antuka)
2:0
6:2
6:4
Tomáš Macháč hrál dnes famózně, vítězí po 89 minutách poměrem 6:2, 6:4. Sock kromě samého úvodu utkání nehrál vůbec špatně, česká dvojka ale dnes zářila a po zásluze postupuje do druhého kola. Jack Sock po tomto zápasu právě oznámil, že končí s kariérou, kyselý konec domácího hráče.

Macháč ukázal, proč dokáže trápit i ty nejlepší hráče na světě, ani jednou neztratil podání, zvládl všechny klíčové momenty, kdy měl poměrně na mále, zvláště ve druhé sadě a jde dál. Věřme, že jeho cesta houstonským turnajem nebude končit nikdy brzy a že nás čeká ještě hodně české radosti.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji vám všem dobrou noc a top den.
WTA Charleston (Antuka)
1:2
2:6
7:5
3:6
Linda Fruhvirtová (60.) se loučí s turnajem v Charlestonu trochu překvapivě ve druhém kole! Poté, co v úvodní rundě porazila nasazenou čtrnáctku Jil Teichmannovou (31.), tak v kole druhém nečekaně padla s domácí Caroline Dolehideovou (172.), které podlehla za dvě a půl hodiny po setech 2:6, 7:5, 3:6. Fruhvirtové vůbec nevyšel vstup do zápasu, v prvním setu ztratila hned třikrát servis, přičemž na returnu se prosadila jen ve druhé hře, v níž srovnala na 1:1. Aktivitou sršící Dolehideová v utkání hodně chybovala, což bylo hlavním důvodem toho, proč ve druhé sadě prohrávala už 1:5. Pak ale Američanka zpřesnila svou hru, díky čemuž Fruhvirtovou začala opět přehrávat a srovnala dokonce na 5:5. V koncovce však zase přišly chyby ze strany Dolehideové a trochu pasivně hrající Fruhvirtová nakonec urvala prostřední set pro sebe. V rozhodujícím třetím setu se ale role obrátily a Dolehideová začala zcela vládnout dvorci. Postupně se dostala do vedení 5:1 a byť na první pokus v osmé hře duel nedopodávala, záhy se znovu prosadila na returnu a dotáhla tím utkání do vítězného konce, když Fruhvirtová proti mečbolu trefila svou jedenáctou dvojchybu a celkově přišla poosmé o vlastní podání.