Hopman Cup - dvojhra (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:4
S tímto se s Vámi loučím, ale nikam neodcházejte. Za pár minut začne souboj mezi Petrou Kvitovou a Alize Cornetovou, který vám taky přineseme v podrobné onlajn reportáži.
1:2
1:6
6:3
5:7
Já se s Vámi loučím, ale nikam neodcházejte. Smíšená čtyřhra začíná za pár minut.
Hopman Cup - štvorhra (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:3
Dnešní smíšená čtyřhra byla celkem jednoznačnou záležitostí pro Tsongu s Cornetovou. Hlavně výkon Radka Štěpánka byl zklamání a byla to Petra, která táhla náš pár.

S konstatováním, že Češi prohráli 2:1 s Francií, se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
ATP Dauha (Tvrdý povrch)
0:2
6:77
6:74
To je z tohoto klání vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou.
6:2
Z Čennaj Vám pekný predposledný deň roku 2013 praje Marek Antalík.
WTA Brisbane (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko, teším sa na Vás o 7:00 pri prenose zo zápasu Janky Čepelovej. Zatiaľ dočítania.
2:0
6:3
7:5
Pekné ráno s Brisbane Vám želá Marek Antalík a konštatuje že na tomto turnaji má Slovensko už len jedno zastúpenie a to v podobe Dominiky Cubulkovej.
WTA Šen-čen (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:5
S tímto konstatováním se s Vámi loučím, přeji dobré vykročení do nového pracovního týdne a těším se u dalších onlajn přenosů.
0:2
5:7
3:6
Z Šen-Čenu je to pro dnešek všechno. Loučím se s vámi s konstatování, že se dnes českým tenistkám na tomto turnaji dařilo, a u dalších on-line přenosů zase někdy napočtenou.
1:2
6:4
3:6
1:6
To je už pre dnešok odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem úspešný deň.
WTA Auckland (Tvrdý povrch)
2:0
7:62
6:1
V dnešním utkání rozhodla první sada. V ní získala Argentinka ihned náskok dvou gemu, který držela až do stavu 5:4, kdy podávala na vítězství v setu. V tu chvíli Plíšková zabrala a prolomila její servis, celkový set ovládla ve zkrácené hře v poměru 7:2.

Do druhého setu vstoupila opět lépe Paula Ormaecheaová, která získala svoje podání. Následujících šest gemů mělo jen jednu vítězku a Karolína zvítězila 6:1.

S konstatováním, že Karolína postoupila do 2. kola na turnaj v Aucklandu se s Vámi loučím a přeji vydařený vstup do dnešního dne.
0:2
3:6
6:71
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.