Plíšková – Ormaecheaová 2:0 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Williams 0:2 (kon.)
Paula Ormaecheaová
0
62 1
cz Pondelok 30.12.2013, 03:22WTA Auckland - ASB Classic (tvrdý povrch)

V dnešním utkání rozhodla první sada. V ní získala Argentinka ihned náskok dvou gemu, který držela až do stavu 5:4, kdy podávala na vítězství v setu. V tu chvíli Plíšková zabrala a prolomila její servis, celkový set ovládla ve zkrácené hře v poměru 7:2.

Do druhého setu vstoupila opět lépe Paula Ormaecheaová, která získala svoje podání. Následujících šest gemů mělo jen jednu vítězku a Karolína zvítězila 6:1.

S konstatováním, že Karolína postoupila do 2. kola na turnaj v Aucklandu se s Vámi loučím a přeji vydařený vstup do dnešního dne. (04:52:58)

Konec zápasu

6-1
    Plíšková ukončuje utkání vítězným returnem a postupuje do 2. kola.

40-15
    Karolína si došla pro dva mečboly!

30-15
    Teď trefuje eso, které doprovází hlubokým výkřikem.

30-0
    Toto její trápení nebude mít dlouhého konce. Opět netrefuje dvorec.

15-0
    Ormaecheaová je velmi naštvaná a vyhazuje další úder mimo dvorec.

5:1
    Čtyři body z podání v řadě, Plíšková je jednu hru od postupu do druhého kola.

40-30
    Ale to jí nepomohlo proti skvělému prvnímu podání. Gembol servis.

30-30
    A další, tentokrát z druhého podání. Argentinka se hecuje nebo vyčítá něco ve své rodné řeči, tedy španělštině.

15-30
    Plíškové eso, proti kterému Argentinka protestuje, že nebyla připravená, ale platí.

0-30
    Poprvé se jedna z hráček pokusila o kraťas, ale Karolíně se vůbec nepovedl.

0-15
    Laciná chyba z rakety Plíškové. Teď je potřeba brejk potvrdit.

4:1
    Skvěle! Karolína se nebála zaútočit a přešla si k síti. U sítě nebyla ani potřeba, jelikož její soupeřka prohodila jen do sítě.