Plíšková – Ormaecheaová 2:0 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Williams 0:2 (kon.)
3 61
Venus Williams
2
6 7
cz Pondelok 30.12.2013, 08:01 • The ASB Tennis Arena - Centre Court • WTA Auckland - ASB Classic (tvrdý povrch)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (09:46:28)

Statistiky

Esa: 1:4
    Dvojchyby: 4:7
    Úspěšnost prvního servisu: 54 % : 63 %
    Vyhrané fiftýny: 65:79
    Délka zápasu: 1:39

Zápas tak končí výsledkem 3:6, 6:7 pro Williamsovou. Ve druhém setu měla česká tenistka velice nadějné vedení 5:3, které ale neudržela a Venus Williamsová nakonec triumfovala v tie-breaku. Jde tak dál, pro Hlaváčkovou turnaj končí.

Konec zápasu

6-7
    Další razantní útok znamená konec utkání. Tento tie-break byl zcela v režii Venus Williamsové.

1-6
    Venus se jako tank přiřítila na síť a nekompromisně zakončila. Má pět mečbolů.

1-5
    Neuvěřitelné, co Williamsová doběhne. Vrátila takřka ztracený míček přesně na základní čáru, na což nedokázala Hlaváčková odpovědět a zahrála pouze do sítě.

1-4
    Dobrý servis a je tu snížení.

0-4
    Hlaváčková sice tlačila svou soupeřku, jenže úder metr za základní čáru veškeré snažení zhatil.

0-3
    Williamsová si podržela oba servisy a vede už 3:0.

0-2
    Venus opět na síti a opět úspěšně!

0-1
    Trpělivě připravený útok Williamsové. Nejprve zatlačila Andreu do kouta, pak si naběhla na síť a volejem zakončila.

6:6
    Tak tohle byl fofr. Williamsová se mohla opřít o svůj servis a úderem do protipohybu Hlaváčkové srovnává na 6:6. Následuje tie-break.

0-40
    Opét dlouhý úder z rakety české hráčky – tři gemboly.

0-30
    O trochu delší return, než bylo potřeba. Je to 30:0.

0-15
    Nekompromisní útok přináší Venus první fiftýn.

6:5
    Williamsová returnovala do zámezí a to znamená vedení české tenistky 6:5. Venus bude podávat na udržení se v tomto setu.

40-15
    A znova. Má tak dva gemboly na 6:5.

30-15
    Dobrý servis Hlaváčkové, opět je ve vedení.

15-15
    Venus skvěle returnovala, čímž položila základ útoku, který zakončila na síti nechytatelným úderem nad hlavou.