ATP Rotterdam (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
4:6
Martin Kližan postúpil na turnaji v holandskom Rotterdame do štvrťfinále po tom, čo si poradil s domácim Sijslingom v dvoch setoch 6:2, 6:4. V prvom sete mal Kližan réžiu duelu úplne pod kontrolou, keď ani raz neprehrával. Súperovi dvakrát zlomil servis a to v prvom a siedmom geme a napokon ho zaslúžene vyhral 6:2. Druhý set bol vyrovnanejší, ale Kližan za stavu 2:2 zlomil podanie domáceho hráča a zápas napokon dotiahol do zdarného konca. Slovenský tenista navyše v tomto zápase ani raz nestratil svoj servis a tak do štvrťfinále, v ktorom sa stretne s Francúzom Simonom Gillesom vstúpi s veľmi peknou vizitkou.
WTA Dauha (Tvrdý povrch)
1:2
5:7
7:5
2:6
Naša reprezentantka Daniela Hantuchová nestačila na talianku Saru Erraniovú, ktorá ju zdolala po troch setoch 5:7, 7:5 a 2:6.