1:2
7:63
4:6
4:6
Kenny De Schepper využil prvý mečbol zápasu otočil tak priebeh a postúpil do ďalšieho kola turnaja.
2:0
6:3
7:5
Dudi Sela to v dnešnom zápase nemal vôbec ľahké, prvý set síce vyhral presvedčujúco 6:3, no v tom druhom sa poriadne natrápil. Problémom boli jeho vlastné podania, nikto neveril, že Dudi vyhrá druhý set po tom, čo prehráva 2:5. Andrej Martin mal na svojej rakete hneď niekoľko setbalov, no ani jeden sa mu nepodarilo využiť. Sela využil hneď svoj prvý mečbal a tak zaslúžene postupuje do ďalšieho kola!
WTA Dauha (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:2
Šafářová vstoupila do dnešního utkání velmi dobře, rychle se ujala vedení 1:4 a měla velmi dobře nakročeno k zisku první sady. Pak se však podařilo soupeřce otočit gem, ve kterém prohrávala 0:30 a tímto se jakoby celý zápas zlomil. Po sérii devíti gemů v řadě se rázem Američanka dostala do velkého náskoku a zápas již v klidu dohrála.

Bohužel tedy Lucie Šafářové na turnaji v Dauhá končí a já se s touto informací loučím a budu se těšit u dalších tenisových přenosů.
1:2
6:4
6:75
6:75
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
1:2
3:6
6:1
3:6
Skončil sa nám zápas medzi Jekateřinou Byčkovovou a Danielou Hantuchovou po setoch 3:6, 6:1, 3:6.