McHale – Šafářová 2:0 (kon.) | Stephens – Koukalová 1:2 (kon.)
Byčkovová – Hantuchová 1:2 (kon.) | Kvitová – Makarovová 1:0; 0:0; 0-0 (skreč)
3 6 3
Daniela Hantuchová
2
6 1 6
Streda 13.02.2013, 16:11WTA Dauha - Qatar TotalEnergies Open 2024 (tvrdý povrch)

Skončil sa nám zápas medzi Jekateřinou Byčkovovou a Danielou Hantuchovou po setoch 3:6, 6:1, 3:6. (18:08:22)

40-15
    V rozhodujúcom sete pre Hantuchovú to v túto chvíľu nevyzerá najlepšie, Slovenská hráčka prehráva 40:15.

2:5
    Azda možno posledný set, v ktorom sa rozhodne. Uvidíme či sa Slovenskej tenistke podarí tento zápas dotiahnuť do víťazného konca.

00-30
    Napínavé tretie dejstvo, aktuálne je stav pre Hantuchovú.

1:2
    Hantuchová vyhráva set, ide do vedenia 1:2.

0:1
    Tretí set končí víťazne pre Slovenskú hráčku.

A-40
    Byčkovová vyhráva druhý set!

40-40
    Hantuchovej to nejako v druhom sete nevychádza, opäť viedla, ale súpera Bychkova sa dostala do vedenia a nakoniec získava ďalší bod.

30-40
    Slovenská hráčka je blízko k zisku prvého bodu v druhom sete.

15-30
    Prichádza ďalší gem, v ňom je zatiaľ vo vedení Hantuchová. Tá vedie 15:30.

40-40
    Hantuchová mala dobre rozohranú hru, avšak jej zaváhanie došlo k tomu, že Bychková ide do vedenia 4:0.

30-40
    Ruská hráčka znižuje na 30:40.

15-40
    Hantuchová sa "prebudila" až v tretom geme druhého setu prehrala súperku, aktuálny stav je 15:40.

40-0
    Pekný úvod v podaní ruskej hráčky, tá sa pomaly dostáva do vedenia 3:0, jej prvé podanie nedopadlo najlepšie, pokračuje však druhým.

40-30
    Byckhová je blízko k zisku druhého gemu, rozhodne sa však pri podaní Hantuchovej.

40-15
    Bychková vyhráva prvý gem v druhom sete.

30-15
    Druhý set začína lepšie pre Rusku, tá sa z vlastného podania dostáva do vedenia 30:15.