McHale – Šafářová 2:0 (kon.) | Stephens – Koukalová 1:2 (kon.)
Byčkovová – Hantuchová 1:2 (kon.) | Kvitová – Makarovová 1:0; 0:0; 0-0 (skreč)
6 65 65
Klára Koukalová
2
4 7 7
cz Streda 13.02.2013, 13:39WTA Dauha - Qatar TotalEnergies Open 2024 (tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den. (16:25:17)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnaný zápas, který nakonec zvládla lépe Klára Zakopalová, která porazila Sloane Stephensovou 2:1 na sety.

Začátek zápasu patřil české hráčce, která se dostala k několika brejkbolům, ale ani jednou nedokázala vzít své soupeřce podání. Za stavu 5:4 si Klára Zakopalová neudržela svůj servis a první set prohrála.

Druhá sada byla hodně zajímavá. Sloane Stephensová se dostala do vedení 5:3 a šla podávat na vítězství. Američanka měla dokonce tři mečboly, ale svůj servis ztratila a o vítězce druhé sady tak musela rozhodnout zkrácená hra. V té se víc dařilo české tenistce, která druhý set vyhrála a šlo se do třetí sady.

Začátek byl velmi vyrovnaný, ale po několika hrách přišlo několik brejků. Za stavu 5:5 vzala Sloane Stephensová české hráčce podání a šla podávat na vítězství. Jenže to nezvládla a i třetí set došel do zkrácené hry. Česká hráčka se dostala do vedení 5:1, jenže Američanka dokázala vyrovnat na 5:5. Následující dva míčky získala Klára Zakopalová, která tak malinko překvapivě postoupila do dalšího kola turnaje v Dauhá.

Konec zápasu

6:7
    Česká hráčka to zvládla a po velkém boji postupuje do dalšího kola!

5-6
    Klára Zakopalová má mečbol!

5-5
    Sloane Stephensová vyhrála čtvrtou výměnu v řadě a je vyrovnáno.

4-5
    Tak to je škoda. Klára Zakopalová to nezvládla a Sloane Stephensová snížila na rozdíl jednoho míčku.

3-5
    Sloane Stephensová bojuje a nyní vzala české hráčce jedno podání.

2-5
    Sloane Stephensová ještě dramatizuje tento zápas.

1-5
    Výborně! Česká tenistka na kurtu dominuje a od vítězství ji dělí dva míčky.

1-4
    To už vypadá dobře. Další bod pro Zakopalovou, která tak vede 4:1.

1-3
    Zakopalová si pomohla prvním servisem.

1-2
    Sloane Stephensová bojuje a snížila na rozdíl jednoho míčku.

0-2
    I další výměnu vyhrála Zakopalová a jde do trháku.

0-1
    Zakopalová začala dobře a získala první bod.

6:6
    Klára Zakopalová to dokázala, vzala své soupeřce podání a o vítězce tohoto duelu rozhodne zkrácená hra.