Ústí n. L. – Vlašim 5:2 (kon.) | Austria – Bohemians 3:7 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Karviná 3:3 (kon.) | Sparta Praha – Brøndby 2:5 (kon.) | Skalica – Slovácko sk 2:2 (kon.)
Michalovce – Kazincbarcikai SC sk 1:0 (kon.) | Domažlice – Táborsko 2:1 (kon.) | War. Poznaň – Teplice 1:4 (kon.)
Dukla Praha – Písek 3:0 (kon.) | Prostějov – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A už je to o tři góly! Mezi střelce se zapisuje také ARTEM TARASENKO.

69
    Stačily čtyři minuty a Ústí znovu odskakuje. Postaral se o to svým gólem MACDONALD OBASI.

65
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Vlašim znovu dramatizuje zápas a snižuje stav na 3:2. Prosadila se gólem z pokutového kopu.

57
    Po dvou minutách si ale Ústí bere dvougólový náskok zpět! A opět u toho byl DAVID ČERNÝ.

55
    Vlašim začíná druhou půli skvěle a snižuje na rozdíl jedné branky! Míč mezi tři tyče dostal BERNARDO ROSA.

46

45

30
    Ústecký tým se v prvním poločase dostává do dvoubrankového vedení! O to se svým přesným zásahem postaral DAVID ČERNÝ.

16
    Ústí se dostává do vedení! Jako první se v zápase prosadil MAREK ČERVENKA.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Góly: 16. Červenka, 30. Černý, 57. Černý, 69. Obasi, 75. Tarasenko – 55. Rosa, 65. . (pen.)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Grigart – Březina, Čítek, Žežulka, Kott, Buneš, Kodad, Novotný, Čičovský, Černý, Červenka
    Náhradníci: Němec, Kolář, Tomšík, Tarasenko, Bouguetouta, Ščudla