Ústí n. L. – Vlašim 5:2 (kon.) | Austria – Bohemians 3:7 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Karviná 3:3 (kon.) | Sparta Praha – Brøndby 2:5 (kon.) | Skalica – Slovácko sk 2:2 (kon.)
Michalovce – Kazincbarcikai SC sk 1:0 (kon.) | Domažlice – Táborsko 2:1 (kon.) | War. Poznaň – Teplice 1:4 (kon.)
Dukla Praha – Písek 3:0 (kon.) | Prostějov – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – Poprad 2:1 (kon.)
MFK Skalica
2:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Streda 10.07.2024, 17:00 • Fotbalové hřiště Rohatec, Rohatec • Prípravný zápas

Zápas mezi týmy MFK Skalica a 1.FC Slovácko je u konce a skončilo remízou 2:2. Jednalo se o poměrně atraktivní utkání, ve kterém měla více šancí Skalica, ale jejich zakončení nebylo povětšinou přesné. Naopak Slovácko trestalo sebemenší zaváhání soupeře, když v 32. minutě utkání otevřel skóre Kozák. Ve druhém poločase srovnal utkání v 48. minutě Fábry. Na to Slovácko dokázalo odpovědět brankou Petržely v 58. minutě. Poslední branka utkání padla v 72. minutě, kdy se prosadil Fábry a naposled srovnal skóre utkání. To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. (18:50:41)

90

90
    Okomori se snažil zastavit rychlý postup soupeře, ale jen za cenu faulu.

90
    Rohový kop Slovácka odvrací pozorná obrana soupeře do bezpečné vzdálenosti od své branky.

89
    Juroška vypálil z hranice šestnáctky, ale jeho pokus míří vysoko nad branku soupeře.
    88. Neuznaná branka Slovácka

88
    Slovácko slavilo branku, ale jejich radost je předčasná, jelikož sudí pískají ofsajdové postavení.

88
    Okoromi se snažil podržet si míč, ale byl faulován.

87
    Slovácko opět vysoko napadalo brankáře soupeře při rozehrávce a ten musel míč dokopnout pouze do zámezí.

85
    Obrovská šance Skalice, která trefila levou tyč soupeřovy branky, když vypálila z levé strany hřiště.

84
    Standartní situace Skalice bylo rozehrána centrem do vápna, který nebyl zakončen dobře a míč končí v zámezí. Brankář Fryšták může míč poslat do hry od své branky

83
    Dlouhý aut do vápna odvrací pozorná obrana Skalice.

82
    Slovácko napadá rozehrávku soupeře, který je nucen míč odkopnout dopředu, ale jejich postup zastavuje ofsajdové postavení Jibrila.

81
    Souček se snažil chytře rozehrát standartní situaci a vysunout Kozáka, ale poslal mu nepřesnou přihrávku. Následuje odkop od branky Skalice.

80
    Filip Vecheta byl ostře faulován. Sudí to vidí a píská faul.

80
    Po krátké pauze se znovu pokračuje ve hře.

78
    Následuje další občerstvovací pauza, která je v těchto vedrech jistě vítána.

78
    Slovácko dlouhým nákopem za obranu hledalo nabíhajícího Vechetu, ale míč mu těsně před nohou vykopnul brankář soupeře.

76
    Fryšták musel zasahovat proti střele z velké dálky, sice si s ní poradil, ale vyrazil jí pouze na rohový kop.